Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Áh:) A saját fóruimát bujja:)) Így nem megy a szexció építésSmile) Ha valaki csak a sajáttal törödik:)))

De más is alakíthatja a szexció életét! Kori? Greg? Dark? Tascona? Gabo?

Nem kell könyörögni senkinek. Nem erőszak a disznótóóóóóóóóóóóóóór

Link to comment
Megosztás:

Áh:) A saját fóruimát bujja:)) Így nem megy a szexció építésSmile) Ha valaki csak a sajáttal törödik:)))

De más is alakíthatja a szexció életét! Kori? Greg? Dark? Tascona? Gabo?

Nem kell könyörögni senkinek. Nem erőszak a disznótóóóóóóóóóóóóóór

Én Darkra, vagy Tasra teszem a szavazatot :)

Greg megkérdem mi a baj az omegafurumon...

Link to comment
Megosztás:

Tán próba az omegafórumon. ( www.omegaforum.ini.hu ) Engem nem enged regelni... Tán hüle vajok hozzá, vagy nem teccik neki az IP címem.

Virágfiú meg majcsak előkerül.

Küldök neki PÜ-t meg emilt. Tán akkor megtudja, hogy összejött az 5 fő. (Bár a 3 nap már lejárt)

Greg, mi történik? Szal mit csinál mikor kitöltöd és elküldöd?

Link to comment
Megosztás:

Tévedés. Egyszerűen ritkán járok erre a fórumra, mert eddig alig született hozzászólás az Omegás topicokban. Bár mintha ez kezdene változni. Csak néhány csípősebb megjegyzés kell és hirtelen pörögni kezd az egész... :wink:

Persze nem akarok A vs. B Omi vitát gerjeszteni. Már csak azért sem, mert egyértelmű lenne a végeredmény. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom én senkinek az érzelmeit bántani. Valakinek az egyik tetszik jobban, valakinek a másik. Ennyi. Nekem mindkét generáció tetszik. A B-ből viszont inkább csak a 4 ajtós.

Sosem akartam mást én sem. Nekem az "executive" stílusa tetszik. Egy 5 ajtós már nem az igazi. Szerintem... Ha teherautó kellett volna, azt vettem volna. Elegem lett abból, hogy mindig praktikusnak kell lenni. De vitathatatlan, hogy a praktikus érvek léteznek. Szerencsére nekem a tgk gondom is megoldott, így az autómat nem kell igáslónak használni. És tényleg jó, hogy mindannyian mások vagyunk. Hülyén nézne ki annyi egyforma autó...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.