Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Rozsdásodás:hátsó ívek.Olajfojás:gyertyapipa kihúz,ha olajos szelepfedéltömítés csere(12000/db),olajteknőtömítés(12000/db),hátsó főtengelyszimmering(8000).Kipufogógáz visszavezető szelep ne legyen lezárva(80000).De a magazinba elég részletesen leírtam,hogy eddig mit cseréltem,igaz az enyém egy MV6-os.Azóta még gyertyakábeleket cseréltem.Lassan első fétárcsákat+betéteket és első lengéscsillapítokat kell kidobni.Sokan mondják,hogy könnyű megfőzni a motorokat, eddig még nem sikerült :) Pedig voltak hűtési problémáim:hűtő elvízkövesedett,csövek sorra durrantak el(szerencsére a csövek nem túl drádák:3000-5000/db.Amúgy más gond nem nagyon volt vele eddig.Nagyjából ennyi,ráadásul az előző gazda márkaszervízben szervizeltette.Tanács ha megveszed:1. vezérműszíjcsere(88000ft),aut.váltó olaj csere(csak DexronIII a jó bele). 8) Röviden ennyi. :wav:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Omega-szimpatizáns klubtársaim!

Hemi felkérésére (ismét) Omega szekció alakításba kezdtem. Szeretnék ezáltal megkérni mindenkit, aki Omega tulajdonos, vagy csak kedveli a típust, hogy amennyiben szeretne belépni ebbe a szekcióba, az keressen meg engem a flowachild@freemail.hu címen!

A szekció tagságnak alapfeltétele a MOTE tagság, de nem kötelező, hogy a jelentkezőnek legyen saját Omegája.

Eddig hárman (Tascona, Gabo és jómagam) vagyunk. A bejegyzéshez öt tagnak kell összejönnie 3 napon belül. Várom jelentkezéseteket!

Flowa

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Úgy néz ki lesz Mohácson egy újabb boldog B Omega tulajdonos.Ő is az E1 rekordját cseréli le.Tegnap elmentünk nézni egy 97-es 2.5 td-t kombiban sport felszereltséggel.Az autó nagyon jóállapotban van, de az intercooler után megbontottunk egy levegőztető csövet, és az belül elég olajos volt. Véleményem szerint ha ott olaj van akkor reszeltek a turbónak,vagy nem? A lényeg hogy a srác úgy gondolja,hogy az nem olyan gáz,ezért már le is foglalózta.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Kedves Omega-szimpatizáns klubtársaim!

Hemi felkérésére (ismét) Omega szekció alakításba kezdtem. Szeretnék ezáltal megkérni mindenkit, aki Omega tulajdonos, vagy csak kedveli a típust, hogy amennyiben szeretne belépni ebbe a szekcióba, az keressen meg engem a flowachild@freemail.hu címen!

A szekció tagságnak alapfeltétele a MOTE tagság, de nem kötelező, hogy a jelentkezőnek legyen saját Omegája.

Eddig hárman (Tascona, Gabo és jómagam) vagyunk. A bejegyzéshez öt tagnak kell összejönnie 3 napon belül. Várom jelentkezéseteket!

Flowa

Látom ez a dolog így nem megy.

Hmm, lehet flowa picit aktívaban kellene MOTE-zni ehhez:)))

Se baj, majd más talán révbe ér.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Látom ez a dolog így nem megy.

Hmm, lehet flowa picit aktívaban kellene MOTE-zni ehhez:)))

Se baj, majd más talán révbe ér.

Üdv

hemi

Én is jeleztem a virágkölöknek p.ü.-ben anno. Tehát 4. Csak a fórumban nem jeleztem. Ezer bocs...

Íme:

1. Flowa

2. Tascona

3. Gabo

4. Greg

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, de Te is járhatnál oda, agitálni, mert Rám már magasról ... :) :)

Nem fogok. Én ezer és ezer dolgot teszek a klubért. Talán annak a NAGY Omega fannak kellen ezzel bizonyítani ..... De amit látom ott a Totalcaros cikke jobban lekötötte:))

Na buldog karácsonyt.

Link to comment
Megosztás:

Tán próba az omegafórumon. ( www.omegaforum.ini.hu ) Engem nem enged regelni... Tán hüle vajok hozzá, vagy nem teccik neki az IP címem.

Virágfiú meg majcsak előkerül.

Küldök neki PÜ-t meg emilt. Tán akkor megtudja, hogy összejött az 5 fő. (Bár a 3 nap már lejárt)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.