Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés?


morg

Recommended Posts

A "csúcs" bővebben:

amikor egy derék honpolgár arra adja a fejét,hogy vegyen egy Opel Omegát,akkor néhány dologgal illik tisztában lennie.

Először is azzal,hogy ez az autó a kategóriáját illetően Prémium -azaz felső kategória!
Ez többek között azzal is jár,hogy messze nem egyszerű szerkezet,ami folyamatos törődést igényel,lehetőleg egy

HOZZÁÉRTŐ SZERELŐ által.
...és lehetőleg GYÁRI alkatrészek beszerelésével,amikor ezt-azt cserélni kell!!! -és kell,sokszor...
Ezeknek az alkatrészeknek pedig elég borsos ára tud lenni,a HOZZÁÉRTŐ szerelő óradíjáról már nem is beszélve!

Namármost:

az eddigi írásaidat olvasva elég világos,hogy Te ezekkel a dolgokkal egyáltalán nem voltál/vagy tisztában és már most borítékolható,hogy a masinád ebben az életben már csak akkor lesz teljesen rendben,ha sürgősen eladod egy Opelfan restaurátornak...
Miért? -mert Te magad írtad,hogy nem nagyon van pénzed...

Márpedig ehhez az autóhoz PÉNZ KELL!!!

Omegatd pedig azért írta hogy csúcs,mert amikor ennél bőbeszédűbb ilyen esetekben,mint a Tiéd,akkor elég nehezen tud uralkodni az érzelmein...

...amiből aztán semmi jó nem szokott "kisülni"... :D

Szerintem fogadj meg egy tanácsot: mihamarabb cseréld le az Omegádat valami LÉNYEGESEN olcsóbban fenntartható verdára!

Ez Neked és az autónak is egy szebb jövőt jelenthet...

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Azert kicsit tulzas mivel olyan problemam nem volt az autoval amit ne csinaltattam volna es csinaltak volna meg jol az hogy adjam el az autot stb azert nehogymar csak omegafan jarhasson egy b omegaval tulzasba estek es ezt nem is gondoltam ha segitseget kerek ilyen hozzaallassal fogok valaszt kapni egy opel forumon de koszonom azert!

Link to comment
Megosztás:

Budapesten lakom a 8 kerulet szigony utcaban van egy muhely a kotnyeken elmeletileg ok a legkorrektebbek es 35 ezret mondtak beszerelessel egyutt kifizettem es ennyi,bar ertenek az autokhoz szetszedni meg minden mert jo par dolgot kene csinalni az auton csak sajnos penzem sincs ugy.

Itt írod,hogy sok javítás vár még a gépre,de nem nagyon van pénzed...

Azert kicsit tulzas mivel olyan problemam nem volt az autoval amit ne csinaltattam volna es csinaltak volna meg jol az hogy adjam el az autot stb azert nehogymar csak omegafan jarhasson egy b omegaval tulzasba estek es ezt nem is gondoltam ha segitseget kerek ilyen hozzaallassal fogok valaszt kapni egy opel forumon de koszonom azert!

...itt meg már megsértődsz,mert közölni mertem,hogy ez az autó NAGYON SOK PÉNZT KÉPES ELNYELNI...

Nem értelek:

mivel én is pár hónapja vettem az Omegámat,volt már időm utána járni,hogy nagyjából milyen költségekkel jár a fenntartása.

(sőt: a vásárlás előtt beszéltem már pár szerelővel!!!)

Hát már alapból nem kevés az üzemanyag költség,mivel a hasát igencsak szereti!

Nem ritkák az elektromos meghibásodások,mivel tele van mindenféle szenzorral/jeladóval és ezek elég "combos" áron mért cuccok.

Abból,amiket írtál pedig az is sejthető,hogy ennek a kocsinak "van múltja" a javítgatásokat illetően,így szinte biztos,

hogy okoz még Neked néhány meglepetést,ami vákuum-szerűen fogja üríteni a pénztárcádat!

