Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

CHIP TUNING


KUCU

Recommended Posts

Na jó!Ki kell herélni úgy, mint opel16V versenymasinája, és akkor még többet is fog tudni.Igaz, Barkasfeelig lesz az utastérben! :(

De megyen is! :lol: :lol: :lol:

Gabiéban azért van még pár okosság, de szerintem az is 120 max. 130 körül lehet.

Elb@asztam az idézést, bocsi... :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Redi, ez szép mutatvány lesz! 8) És összegben sem kevés.

Az ebay-en még most is 400 euro körül mennek a RAM-ok használtan, ami nem kevés pénz. Bár tényleg teszi a dolgát! A Flash újság Motortechnika cikksorozata is írta, miszerint a 16 szelepesek alacsony fordulaton lévő nyomatékszegénységét hosszú szívósorral lehet kompenzálni, szemben a 8V motorokkal, melyek pont itt nagyon nyomatékosak (hengerenként 2 szeleppel jobb gázáramlást érnek el kis fordulaton, ami a 4 szelepnél csak nagyobb rpm-nél realizálódik). Az enyém is 1800-2000 rpm-től már szépen meglódul, bazs ült is benne, szerinte olyat tol ilyen fordulaton, mint az ő volt 8V Calija. EDS chip-et és némi benzinnyomás növelést tervezek még hozzá, így kb. 170 paci fog összecsődülni, ennyi elég is. :(

A cikksorozat magyarul a calibrainfo.hu-n megtalálható, folyamatosan rakom fel az új cikkeket belőle... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Maradjunk inkább max120nál. :(

Csak chippel 106-109Le-t lehet kihozni, többhöz építeni kell a mocit.

Példaképpen tudom felhozni Patyi Laci ilyen mociját, ami mérésen

140Le-t teljesített. Személyszerint ez a legerősebb X16XEL motor, amit

láttam, és mérésen teljesítette a rá mondott erőt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is 1800-2000 rpm-től már szépen meglódul, bazs ült is benne, szerinte olyat tol ilyen fordulaton, mint az ő volt 8V Calija.

Ez igaz, nem hazudik a srác :(

Zorro!

Neked van powercapod? :shock: Neked nem kell, mi? Nekem lehet, hogy kéne. ;-)

Link to comment
Megosztás:

Télleg, ismeritek azt a hófehér turbós Kadettet, ami a Pólus környékén szokott feltűnni ? Tegnap láttam a parkolóból, olyan szépen dolgozott a lefújószelepe (szakaszosan), hogy majdnem levizeltem a bokámat a gyönyörűségtől. 8)

azt a hangot te már nem szeretheted: a Pista szerelme, bár még nem fogadtak örök hűséget :(

Link to comment
Megosztás:

Télleg, ismeritek azt a hófehér turbós Kadettet, ami a Pólus környékén szokott feltűnni ? Tegnap láttam a parkolóból, olyan szépen dolgozott a lefújószelepe (szakaszosan), hogy majdnem levizeltem a bokámat a gyönyörűségtől.  8)

Ferié itt lakik nem messze tőlem.

Tavaly még a nyócszelep vót benne azzal is haladt főhősünk, de hogy mostanában mit művel :roll:

Anno mikor kész lett ne tudjátok meg hogy 2 hónapon keresztül bármerre mentünk 16-15 csak a bovot lehetett mhol hallani :(

ha őrá gondolsz

DSCF0001.jpg

Link to comment
Megosztás:

Igen, ő az !!!

Mi van a motortérben most ? LET moci ?

Tényleg élvezi a cuccot, mert képes volt a zebra és a köv. fekvőrendőr között is padlót nyomni (kb. 20m), csak hogy megszólaljon a lefújó. 8) Sirály volt !

Ha találkszol vele, megkérdeznéd, hogy milyen bow-ja van, ami ilyen szakaszosan "szelel" ? De ha adsz egy telószámot, az is szuper lenne. Istenkirály hangja van. :prayer:

Link to comment
Megosztás:

Hali

Redline: Miért szerinted mennyi gyárilag? Nem valós az a 100le? :(

Mondom nem tudom, de itt elég erős igénybevételnek kitett alkatrészekről van szó, az garantálhatatlan, hogy mindenik összerakott rendszer ugyan teljesítményt adjon le, hiába ugyanazt az értéket kaqpják a szoftvertől. Nem vagyok sem autoszerelő, sem közlegkaros, sem mérnők csak használom az informatikában szerzett párévnyi tapasztalatom :lol:

Szóval szerintem 3-5 Le eltérés mindkét irányba simán lehetséges, és ez akár még a hibahatáron belul is lehet.

De ha ennyire aggaszt menj el pl. ide: teljesitmenymeres.hu és leméreted az autódat. Fogalmam sincs mennyiért mérnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.