Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

omega B szerelési könyv


ZsomegaB

Recommended Posts

Hello Mindenkinek!

Szeretném saját kézbe venni, az autóm rendberakását, úgyhogy első lépésként egy szerelési könyv, amolyan (csináld magad) kellene. Tud valalki segíteni, hogy hol lehet ilyen beszerezni, vagy másoltatni?

Válaszaitokat köszönöm!

ZsomagaB

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
A gyári kezelési könyvet megpróbálom egy havernál beszkennelni.Ha sikerül akkor felkerülhet a magazinra :)

Hali!

Egy B Omega Caravan-t szeretnék rendbe rakni by myself, és ehhez lenne szükségem egy ijesmi könyvecskére... Kérdés: sikerült beszkennelni? Ha igen, kérhetnék belőle egy példányt? wordben lenne a legjobb, de ha pdf-ben vagy gif-ben van sincs gáz...

Előre is köszi!

Farkas Tamás

msn: big_ganja@hotmail.com

tel: +36 / 30 - 655 -3968

Link to comment
Megosztás:

Sikerült beszkennelnem,de ahova felraktuk (amatőr módon) onnan Hemi nem tudta leszedni.De évzáró bolira hozom cd-n és utána remélem letölthető lesz a magazin oldalról.Pü-re válaszom:elég általánosságban van leírva a kezelés,karbtartás.Fékfolyadékcsere ,fékvizsg.nincs benne.De megvan a fentebb említett német nyelvű kez és karbtart könyv,na az már király.Azt nem merem megígérni hogy azt is beszkennelem :) mert vagy 400 oldal.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Köszi.Rajta leszek a szerelési könyv szkennelésén is,de az nagyon hosszú :arrow: még több hely kell neki 8)

Szerelési könyv nem mehet fel semilyen témában, szerzői jogok miatt!

Tehát se Haynes sem Igy csináld könyv!

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

De ha nekem megvan, akkor én szívesen segítek ám... Ingyé. Ha nagyon sokan vagytok, akkor max az írható cd-t kérem, ami persze pilseni típusú sörre váltható.

Az IT-hez hülye vagyok, de angol nyelvű könyvem van (A Vectra és B Omi), szkennerem is, csak még nem volt időm üzembe helyezni. A beszkennelésről ne is beszéljünk. Majd igyexem...

Link to comment
Megosztás:

Ez így van, ezért nincs beszkennelve. De én örültem volna anno egynek. Még régen a mercimhez vettem egy magyar nyelvűt, ami szerintem németről lett fordítva. Percekig gondolkoldtam, mi lehet az a "hátsótengely-középrész", mire rájöttem, hogy a difi. A fénymásolat szintű fotók használhatalanok voltak, és a könyv szétesett. Ezért rendeltem angol nyelvű eredetit, amit 14ezer forintért ígértek 3 hetes határidővel. 4 hét után fölhívtam őket, és azt mondták hogy kb még 3 hét, így ezt morcosan lemondtam, mert kilátásban volt egy angliai út, és ott az első boltban megvettem átszámítva 7500 forintért.

Ennyit a magyar szolgáltatásról.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Az melyik kiadó? Nekem német nyelvű van, mert eddig nem volt magyar.

Hát ha még mindig ugyanaz a kiadója minta régieknek, akkor az a SIMÜFO Műszaki Fordítóiroda és Könyvkiadó, 1163 Bp, András u. 53, legalábbis nekem ők adták ki az "Így csináld: Vectra, Calibra" c. könyvemet.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.