Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

hali! Bocs de tegnap bealusztam! :roll: Üveggel,abl.törlő motorral,vagy anélkül? Hütőrács asszem nincs. Képet nem nagyon tok küldeni mert be van ömlesztve minden a pincémbe! :oops: (Tudod,"A zseni át lát a káoszon!") Ird meg mi kell és megpróbálom elővarázsolni! :thumbright:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szevasztok mindenkinek!Most vettem egy Kadett els 1.3i-t 1988-ast.Prímán szuperál a verda.Viszont semmi leírásom nincs hozzá és a neten se igazán találok semmi használhatót.Ha valaki tudna szerelési leírást valamerre azt tudnám hasznosítani!Egypár jó tanács is elmenne a verdához!Köszi ,elérhetőségem:scsalad@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok mindenkinek!Most vettem egy Kadett els 1.3i-t 1988-ast.Prímán szuperál a verda.Viszont semmi leírásom nincs hozzá és a neten se igazán találok semmi használhatót.Ha valaki tudna szerelési leírást valamerre azt tudnám hasznosítani!Egypár jó tanács is elmenne a verdához!Köszi ,elérhetőségem:scsalad@freemail.hu

ezt mért a Kadett D be irtad???

Link to comment
Megosztás:

szia! a barátomnak is D Kadettja van és mentünk már vele 2kilót 1.3as,fel lett fúrva,hengerfejből le lett szedve,lentkerék is könnyítve lett,dupla torkú Honda karbi.kombi F Astra váltó,légszűrő...olyan hangja van így a motornak,h atombrutál!!nincs is rajta sportkipufogó csak 1 nagyobb rendszer,h nem nyomja el a motorhangot.IMÁDOM!!!!! :evil: :)

hali,

melyik talin lehet majd megtekinteni? van fönt vhol fotó?

És a tied? kész van? mikor lesz kész a verda?

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Persze,h megengedem!!! :D :P

lehet,h kimegyünk Fótra is,ott megnézheted a Kadettet!!! és mi is a te Opeled,remélem!!!!!

Addig is üdv:Racce 8)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!!!

csinálgatom a D Kadettem,elég komoly lakatolás alatt van és még lesz is egy ideig,precízen csinálom,mert csak íg ylátom értelmét.nagyon nagy baj nincs a kasznival (83as) de azéer néha belefutok 1-2 csúnya rohadásba :D dehátr azért vagyok én,hogy eltűnjenek!! :P :D

Szervezünk 1 Kadett klubbot is aki szeretne csatlakozni az írjon,szívesen fogadunk minden Kadettest!!! :wink:

Üdv minden Opeles tesónak:Racce 8)

Link to comment
Megosztás:

Még nem tok nyilatkozni arról megyek-e, mesze van még,

lapítok ezügyi hozzászólást illetően, demegyek Pöstre a hetekben vmikor, állítólag van a Gyömrőin egy Varajet guru, mindenképpen el kell mennem hozzá, ez a Varajet dolog a D kadettben is otthonos, jól tudom ugye?

és mai is elfelejtettem fölhívni Lajost a telszámért!!!! és égek magam miatt megint....

Link to comment
Megosztás:

:D)

Nekem eddig nem volt vele olyan húde bajom vele, gyorsításkor szokott olyat csinálni, hogy hangot ad egy lemez mintha elszabadulna és klappan.

meg megbolondul olykor és vedel,

szinte hallom, hogy gluglugluglugluglu

levegőt se vesz.

ez pedig itt az asztalim

Ha meg akarod érteni sztem szerezz be egyet magadnak.

Asszem a Nőkkel is így van....

A végén a megértés fokával azért mindkét esetben vannak fenntartásaim.

Karbitáma a továbbiakban a Karbi topicban

Húú Racce nem láttam az uccsó hozzászólásodat: Egy a polcra mindenképpen kell, így van!!

De hogy egy héte után takarítani: nem semmi, megy és kész, eddig két műhely mérte 4xer és két hét állás után is közel Eur3-as, meg láttam ennél jobb Hiteles! zkártyát is a Mantatalin az összel.

Meg frászt kapok ha nem kulcsbemutatásra indul, úgyhogy szerintem is a beállítás és tömítéscs/takarítás.

Sztem a varajetnek kell hogy legyen erőssége, (még nemtom nevén nevezni mi az, de majd megtudom)

(le kell írnom: egyáltalán nem vagyok szakember, barkácsolok és olvasok.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.