Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


azym

Recommended Posts

Szia!

1.8 as motor van benne.Ami a hüt mögött van két szelep konkrétan amiről le lehet huzni az elektromos csokoládét.Egyik ha jól emlékszem szögletes másik kerek.

Konkrétan azért érdekelne mert ugye feltöltés az 10 000 ft kb plusz a két szelep valami horror árat mondtak nekem az alkatrész boltban.kb 60 ból jönne ki minden.

Nekem mind a két szelep szögletes.Szerinten nézzél bontottan valahol.Nyomáspróbát úgyis csináll a klímás és kiderül,ha szar a bontott cucc.Mikori évjáratú az autód??Mi a motorszáma??

Link to comment
Megosztás:

Nekem mind a két szelep szögletes.Szerinten nézzél bontottan valahol.Nyomáspróbát úgyis csináll a klímás és kiderül,ha szar a bontott cucc.Mikori évjáratú az autód??Mi a motorszáma??

2000. 8. havi. x18xe120p57295 lehet nálam is szögletes majd meglesem újra.

Link to comment
Megosztás:

Kész lett a klíma Végre <_<! A kérdésem az lenne, hogy természetes dolog-e, hogy ha bekapcsolom a klímát, megyek vele, pirosra vált a jelző lámpa az úton, kinyomom a kuplungot és néha leesik 500-ra a fordulat de az auto korrigálja és beáll 8-900 körül! Valakinek ilyen tapasztalata van esetleg? Mit lehet ilyenkor tenni? Mert amikor legelőszőr kapcsoltam be, akkor 2-3X le is állt a motor! Elképzelhető, hogy sokat állt a klíma kompresszor és most járódnia kell vagy mi lehet a baj? Ha kikapcsolom a klímát akkor nincs ilyen probléma! Esetleg egy eltárolt hiba ami közbe szól?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt hasonló problémám.Klímánál vagy leállt vagy ingadozott az alapjárat.Nekem az alapjárati motor volt már halálán.Gyanús hogy neked se áll a helyzet magaslatán.

Kész lett a klíma Végre <_<! A kérdésem az lenne, hogy természetes dolog-e, hogy ha bekapcsolom a klímát, megyek vele, pirosra vált a jelző lámpa az úton, kinyomom a kuplungot és néha leesik 500-ra a fordulat de az auto korrigálja és beáll 8-900 körül! Valakinek ilyen tapasztalata van esetleg? Mit lehet ilyenkor tenni? Mert amikor legelőszőr kapcsoltam be, akkor 2-3X le is állt a motor! Elképzelhető, hogy sokat állt a klíma kompresszor és most járódnia kell vagy mi lehet a baj? Ha kikapcsolom a klímát akkor nincs ilyen probléma! Esetleg egy eltárolt hiba ami közbe szól?
Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt hasonló problémám.Klímánál vagy leállt vagy ingadozott az alapjárat.Nekem az alapjárati motor volt már halálán.Gyanús hogy neked se áll a helyzet magaslatán.

Az elképzelhető bár a multkor pucoltam meg! Lehet, hogy nem jól? Mennyi egy motor? Meg mitől van az, hogy csak a klíma működésénél csinálja?

Link to comment
Megosztás:

Elég húzós ára van a motornak,olyan 30 e ft,de ki lehet takarítani normálisan,de az elektronika részét is ki kell.Gondolom azért van mert a klíma eléggé leterheli.Nekem akkor állt le a kocsi mikor ki volt tekerve a kormány meg ment a klíma.

Az elképzelhető bár a multkor pucoltam meg! Lehet, hogy nem jól? Mennyi egy motor? Meg mitől van az, hogy csak a klíma működésénél csinálja?
Link to comment
Megosztás:

Elég húzós ára van a motornak,olyan 30 e ft,de ki lehet takarítani normálisan,de az elektronika részét is ki kell.Gondolom azért van mert a klíma eléggé leterheli.Nekem akkor állt le a kocsi mikor ki volt tekerve a kormány meg ment a klíma.

Akkor haza megyek és beáztatom brigéciolba <_<! Az elektronikai részét hogy pucoljam meg?

Link to comment
Megosztás:

Nekem inkább az elektronyos részével volt gond.Itt is leírtam valamikor áprilisban részletesen hogy mit és hogy kell csinálni vele.Azt is szét kell szedni és ki kell takarítani.

Akkor haza megyek és beáztatom brigéciolba <_<! Az elektronikai részét hogy pucoljam meg?
Link to comment
Megosztás:

Nekem inkább az elektronyos részével volt gond.Itt is leírtam valamikor áprilisban részletesen hogy mit és hogy kell csinálni vele.Azt is szét kell szedni és ki kell takarítani.

Emlékszem rá, olvastam asszem akkor tájt takarítottam én is de annyira nem szedtem szét az elektronikát, mert azt nem mertem bepróbálni! Te nem cserélted ki ugye, hanem rendesen szétszedted és kitakarítottad. Amúgy nem találtam azt a leírást most!

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem rá, olvastam asszem akkor tájt takarítottam én is de annyira nem szedtem szét az elektronikát, mert azt nem mertem bepróbálni! Te nem cserélted ki ugye, hanem rendesen szétszedted és kitakarítottad. Amúgy nem találtam azt a leírást most!

Egy idő után a takarítás sem segít már.... <_< Enyémnek ugyanez a baja.

