Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Középkonzol kivétele


cszoli

Recommended Posts

HELP!

A gyári VDO-s magnót nem tudom kiszedni! A korábbi hozzászólásoknál 4 csavarról olvastam. Én a rádió alatt benyúlva hátul találtam 2őt de hol a másik 2?

Illetve a másik gondom, hogy a magnóhoz való gyári kiemelővillával sem tudom kihúzni a magnót. A magnót és a kozépkonzolt is ki akarom szedni, de már 2 napja darabokban van az autóm belseje. SEGÍTSETEK!

Link to comment
Megosztás:

HELP!

A gyári VDO-s magnót nem tudom kiszedni! A korábbi hozzászólásoknál 4 csavarról olvastam. Én a rádió alatt benyúlva hátul találtam 2őt de hol a másik 2?

Illetve a másik gondom, hogy a magnóhoz való gyári kiemelővillával sem tudom kihúzni a magnót. A magnót és a kozépkonzolt is ki akarom szedni, de már 2 napja darabokban van az autóm belseje. SEGÍTSETEK!

Hali!

A 4 csavar a kiemelő villa 4 lyukát takarja. azokat kell kiszedni. Egyéb csavar nincs. Legalábbis az enyémben nem volt!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 3 months later...
Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem, hogy a kábelköteget hogy kell elvezetni a műszerfal alatt?

Nem tudom visszatenni mert mindig feltartja valami, a baj hogy nem én szedtem szét :(

szóval mivel kezdjem a műszerfal visszaszerelést sorendeben?

Hello nem tudom en mar szetszetem a Kozepso konzolt meg a Km orat hogy at ledezem es nekem sehol nem volt kabel ( csak a kozepso konzolnal volt hogy a felso kijelzu vagy mi a szosznek a kabelja bement a szelozo csatornaba es nem birtam vissza patintani de azt meg lehet igazitani, a Km ora meg teljesen ki veheto szoval ott nics is vezetek. Lehet nem ugyan az a kocsink az enyem G Astra 2000 ev 2 ajtos ( nem QP )

Link to comment
Megosztás:

Hello lenne egy kerdesem mennyibe lehet egy uj kozepso Szurke konzol G Astraba jelenleg fekete van benne csak kicserelnem mert a szurke szerintem jobb ( nem annyira latszik meg a por rajta :( )

Bontóban érdeklődj, bár ritka szerintem, mint a fehér holló. Az a baj, hogy akkor már hamutartót, meg váltókonzolt, meg a kézifékkar alatti lapocskát is cserélni kéne, hogy szép legyen. Szerintem.

Ha van jó fényeződ, akkor akár le is fényezheted a darabokat - annyiból, amennyibe egy új fájna, többszörösen kijön az is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
ha gyári központi zárat és riasztót rendeltél volna bele, akkor nem nyöszörögne.

itt asszem nem az 5 hónapos autó a szar, hogy nyöszörög....

Ezt már másik topikban írtam, illetve sokunknak problémája ez a zavaró nyöszörgés szerű hang középkonzol tájékról, nekem is ezt csinálja.

Pedig nekem gyári minden, központi zár, rádió stb. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezt már másik topikban írtam, illetve sokunknak problémája ez a zavaró nyöszörgés szerű hang középkonzol tájékról, nekem is ezt csinálja.

Pedig nekem gyári minden, központi zár, rádió stb. :)

Munkatársam Astra CCje 5 hónapos korában elkezde, hogy a szélvédőnél a levegőbefuvó műanyag nekiállt zörögni, szervízben nézette, és jó is lett utánna kb 1 hétig. Az enyim is kb 1 hónapja csinálja, de csak bizonyos fordulaton, ha lefogom elhallgat. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Munkatársam Astra CCje 5 hónapos korában elkezde, hogy a szélvédőnél a levegőbefuvó műanyag nekiállt zörögni, szervízben nézette, és jó is lett utánna kb 1 hétig. Az enyim is kb 1 hónapja csinálja, de csak bizonyos fordulaton, ha lefogom elhallgat. :rolleyes:

Egy régi ismerösöm is bevitte megnézetni(szombathelyre) és azota minden zörög már azt mondja,ha tudta volna nem engedte volna hogy hozzányuljana,pedig szétszedtek neki mindent csak közben ez az kipotyogott és fogalmuk sem volt hová tegyék vissza....

