Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

computer- ??


macska

Recommended Posts

Már a beépítésnél gondok voltak, mert a léptető/nullázógombok vezetéke 5eres volt, holott csak 3-nak kellett volna lennie,

Miért is kellene 3 eresnek lennie?

1. léptető gomb

2. nullázó gomb

3. óraállító gomb

4. percállító gomb

5. közös vezeték (asszem test)

Mellesleg az Index fórumon meg a calibraclubon írogat egy calibrás ügrifüles néven, annó neki szereztem egy BC programtáblázatot, aminek a segítségével ki lehet számolni azt a bizonyos számot, amit be kell írni a BC-be.

Link to comment
Megosztás:

[Miért is kellene 3 eresnek lennie?

1. léptető gomb

2. nullázó gomb

3. óraállító gomb

4. percállító gomb

5. közös vezeték (asszem test)

Mellesleg az Index fórumon meg a calibraclubon írogat egy calibrás ügrifüles néven, annó neki szereztem egy BC programtáblázatot, aminek a segítségével ki lehet számolni azt a bizonyos számot, amit be kell írni a BC-be.

Most 3eres van benne (megnéztem egy másik Calit, abban is az volt), és minden gomb működik. Az öteres kábel végén egész másmilyen csati volt, az be sem ment a helyére a kéziféknél. A kódokat én is tudom, csak az a baj, hogy amivel elvileg jónak kéne lennie (és mindenki másnak jó is), azzal is pontatlanul mér

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...

Én még nem hallottam, hogy magyar nyelvet rá lehetne rakni a computerre. Navihoz gondolom térképlemez kellene. Sztem nézz szét a gyártó honlapján, ha jól eml, akkor Phillips van benne, bár gondolom nem a gyárira gondolsz a horribilis árak miatt. Az írott lemezzel, pedig adódnak gondjai a készüléknek, mert kb 10 próbálkozásból egyszer olvassa be, igaz ez a B Omi navijára igaz,az újabbal még nem volt tapasztalatom. Amúgy az Igo csinált egy olyan készüléket, ami a gyári kijelzőre köthető, ha jól eml kb 200e körül van az ára, de legalább falu szinten megvan Mo. ami azért elég ritka a navik közt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Van egy 2.0 benzines 16V omegám 2000-es évjárat, és 136 lovas. Állítólag kósza hírek szerint ezeket gyárilag 150 lóval adták ki csak valami elvetemült lebutította 136 lóra kw adó stb miatt. A kérdés: hogyan nyerhetném vissza azt a 14 pacit? Hallottam olyanról is hogy csak pár ellenállást kell kiforrasztani meg ilyenek, emiatt nem kell chip-eltetni, de elég megbízhatatlan az arc. Tényleg lehetséges?

Köcce a választ by: Taylor

Link to comment
Megosztás:

Majd elfelejtettem, remélem jó helyre írom. Az enyémben van magnó rádió 4-es cd tár multikormányról vezérelhető, a cd eléggé elfáradt már, de én nagyon ragaszkodom az eredetihez, meg amúgy is hülyén nézne ki a középkonzol ha valami mást szerelnék be.Na de azt hallottam, hogy a vectra új szériás kasznijába is ilyen a közép konzol, ez igez-e? és ha esetleg telhetetlen akarok lenni, és még a navigációs rendszert is kivadásznám, mondjuk egy törött vectrából akkor tudnám-e használni az omegámba?

by: Taylor

Link to comment
Megosztás:

Van egy 2.0 benzines 16V omegám 2000-es évjárat, és 136 lovas. Állítólag kósza hírek szerint ezeket gyárilag 150 lóval adták ki csak valami elvetemült lebutította 136 lóra kw adó stb miatt.

Ez hülyeség.

Az X20XEV gyárilag 136 lóerősen jött ki, való igaz hogy létezett egy 150 lóerős 2.0 16V is, de azt C20XE-nek hívták és sosem szerelték B Omegába, egyszerűen azért nem, mert mire a B Omi gyártását elkezdék, addigra az a motor már megszűnt, és pontosan a 136lovas X20XEV lett az utódja, leginkább környezetvédelmi okok miatt.

Link to comment
Megosztás:

Majd elfelejtettem, remélem jó helyre írom. Az enyémben van magnó rádió 4-es cd tár multikormányról vezérelhető, a cd eléggé elfáradt már, de én nagyon ragaszkodom az eredetihez, meg amúgy is hülyén nézne ki a középkonzol ha valami mást szerelnék be.Na de azt hallottam, hogy a vectra új szériás kasznijába is ilyen a közép konzol, ez igez-e? és ha esetleg telhetetlen akarok lenni, és még a navigációs rendszert is kivadásznám, mondjuk egy törött vectrából akkor tudnám-e használni az omegámba?

by: Taylor

GM szám alapján néhány illetékes meg tudja mondani, hogy az adott rádió beépíthető-e. Pl én most futottam lukra egy CCRT 2008 assal, mert Vectrából vették ki, és nem lehet felprogizni az Omimra, a CAN bus miatt. egyébként pl függ a rádió beépíthatősége attól i hogy milyen kijelződ van stb. De sztem egy Opel szaki jobban tudja... Ha megelégszel a CCR 2006 ossal, hamarosan elpasszolom az enyémet, baja nincs ill csak annyi hogy ráizgultam a telefonos (CCRT 2008) kiadásra ezért cserélem.

Amúgy mit jelent hogy elfáradt a CD?

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet Mindenkinek.

Most vásároltam egy angol Vauxhall Omegát minden rendben van vele csak egy dolog zavar.

Sajnos a kijelzőn minden adat miles-be illetve gallon-ban jelenik meg.

Lehetséges-e át állitani vagy át programozni, neagy-isten teljes magyar szoftverrel lecserélni.

2001 gyártású Z22XE CD felszereltség.

Segítségeteket elöre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem is tudom, hogy ide vagy a váltós topicba kellene írnom...

Szóval: mikor ráadom a gyújtást, a BC-en világít a check lámpa, majd pár mp. múlva (kb.5-10?) elalszik. Aztán szoktam índítani. Node! Reggelente hiába várok, nem akar elaludni, járó motornál sem, csak akkor, mikor beteszem sebességbe (automata). Akkor elalszik. Ez mennyire természetes?

Tudom, hogy a csevegőbe tartozik, de ahh, annyira imádom vezetni!!! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szóval: mikor ráadom a gyújtást, a BC-en világít a check lámpa, majd pár mp. múlva (kb.5-10?) elalszik. Aztán szoktam índítani. Node! Reggelente hiába várok, nem akar elaludni, járó motornál sem, csak akkor, mikor beteszem sebességbe (automata). Akkor elalszik. Ez mennyire természetes?

Szia!

Ez teljesen természetes :unsure:

A check egészen addig világít, amíg nem taposod a féket. Ugyanis a fék megnyomásával nyugtázod le, hogy nincs hibaüzenet.

Kivéve persze, ha valami gondot is talál, mert akkor addig marad a check felirat, amíg a hiba fennáll.

Ha több hiba van, akkor lapozhatsz köztük, azokkal a gombokkal, mint amivel a funkciók között váltasz.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen, ez megnyugtató!

Ha már kérdezek: világít az ABS és a TC visszajelzőm. Diagnosztikán megnéztük, egy relét kellene cserélni az ABS-ben. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mitévő legyek? (züm-züm) :wacko: Azaz keressek egy bontottak, vagy az egységben ki lehet cserélni csak egy relét, vagy azt sem tudom, hogy mi fán terem ez az egész?... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.