Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

omega B szerelési könyv


ZsomegaB

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
epc

Köszi! Megváltozott az életem :blush: Kicsit azért bonyolultnak tűnik (pl. egy alkatrészhez egy rögzítő lukkal több méretű csavar is fel van sorolva, vagy egyátalán nem), de azért használható. Kár, hogy firefox-szal nem megy a képnéző modul, de az ie7-et is leszedtem inkább.

A könyvben azért vannak érdekes dolgok, megnézném azt az embert aki az alapjárati szelepet/motort a tartó kicsavarozása nélkül, a tartó végzetes elferdítése nélkül kiveszi onnan. Meg a gyertyacsere okán mellékelt ábrán érdekes módon már nem látszik a nem kicsi méretű (bal oldali) kábelvezető műanyagdarab...

A kipufogógáz visszavezető szelep tartócsavarjaira (egyik alatt a kopogásérzékelő tartója van) mekkora az előírt nyomaték (M8x25 TX45)?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Sziasztok!

Még új vagyok, Omega B téren.

Az autót nagyon imádom!

2.5TD motorral hajtva!

Látom sokan kerestetek kezelési útmutatót!

Ha bárkinek kell magyar útmutató szívesen küldöm PDF formátumba.

Küldjön egy kérő mail-t az xdigitalx@freemail.hu-ra!

Szevasztok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még új vagyok, Omega B téren.

Az autót nagyon imádom!

2.5TD motorral hajtva!

Látom sokan kerestetek kezelési útmutatót!

Ha bárkinek kell magyar útmutató szívesen küldöm PDF formátumba.

Küldjön egy kérő mail-t az xdigitalx@freemail.hu-ra!

Szevasztok!

Szia Pecás!

Üdvözlünk a fórumon. Szóval akkor kezelési, vagy szerelési kézikönyvről van szó? Az utóbbit keresik többen.

üdv

Link to comment
Megosztás:

Én egy német szerelésit beszkenneltem, már csak arra vár, hogy felkerüljön vhova és letölthető legyen. Amúgy B omihoz beszkenneltem két fajta kezelési útmutatót is. Az egyik az infrás kulcshoz van, másikban már benne van a digitklíma. Utóbbi ITT elérhető.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Én egy német szerelésit beszkenneltem, már csak arra vár, hogy felkerüljön vhova és letölthető legyen. Amúgy B omihoz beszkenneltem két fajta kezelési útmutatót is. Az egyik az infrás kulcshoz van, másikban már benne van a digitklíma. Utóbbi ITT elérhető.

Mostmár nekünk is aktuális, megvan a vas... Kéne a szerelési is valami módon...

Link to comment
Megosztás:

Igazából elküldtem Xraynek is az összes Opeles cuccom, hogy tolja fel vhova, de még nem tette meg. Jó lenne vki megoldaná ezt a kérdést.

Nem tudnád bezippelve átküldeni nekem óriáslevélként az fpepe kukac freemail pont hu címre?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.