Gondolom a hozzáértés........

Link to comment
Megosztás:

Egy régi ismerösöm is bevitte megnézetni(szombathelyre) és azota minden zörög már azt mondja,ha tudta volna nem engedte volna hogy hozzányuljana,pedig szétszedtek neki mindent csak közben ez az kipotyogott és fogalmuk sem volt hová tegyék vissza....

Gondolom a hozzáértés........

Nah ezek aztán szakértők voltak.

Engem nem zavar,mert a rádió elnyomja, meg nem mindig csak 1800-as rpm körül zörrenik be...

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor is idegesítő, egy új kocsiban NE ZÖRÖGJÖN semmi, mert attól olyan gagyi érzetem lesz :rolleyes:

Akkor panaszkodjak? :)

1, Ablaktörlő mosáskor nem mindig áll visza home pozicióba (szervízben nézték, de nem csináltak vele semmit)

2, A hátsó fék nyikorog (szervízben 2x nézték, megcsiszolták kb 1-2 napog jó is volt)

3, A szélvédő befuvatás 1800-as rpm körül zörög

4, A levegőkeverő váltokapcsoló nyikorog (itthol megjívítotam, 1 nap alatt használt neki a silicon spray)

5, A kesztyű tarto ajtaja zörgött (otthol orvosolva, szervízben nem bíztam)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! uj vagyok meg itt...de:

Lenne egy kis gondom remelem tud valaki segiteni:

Kozepul a muszerfalon nekem sem egnek a ledek , de ami igazan zavar es nagyon fontos lenne az a duda mivel, hogy az sem megy... a ketto osszefuggesben van? nem tudna valaki segiteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! uj vagyok meg itt...de:

Lenne egy kis gondom remelem tud valaki segiteni:

Kozepul a muszerfalon nekem sem egnek a ledek , de ami igazan zavar es nagyon fontos lenne az a duda mivel, hogy az sem megy... a ketto osszefuggesben van? nem tudna valaki segiteni?

Nézd meg a 10-es biztosítékot. Bár az csak a duda....

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg a 10-es biztosítékot. Bár az csak a duda....

...illetve végignézhetnéd az összeset és a rosszat kicseréled. A műszerfalban szériában izzók vannak nem LED-ek.

Nézd át az Extrafelszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések részt, nemrég mintha ott szólt volna valaki ilyen problémával kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

Kossz szepen az infokat... remelem meg tudom oldani, mert azert nem art ha van duda ;)

Zörgés a légbefúvónál! Megoldottam! Szélvédőre fújásnál!

Kiszeded, megfordítod. Lehet kapni ilyen szivacsos vagy gumis ajtószigetelést. körbe ragasztod a szélét. ( ha feketét veszel nem is látszik) persze nekem szivacsos fehér van! B)

Szal felragasztod körbe. wd-40 a csatlakozó fülekbe mert azok fémek. Az egész vissza és kész!

Má 1 éve csináltam és nem zörög semmit sem!

Link to comment
Megosztás:

batyamat kifaggattam, mert mikor megvettuk kocsit ment a duda es h mi lett vele B) , szoval megtudtam,h eleinte minden oke volt aztan csak akkor ment mikor akart de mar meg se mukkan ..., valakinek valami otlete?, a biztositek az jo ... , maga a duda jo mert rakotottuk aksira es szolt... , a haver azt mondta h a kormanyba van valami spiral nevu cuc es h az lehet a baja ...

Link to comment
Megosztás:

Hát, van egy átvezetőgyűrű a kormány mögött meg annak egy rugalmasan rögzített érintkezője a kormányoszlop felőli oldalon, ez utóbbi nekem kopott már el (mondjuk nem az Astrában), a rossz hír az hogy ennek a cseréjéhez le kell venni a kormányt...

Es mennyi 1 oan "átvezetőgyűrű" ujjanon esetleg eredeti es mennyire bonyolult azt kicserelni...?

Link to comment
Megosztás:

igen lufis, az a nyavaja nem megy dudan kivul mik nem mennek meg? lufik ugye mennek?

ha a kormányátvezetőre gondolsz, akkor igen a lufi, meg a duda megy át benne, nomeg a raádió kormányvezérlője, ha van ilyened. újonnan 32000 körül van egy ilyen átvezető, bontóban 5000.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.