Jump to content
koroszt

Elektronikák, elektromos kérdések

Recommended Posts

Az xev-nek ez az egyik rákfenéje. Egyedi a főtengely jeladója, és nagyon hisztis rá, bár külsőre egyezik a többivel, nem olyan,  mivel ez az egy ami siemens vezérlős, a többi bosch motronic. Többektől olvastam már hogy csak a gyárival hajlandó működni normálisan.

• Like 1
  • Haha 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

100%-ban alá tudom támasztani ezt az állítást.
Pont így jártam. 3 utángyártott után megvettem a gyárit, azóta csak megmutatom Neki a kulcsot és szinte attól beindul, csak benzin legyen. :blink::-)
Mondjuk a 3 utángyártott nem került annyiba, mint a gyári, közel 40%-os kedvezménnyel. :confused:
Utólag már jót tudok röhögni az egészen, de közben ha lett volna nálam öngyújtó vagy gyufa,
akkor már ki lenne égve a szekér. Még szerencse, hogy nem dohányzom. :-):-)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
2 órája, fábi írta:

100%-ban alá tudom támasztani ezt az állítást.
Pont így jártam. 3 utángyártott után megvettem a gyárit, azóta csak megmutatom Neki a kulcsot és szinte attól beindul, csak benzin legyen. :blink::-)
Mondjuk a 3 utángyártott nem került annyiba, mint a gyári, közel 40%-os kedvezménnyel. :confused:
Utólag már jót tudok röhögni az egészen, de közben ha lett volna nálam öngyújtó vagy gyufa,
akkor már ki lenne égve a szekér. Még szerencse, hogy nem dohányzom. :-):-)

Nekem X20XEV-s ismerőseim ezt mindig elmondják, hogy ebből csak gyárit.... Vannak alkatrészek amiből tudomásul kell venni hogy az Opel nem szeret mást csak egy bizonyos márkát, ezeket tetszik vagy sem, be kell tartani. Én például lambdaszondából csak Bosch-t, AC-reléből kizárólag Wehrle-t, gyertyából szintén Bosch-t, olajszűrűből pedig csakis Hengst-et vagyok hajlandó venni, ahogy termosztátból is a Wahler a nyerő, és ezek csak azok amik hirtelen eszembe jutottak. A vicc az hogy ezek még csak nem is mindig a legdrágább darabok az adott alkatrészből...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok. Lehet nekem tűnik csak úgy, hogy forrósodik a kulcs, de ha igen,akkor az mitől lehet és milyen problémák merülhetnek fel, illetve mi a javítás módja?

Köszi előre is a választ.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On Thu Jun 28 2018 at 17:58, Hard-ex írta:

Sziasztok. Lehet nekem tűnik csak úgy, hogy forrósodik a kulcs, de ha igen,akkor az mitől lehet és milyen problémák merülhetnek fel, illetve mi a javítás módja?

Köszi előre is a választ.

Gyújtáskapcsoló betét kezd megdögleni. Elég szerencsétlen megoldás az opeltol, mert a gyújtáskapcsolón megy át egy csomó teljesítmény áram. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.