Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kinek ajánlható ez a típus?


manta

Recommended Posts

Igyekszem :)

OFF Tagsági postán megy ON

Azt nyilatkozza az egyik föpolgármester helyettes, hogy nem kell 30km/h-nál gyorsabban menni és akkor nem okoznak problémát a kátyuk. GRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Azt a ........................, jó édes ............................

De akkor viszont nem is kell fél súlyadónál többet fizetni pl.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 200
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Még sajnos nem ismerem az érzést! De holnap megyek Radyus kollégához megsasolni a mantáját Bicskére!!!!:D :D :D

KÁTYU: Szerintem 30km/h-val is ugyanolyan veszélyes a dolog mert a 30cm mély gödrökben akkor is ott marad a kerék ha belemegy! Autó meg megy tovább!:P Kerék nélkül!!!! :D :D Sőt 20km/h-val is ugyenz a szitu! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

És igen ma leporoltam a Mantám!

Autóztunk egyet: Budapest-Dobogókő-Esztergom-Budapest

Oktober óta nem mentem vele.

Csúcs volt az érzés, de hát hisz tudjátok!

:D :P :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Legközelebb szólj ha felénk jársz :supz: :occasion5:

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

nekem az A manta jön be nagyon

van vkinek ilyen, mert szívesen megnézném :D :P

1szer tuti lesz egy ilyen autóm, ha lesz egy garázsom ahol én magam tudom majd fabrikálni 8)

P6140064.JPG

egyszerűen gyönyörű formája van (ebbe a kicsikébe pedig egy C20LET morog)

tényleg ez is hátsókerekes??

Először is elnézést kérek, de ritkán járok errefelé, és csak most vettem észre, hogy megszólítottatok. Szívesen segítek A Manta ügyben, ha megkeresel. dedeo@strohm.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Hali!

Igen, képben voltam az autóddal kapcsolatban 8) mantás körökben gyorsan mennek a hírek 8)

az enyém igen, kész van. Soltvadkerten 3. legszebb autó, Akaliban szintén ill. a 3. legszebb fény. Az utóbbin nagyon meglepődtem, mert addigra már láttam a hibákat teljesen. Vadkerten még elvakult voltam ;) Még air brust szeretnék, de az nem olyan egyszerű - már amit én szeretnék - szóval azt még meggondolom. Meg télen szeretnénk lábra rakni teljesen a 400ast. :roll:

Szóval felénk ezek mennek.... meg a bárányfelhők az égen....

Esztergomba szeretnénk mi is lemenni, csak pont szombat estére van egy vacsi meghívásunk, amit nem lehet visszautasítani protokolból :oops: szóval még nem tudom, mi lesz :?

Mindentől függetlenül, ha valaki most tolna egy millát a zsebembe, asszem bele tudnám tolni a vasba az utolsó fillérig :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Azt látod elhiszem!!!;) Hát én mindjárt egy komplett motorcserével kezdeném! meg vennék egy A-mantát!!! Az lesz a következő befektetésem majd egyszer ha nagy leszek!...:lol: :lol: :(

Hát ha ügyesek vagytok akkor korán nekivágtok Esztergomnak és Laci vezet oda mondjuk!:D Te meg majd vissza és időben visszaértek a vacsira is!!!!!!!!!! és ott tudtok lenni elég sokat!:D Jó nem??? És láthatom az új mantát!;)

Húúú most elgondolkodtam.. egy millát simán beletolnék a gépbe most!:D

Jó is lenne! De most a lakatolás jön ősszel!:D nem valami izgis dolog! olyan protokoll féleség! :D :D muszáj!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

latom regen nem irt ide senki pedig fontos dolognak tartom hogy az olyan elfogult kezdok mint en is kicsi infohoz jussanak a tapasztalt manta tulajdonosoktol. en nnem hiszem hogy szetrugnam a kocsimat ha baja lenne, meg ilyesmi es hallottam a negativumait is ennek a kocsinak de mint megrogzott csokonyos es akaratos noszemely ragaszkodom az elveimhez es az almaimhoz. en mar ragadtam le autoval, es nyakig olajosan de mosolyogva masztam ki alola, egy kisebb szereles uttan. de sokan alig hiszik hogy egy not is erdekelhet az autoszereles B) ez a feelingje a mantanak szerintem, de ha iden nyaron neha duhos, merges es orjongo uzenetek lesznek tolem a forumon a mantam miatt, az cscak azert lesz mert csodbe juttat a dragam , de akkor sem mondok le rola :blink: amen

u.i. es ha mar belejottem a dologba remelem tudok segitseget nyujtani az ujjabb orulteknekk akiknek sikerul almaik autojat megvasarolniuk :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja! Igen régen ment ez a topic is! B) utoljára még én szólaltam meg itt a másik nevemen!

Na de majd ez is beindul mint a többi:D

hat jo is lenne, mert szerintem fonttos dolog informalni a fiatalsagot , akik autovasarlas elott allnak. :D hogyg tisztaban legyenek mibe vangak. na a helyzet az hogy en sem tudom de rolam mindenki tudja aki ismer hogy ha egyszer komolyan gonodlok valamit azt veghezviszem. :D igy a kocsimnak jo helye lesz nalam :blink:

Link to comment
Megosztás:

oh béjbi béjbi, mantababy....!

soha, ne mond, hogy soha! :blink: Télen haladtam kifele a városból, és integettek, meg villogtak (aki ismer tudja, hogy nem reagálom le az ilyeneket, mert legtöbbször észre sem veszem - egyszer Marky barátom konkrétan átrántotta a kocsiját az én szembesávomba: na. őt észre vettem :D ) szóval én visszavillogtam, meg intettem, mert azt hittem ismerős - azok szoktak panaszkodni, hogy nem villantok - na, úgy az ötödiknél lett gyanús, hogy ennyi ismerős ennyi idő alatt nem jöhet velem szembe... Köd volt, hideg volt, gondoltam félreállok és megnézem, hogy mit látnak ezek, döglött macskát húzok magam után vagy mi.... aztán megláttam, hogy azt látják, hogy nem látnak, mert nem ment egyik világításom se, így a ködben rejtőzködtem, mint afrikai vadász a dzsungelban. Ez azért volt kissé bosszantó, mert elötte néztem meg, és minden jó volt. Na, melóhelyen kiméregettem, jó volt minden - de nem égett. Vezeték igazgatás minden... Csaptam rá kettőt - még akkor sem. Na, mondom, itt okosabb emberre lesz szükség. Hazafele óvatossan haladtam, mire otthon voltam, már jó is volt B) anyádat... gondoltam. Másnap meló, rutinos világítás ellenőrzés: megint nem jó. Na mondom vazze, mostmáraztán ajajaj!!! Pattintanám fel a géptetőt: be van ragadva :D Na és ott, akkor én bizony rácsaptam egyett! Soha nem tettem ilyet, de abbana pár napban valami baja lehetett velem, mert hol nem indult, hol a világítás, hol az ajtó fagyott be, hol ez, hol az... szóval így egymás után már sok volt. Úgy leszídtam, hogy éreztem, nagyon elszégyelte magát... de azóta semmi baja.

Szóval hidd el: te is fogsz még köpködni! ;) sokszor hallottam én már , hogy "betolom a Dunába / fegyújtom / szétflexelem / oda adom a cigányoknak lomtalanításkor" stb

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.