Tehát nem kell megsértődni,amikor a Nálad tapasztaltabb ember jelzi,hogy ezt a kocsit nem biztos,hogy meg kellett volna venned... :glare:

Jó tanács: sufniban NE javíttasd és KERÜLD AZ UTÁNGYÁRTOTT ALKATRÉSZT!!! ...csak így fogod tudni örömmel használni!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Azert kicsit tulzas mivel olyan problemam nem volt az autoval amit ne csinaltattam volna es csinaltak volna meg jol az hogy adjam el az autot stb azert nehogymar csak omegafan jarhasson egy b omegaval tulzasba estek es ezt nem is gondoltam ha segitseget kerek ilyen hozzaallassal fogok valaszt kapni egy opel forumon de koszonom azert!

Van egy örök-érvényű tanács. Használt autó vásárlásakor legyen még ugyanannyi pénzed (- vagy többed) tartalékban a javításokra. Júniusban vettem egy Zafirát, sejtettem nem lesz hibátlan, lám 300 már bele is ugrott 2-3 hónapon belül. Pedig egy "sima" 1,6-os, semmi extra V6, vagy turbó stb.

Nem arról van szó, hogy csak Omegafan járhat Omegával, de azok a mondatok kiverik a társaság nagy részénél a biztosítékot, amelyek úgy kezdődnek, vagy végződnek, hogy nincs pénz. Akkor kell A Omegát venni, vagy Vectrát, Astrát stb.

Az a baj, hogy mindenki nagy, olcsó autót akar, pedig a 2 nem fér össze. És még mindig olcsóbbak az alkatrész árak, mint monjuk egy E Mercinél, vagy 5ös Bimmernél -ami egy kategória elvileg (-ezen lehet vitatkozni, de most ezt hagyjuk)

Nagy valószínűség szerint választ fogsz kapni a kérdésekre, (ahogy pl Kori megtette már), de nem fogja semelyikük (szándékosan nem semelyikünk) sem megcsinálni Neked.

És itt megsértődni csak nekem szabad, de nekem is csak akkor, ha Omegatd-t épp támadják és moderálják stb :D

Link to comment
Megosztás:

Azt irtam most nincs penzem ugy ez nem azt jelenti hogy eddig nem koltottem mar az omegara sot eleg sokat csak mivel nincs most ugy penz3m es gondoltam kapok egy olyan biztos tippet amivel nagyon koltseghatekonyan megtudom oldani ezt az egeto problemat az auton mivel jon a hid3g de nembaj es igen pont egy e39 5 os bmw t szeretnek majd es remelem ott nem lessz ennyire lenezo,ki ha nem en majd megmondom emberke a forumon.Mert a segitseget nem ugy inditjuk egy szoval csucs..es ne akarjam hogy elmondja..Hat koszi ilyen segitsegbol tenyleg nem kell aki probalt segiteni annak meg KOSZONOM!

Link to comment
Megosztás:

Azt irtam most nincs penzem ugy ez nem azt jelenti hogy eddig nem koltottem mar az omegara sot eleg sokat csak mivel nincs most ugy penz3m es gondoltam kapok egy olyan biztos tippet amivel nagyon koltseghatekonyan megtudom oldani ezt az egeto problemat az auton mivel jon a hid3g de nembaj es igen pont egy e39 5 os bmw t szeretnek majd es remelem ott nem lessz ennyire lenezo,ki ha nem en majd megmondom emberke a forumon.Mert a segitseget nem ugy inditjuk egy szoval csucs..es ne akarjam hogy elmondja..Hat koszi ilyen segitsegbol tenyleg nem kell aki probalt segiteni annak meg KOSZONOM!

Továbbra sem értelek - Kori megmondta mi a gáz. Biztosat akkor tud mondani az ember ha személyesen megnézi, vidd vissza a szerelőhöz és mondd meg, hogy szar. Ennyi.