Link to comment
Megosztás:

Ne ijedj meg nem bonyolult.A fekete csatlakozó körül kihajtogatod az alumínium peremet.Szépen nem fogod tudni,mert berepedezik a perem,de hát nem az esztétikára megyünk.Aztán óvatosan szedd ki a fekete háznál fogva az egészet,de előtte jelölj meg vagy két pontot,hogy az egész hogy feküdt a házban.Lehet nincs jelentősége,de én így csináltam.Ha kiszeded,akkor látni fogsz egy hüvely szerűséget,abban egy dugattyút,és a dugattyú alatt egy vékony rugót.Ennyi van benne.Na a dugattyú volt nekem koszos,amit nem értek mert hát teljesen zárt,és azt takarítottam meg kontakt sprével,meg a hüvelyt is beáztattam,aztán kitöröltem.Na a lényeg,hogy a dugattyú nem tudott rendesen mozogni és nálam ez okozta a bajt.Visszafelé óvatosan összeteszed,és a peremet rányomod(én villanyoszloppal csináltam)a perem mentén vagy bekened sziloplasztal,vagy szigszalaggal.Az alsó részt én is úgy csináltam,hogy vagy két napig áztattam blokkmosóban,és tisztább lett,igaz nem tökéletes.Amúgy nekem valaki itt az ultrahangos tisztítót ajánlotta rá de most jó.Csak hogy érzékeltessem az eredeti állapotot,lámpánál álló helyzetben 2000 ford/perc,azt hitték versenyezni akarok,üresben gurulva 1500 ford/perc,meg ilyenek.Nem beszélve a fogyasztásról,full városban.Volt egy kalapács az ülésem mellett és ha olyan helyen voltam kiszálltam és rávertem egyet.Na akkor egy ideig jó volt,és ekkor gondolkoztam,hogy itt valami mechanikai hiba lehet,nem elektromos.Ennek már kb 4 hónapja meg vagy 3-4 ezer kilométere,és eddig jó.Bár igazad van,mert én is akkor bátorodtam fel,mikor találtam a neten valahol azthiszem 12 e ft-ért és le is beszéltem hogy van-e.Na ekkor álltam neki hogy ha nem lesz jó,annyit még áldozok rá.De a 35-40 e ft az irreálisan sok érte. Rem érthető voltam.Ha nem bírsz vele,megpróbálhatom megkeresni az ember címét.Valakinek itt is megadtam már.

Ja és ez az 1.8,2.0 motoroknál igaz,mert az 1.6-os é másfajta alapjárati motor,azt még nem szedtem szét.Csak azért írom mert nem tudom hogy neked milyen van benne.

Na közben megtaláltam az emberünk címét is : Répási Ferenc

Cím: Bp XIV Csömöri út 92

Megye: Budapest

Telefonszám: 383-2774 repasiferenc@t-online.hu

Azt hiszem le is küldi és 12700ft-ot írt nekem februárban.

http://www.vanegyperce.hu/aprohirdetes/ala...ti_motorok_8805

Rem segítettem.

Emlékszem rá, olvastam asszem akkor tájt takarítottam én is de annyira nem szedtem szét az elektronikát, mert azt nem mertem bepróbálni! Te nem cserélted ki ugye, hanem rendesen szétszedted és kitakarítottad. Amúgy nem találtam azt a leírást most!
Link to comment
Megosztás:

Szia!

1.8 as motor van benne.Ami a hüt mögött van két szelep konkrétan amiről le lehet huzni az elektromos csokoládét.Egyik ha jól emlékszem szögletes másik kerek.

Konkrétan azért érdekelne mert ugye feltöltés az 10 000 ft kb plusz a két szelep valami horror árat mondtak nekem az alkatrész boltban.kb 60 ból jönne ki minden.

Helló!!

Sikerült megoldani a szelep problémád???Lelehet tekerni a szelepeket a csőről,néztem az enyémet.Nekem még megvannak ha érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Nektek is megváltozik a motor hangja mikor bekapcsolt klimával, alacsony fordulatszámról gyorsitotok? Nekem 1 nem annyira zavaró búgás hallatszik, és változik a hang, mint a generátorzajnál. Van ilyen észrevétele valakinek? Nem tippelem klimacsapágy búgásnak, mert annak nem ilyen hangja van ( csapágyakkal foglalkozom ), a szij is megfelelő feszességű, viszont más autóba ( céges ford fiesta és vw caddy ) ilyen hangot nem hallok.

Link to comment
Megosztás:

Nektek is megváltozik a motor hangja mikor bekapcsolt klimával, alacsony fordulatszámról gyorsitotok? Nekem 1 nem annyira zavaró búgás hallatszik, és változik a hang, mint a generátorzajnál. Van ilyen észrevétele valakinek? Nem tippelem klimacsapágy búgásnak, mert annak nem ilyen hangja van ( csapágyakkal foglalkozom ), a szij is megfelelő feszességű, viszont más autóba ( céges ford fiesta és vw caddy ) ilyen hangot nem hallok.

Jólvan, akkor nem én vagyok a hülye. Nekem is búg, de nem voltam benne biztos. Fogalmam sincs mi az. :)

Link to comment
Megosztás:

A klímám ismételten szabotálta a munkát, szerelőhöz vittem a hiba pedig azért lépett fel, mert a rendszerben megnőtt a nyomás és a biztonsági szelep elengedte a gázt. Ez nem másért történt mert a két hűtő között tele volt piszokkal és ha megtisztítottam volna 2-3 havonta ez nem történhetett volna meg.

Gondoltam megosztom veletek ezen kis tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

A klímám ismételten szabotálta a munkát, szerelőhöz vittem a hiba pedig azért lépett fel, mert a rendszerben megnőtt a nyomás és a biztonsági szelep elengedte a gázt. Ez nem másért történt mert a két hűtő között tele volt piszokkal és ha megtisztítottam volna 2-3 havonta ez nem történhetett volna meg.

Gondoltam megosztom veletek ezen kis tapasztalatom.

Köszi, holnap meg is nézem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.