Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sziasztok!

Segítséget szeretnék én is kérni! 2.5 V6 B Omegánk van, de egy hete gyallyra ment a motorja. Olyannyira, hogy azt mondták, másfél millió a javítása. Aha. Jó vicc.

Tehát a kér(d)és: tudtok ilyen motort bontva valahol? Akár külföldön is? Az e-bayen találtunk egyet (250E lett volna), de tegnap lejárt a licit. :evil:

Közben azon is morfondírozunk, hogy az sem baj, ha 3000-es a motor... Vagy igen? :shock: :)

Köszi előre is a segítséget!

mi baja van???

Link to comment
Megosztás:

Gabokám, tudom, hogy Veled kár vitatkozni, úgyhogy nem teszem... :wink:

Most ezt hogy érted? :twisted: A sebességmániám rekordja 320 km/h eddig, ami földközelbe volt (igaz műrepcsivel). Az elején szívdobogtató, na de ezt is meg lehet szokni :) :roll: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Jajj, köszönöm, nagy vagy, mint a Csendes-óceán, Apu hívja is már őket!!

Nem tudom pontosan, mi baja lett, azt hiszem megszűnt a vezérlés, és emiatt a dugattyúk(?) szátbarmolták az egész motort...

ezért kell mindig vezérlést cserélni amikor az autot megveszitek...

mert ilyenkor a végösszeg fáj :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék én is kérni! 2.5 V6 B Omegánk van, de egy hete gyallyra ment a motorja. Olyannyira, hogy azt mondták, másfél millió a javítása. Aha. Jó vicc.

Tehát a kér(d)és: tudtok ilyen motort bontva valahol? Akár külföldön is? Az e-bayen találtunk egyet (250E lett volna), de tegnap lejárt a licit. :evil:

Közben azon is morfondírozunk, hogy az sem baj, ha 3000-es a motor... Vagy igen? :shock: :)

Köszi előre is a segítséget!

Nem gond a 3000-re moci sem, csak meg kell fizetned 630000 forint regisztrációs adót...

Ha mégsem javíttatjátok meg a kocsit, nem lesz eladó? Pont ilyet (motorhibás omega limo) keresek. Szine, évjárata, ára érdekelne. Ja és limo kellene...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Így járnak azok, akik b*sznak rá vezérműszíjat cserélni görgőkkel együtt idejében... :evil: Az autót nem csak megvenni kell, hanem karban is kell tartani.

Akit érdekel az autó sorsa: javíttatás: 480E Ft - úgyhogy most áll az autó egyelőre.

Ki lett cserélve a vezérműszíj, csak nem a megfelelő szerelővel, sajnos... :?

Amúgy én még tanulok vezetni... 7 hónapos jogsimmal egy Polskim van. :)

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekel az autó sorsa: javíttatás: 480E Ft - úgyhogy most áll az autó egyelőre.

Ki lett cserélve a vezérműszíj, csak nem a megfelelő szerelővel, sajnos... :?

Amúgy én még tanulok vezetni... 7 hónapos jogsimmal egy Polskim van. :)

Engem érdekelne az autó így, motorhibásan is. Nem akarjátok eladni? Írtam Neked e-mailt is (már másodjára), de nem válaszoltál...

Link to comment
Megosztás:

Engem érdekelne az autó így, motorhibásan is. Nem akarjátok eladni? Írtam Neked e-mailt is (már másodjára), de nem válaszoltál...

Bocsánat, félreérthetően fogalmaztam!

Már meg van javítva, csak nem tudjuk elhozni. :?

Ne haragudj az e-mail miatt, most vettem észre, de válaszoltam!

Mélykék: Igazság szerint nem tudom pontosan, nem tudott a szerelősrác valamit, amit kellett volna tudnia az Omegákról... majd megkérdezem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.