A BMW fórumot meg hagyjuk :D De majd rájössz :)

Link to comment
Megosztás:

Ja es egy e39 5-os bmw egyaltalan nem egy kategoria egy b omegaval..

Valóban nem, kisebb a belseje pl :) tegyél bele 3 gyerekülést abba, meg az Omegába. Hoppppp... :D

Az elektronika ugyanúgy kuka, volt hozzá cseresznyém - igaz az 528 volt.... Millió szar van vele, de én nem ismerem, szal nem kell hinni, majd megtapasztalod :)

Figyu, ez nem az óvoda. Megsértődsz, az a Te bajod, de ne durcizz itt nekünk, azt nem szeressük :)

Link to comment
Megosztás:

Ja es egy e39 5-os bmw egyaltalan nem egy kategoria egy b omegaval..

e39 5-ös?

Nem,az nem egy kategória az Omegával.

...ÁRBAN,NYŰGBEN,KÖLTSÉGBEN LEGALÁBB A DUPLÁJA!!!

(5 évet voltam a BMW egyik gyárában karbantartó,ezért igen sokat mesélhetnék Neked mindegyikről)

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy sokkal tobbe kerulne a fentartasa mint az omega nagyon sok penzt koltottem mar csak egy kis izelito stab palcak szilentek komplett futoradiator ugye legtomegmero alapjarati motor folytoszelep tisztittatas allandoan hogy ne alljon le stb stb 2.0 benzines 96 os amugy es a gyari vdr500 as gyari hifihez ert valaki mert epp a hangero gomb beadta a kulcsot csak forog es a hangero eleg hangosan maradt levettem a tekero fejet es maga amit tekernie kene az is csak forog a semmibe de semmi reakcio otlet ja es a cd sem olvassa esetleg fej rossz teljesen vagy csak egy fejtisztitas eleg lenne?

Link to comment
Megosztás:

Haliho .

Az utasterben elszalt a futoradiatorom. az egesz utaster egy nagy gozfurdo volt. :) egy egyszeru kerdes ugy hallotam hogy kicserelni halal , ez tenyleg igy van ? lehetseges hogy hutotomitovel meg tudom oldani? a szervizben ezt ajanlottak.

Ha gallyra akarod tenni a vízhűtőt stb is, csak hajrá, használd a hűtőtömítőt.

A megoldás ld fentebb - csere. Igen, tényleg Szopás kicserélni - kérdezd Korit pl. De ha nem akarsz hideget a kocsiban, akkor meg kell csinálni(tatni). Ha nem, akkor kösd össze a motortérből ki és bemenő fűtéscsöveket.

Ha visszaolvasol, látod, hogy Kori mit NEM ajánl beépítésre. Ildomos hallgatni rá, tudja mit beszél.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Haliho .

Az utasterben elszalt a futoradiatorom. az egesz utaster egy nagy gozfurdo volt. :) egy egyszeru kerdes ugy hallotam hogy kicserelni halal , ez tenyleg igy van ? lehetseges hogy hutotomitovel meg tudom oldani? a szervizben ezt ajanlottak.

Bár nem Opellel,de voltam már hasonló szituban. Akkor én is ebben gondolkodtam,de hamar le lettem hűtve egy szerelő ismerős által:

a hűtőtömítő folyadék hosszútávon több kárt okoz,mint amennyit rövidtávon megold!

Ugyanis nem távirányítással működik,hogy az adott helyhez érve gombnyomásra ráhasaljon a repedésre,hanem gyakorlatilag minden "sarokban" megtelepszik és profibban létesít útszűkületet,mint a Közútkezelő...

Ez télen még nem biztos,hogy sok gondot okoz Neked,de amint jönnek a +30-ak...

...arról nem is beszélve,hogy KISEBB problémák gyorsjavítására alkották meg,de ha Neked gőzben úszott a kabin,akkor az egy komolyabb hasadék lehet... :blink:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.