Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Már el is romlott? :wink:

Na részemről ennyi, viccesek vagyunk, de ne offoljunk, mert kényszermoderációra küldenek.

Gyári riasztóhoz egyszerű hozzáférni? (Ez amolyan "vissza a témába" kérdés volt, mert épp az jutott eszembe, hogy megint van mit buherálni a verdán.) Vagy nem egyszerű hozzáférni?

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg már az omega szétszedése megy becsukott szemmel is. A srác is felhívott mielőtt nekiállt szétszedni. A legszarabb nekem is a világításkapcsoló szétszedése volt, mert persze hogy pár led meg volt halva benne. De a többi kapcsoló megvilágítása is állandó munkát ad :evil:

A műszerek kiszedéséhez le kell venni a kormányról a burkolatot, mert mögötte van egy csavar és ki kell szedni a középső légbefúvó rácsokat ás a házukat, mert az mögött is van csavar. De legelőször azt hittem hogy a vil kapcsoló foglalatát is le kell szedni, így hát leszedtem. Na utána ment is az anyázás :oops:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha valakinek nagyon tetszik a fautánzatú betét, de a közpkonzol a rádió körül sima fekete müa. akkor nyugodtan le tudja azt cserélni. Peppinio oldalán találtam rá először a módjára, de nekem nem jött be az a megoldás: végy egy digit klímás kocsibol a fabetétet (hamutartó burkolatát sem felejtsd el) esztergéltass müa gyűrűket a tekerőgombok köré, nyomtass egy papírra piktogrammokat, ragaszd fel a müa karikákra, rakd össze és már kész is. Na ezzel több probléma van. 1. a gyári csavarok pont a tekerőgombok mögött vannak, így azok elvésznek és lehet tartókat gyártani, ami eltakarja az égők fényét így nem lesz egyenletes a megvilágítás. 2. a nyomtatott piktogrammokat elég csúnyák hátulról megvilágítva. Megoldás: fogod a régi fekete konzolt. Abba ezek a karikák utúlag hátulról vannak beleragasztva. Levágod a ragasztást ( kitartóan félnapi munka), majd a karikákat beleilleszted a digit konzolba(mielőtt beleragasztod illeszd bele, mert kicsit kell farigcsálni). Ha megragadt körbekened fekete sziloplasztal (hogy ne szűrődjön ott is ki fény ahol nem kellene)és a felesleget letörlöd. Így megkapod a gyári piktogrammokat és felfogatási pontokat. Sok sikert :)

Link to comment
Megosztás:

Omegánál van egyéb szívás?

Természetesen nincs. Hibátlan konstrukció. :) (Komolytalan hozzászólás, kéretik nem reagálni rá! :wink: )

Ami a műszerfal háttérvilágítását illeti, az utóbbi időben én is elgondolkodtam azon, hogy meg kéne lépni ilyesmit, csak nagyon vacillálok két lehetőség között; vagy jégkékre szeretném az összes háttérvilágítást cserélni (a mutatók lehetnének pirosak), vagy pedig pirosra az egészet. Ez utóbbival csak az a bajom, hogy az már nagyon ajudis lenne, vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.