Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Váltó


ascona20i

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Hozzászólások 79
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

OPEL mágust keresek !!!

Az alany ascona 86os 90lovas 16SH touring ami a bnőmé....

Csodás csendes motorja van.... de a váltó/difi mint az ikarusé...olyat kotyan és búg...

Lehet ebbe a difi kottyanását állítani?

A legolcsóbb megoldást keressük, én bontottban gondolkozom, valószinű F16os van rajta de én a számát nem találom!

Minden F-es váltó felmegy a helyére? Azt hallottam hogy csak a D kadetté, A vectráé és a calibráé az asconáén kívűl...........

Ha vkinek van ilyen váltója is olcsóba szóljon, hosszú váltó érdekel csak!

THX

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

OPEL mágust keresek !!!

Az alany ascona 86os 90lovas 16SH touring ami a bnőmé....

Csodás csendes motorja van.... de a váltó/difi mint az ikarusé...olyat kotyan és búg...

Lehet ebbe a difi kottyanását állítani?

A legolcsóbb megoldást keressük, én bontottban gondolkozom, valószinű F16os van rajta de én a számát nem találom!

Minden F-es váltó felmegy a helyére? Azt hallottam hogy csak a D kadetté, A vectráé és a calibráé az asconáén kívűl...........

Ha vkinek van ilyen váltója is olcsóba szóljon, hosszú váltó érdekel csak!

THX

Szerintem Berlinát keresd meg ez ügyben.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Üdv!

Van egy kis problémám a váltómmal, mégpedig, hogy menet közben nem lehet ötödiket kapcsolni, csak álló helyzetben, ha a motor nem jár. Egyest meg kettest is nehezen veszi időnként. Találtam egy leírást a gyikban, hogy hogyan kell beállítani a rudazatot astrán, csak a kadetton nincs pozícionáló furat a váltókarnál. Tud valaki hozzászólni a dologhoz? Az lehet, hogy csak kevés a váltóban az olaj?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.