Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés?


morg

Recommended Posts

:)

Hat elgondolkodtam rajta. megvettem a szerelesi utmutato hobbibarkacs kiadasat es hat eloszor leültem a járdaszélére sirtam egy kicsit aztan ugy döntöttem rászánok egy napot es megcsinalom. de meg nem tudom mikor jon el ez a nap.

Optimista vagy és ez előny! Azért azt az 1 napot kicsit srófold még. Sajnos ki kell szedni a komplett műszerfalat a radiátor cseréjéhez...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szevasztok. 2001es omegát vettem decemberben. A "ráncfellvarrott" B omegát :) A jobb első kerék előtt, a ködlápa mögött, van egy kiegészítő fűtés.

-Tudja esetleg valaki ,hogy mikor,vagy hogyan kéne bekeapcsolnia?

Kösziiii :)

...mármint a BAL első előtt,nemde!?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy pedig -elvileg- ott a motorvezérlő-egység (ECU) HŰTÉSE kellene legyen,de valóban össze van "csövezve" a

hűtővel -amiben ugye meleg víz kering...

Őszintén szólva ennek a működése még nekem sem teljesen világos,ezért azt javaslom,hogy ez ügyben kérdezd Korit,vagy

Omegatd-t.

Amennyiben különböző adatok,infók,szerelési segítség kellene,jelezd és küldök linket PÜ-ben!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy pedig -elvileg- ott a motorvezérlő-egység (ECU) HŰTÉSE kellene legyen,de valóban össze van "csövezve" a

hűtővel -amiben ugye meleg víz kering...

Őszintén szólva ennek a működése még nekem sem teljesen világos,ezért azt javaslom,hogy ez ügyben kérdezd Korit,vagy

Omegatd-t.

Amennyiben különböző adatok,infók,szerelési segítség kellene,jelezd és küldök linket PÜ-ben!

Vagy más.

A ködlámpa mögött bal oldalon a másodlagos levegőbefúvó motorja van- SAI pumpa. Ez valóban hőt csinál...a katalizátorok környékén, indítástól számítva kb. 1-1,5 percig. Valaki szerint csak levegőt nyom be, hogy jobb legyen a kipufogó gáz illata, de ez baromság, melegíti a katalizátorokat az elégetlen szénhidrogének "elégetésével" a többletlevegő (oxigén) által, ezáltal előbb kezd majd dolgozni lambda, katalizátor, etc. ergo kisebb környezetterhelés.

Az ECU hűtése egyszerű, ha megy a vízhűtő venti akkor megy az ECU hűtése - hallod ahogy zúg, ha nem hallod párhuzamosan a ventivel akkor nyáron nagy melegben lehetnek majd 0. típusú tapasztalásaid az autóddal.

A kiegészítő fűtés dolgai, ha gyári akkor a motortérben kellene legyenek.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a reagálásokat :)

Konkrétan arra gondolok ,hogy lehet e kapcsolni,vagy magától kéne beindúlnia?

Meg van rajta valami kis kipufogó szerű ,amit még nem láttam füstölögni :(

Nekem ez bizony a jobb oldalon van a kerék és a lökhárító között. Talán akkor ez nem gyári kütyü?

Vasárnap alámászok és megnézem jobban,hogy egyátalán milyen márkájú lehet.Ha sikerül dobok képet.

Link to comment
Megosztás:

A ködlámpa mögött bal oldalon a másodlagos levegőbefúvó motorja van- SAI pumpa. Ez valóban hőt csinál...a katalizátorok környékén, indítástól számítva kb. 1-1,5 percig. Valaki szerint csak levegőt nyom be, hogy jobb legyen a kipufogó gáz illata, de ez baromság, melegíti a katalizátorokat az elégetlen szénhidrogének "elégetésével" a többletlevegő (oxigén) által, ezáltal előbb kezd majd dolgozni lambda, katalizátor, etc. ergo kisebb környezetterhelés.

Vagy más.

Az ECU hűtése egyszerű, ha megy a vízhűtő venti akkor megy az ECU hűtése - hallod ahogy zúg, ha nem hallod párhuzamosan a ventivel akkor nyáron nagy melegben lehetnek majd 0. típusú tapasztalásaid az autóddal.

A kiegészítő fűtés dolgai, ha gyári akkor a motortérben kellene legyenek.

hmmm....

Ez nálam ki van kötve... pontosabban: cafog mellette egy csati,aminek a másik végét még le kell nyomoznom,honnan is indul...

De létezhet amúgy,hogy ez inaktív??? és ha igen,akkor ezt nem kellene jelezze a BC?

Akkor most konkrétan hol is van az ECU hűtéséért felelős berendezés???

Nekem az volt az infóm,hogy a bal első sárvédőben...

Azt viszont nem tudtam,hogy mikor "aktív" és mi indítja el,de ezek szerint csak akkor megy,amikor a hűtőventillátor?

A kiegészítő fűtés dolgai, ha gyári akkor a motortérben kellene legyenek.

Itt most az állófűtésre gondolsz?

Link to comment
Megosztás:

Köszi a reagálásokat :)

Konkrétan arra gondolok ,hogy lehet e kapcsolni,vagy magától kéne beindúlnia?

Meg van rajta valami kis kipufogó szerű ,amit még nem láttam füstölögni :(

Nekem ez bizony a jobb oldalon van a kerék és a lökhárító között. Talán akkor ez nem gyári kütyü?

Vasárnap alámászok és megnézem jobban,hogy egyátalán milyen márkájú lehet.Ha sikerül dobok képet.

Nekem sajnos nincs állófűtésem, de olyasmi rémlik hogy webasto márkájú kéne legyen és talán volt valami gomb a fényszóró kapcsoló környékén. Amiről én hallottam az jobb torony környékén van/volt. Ha kipufogó van rajta akkor pedig tényleg állófűtéshez tartozó dolog lesz.

Link to comment
Megosztás:

hmmm....

Ez nálam ki van kötve... pontosabban: cafog mellette egy csati,aminek a másik végét még le kell nyomoznom,honnan is indul...

De létezhet amúgy,hogy ez inaktív??? és ha igen,akkor ezt nem kellene jelezze a BC?

Akkor most konkrétan hol is van az ECU hűtéséért felelős berendezés???

Nekem az volt az infóm,hogy a bal első sárvédőben...

Azt viszont nem tudtam,hogy mikor "aktív" és mi indítja el,de ezek szerint csak akkor megy,amikor a hűtőventillátor?

Itt most az állófűtésre gondolsz?

Nem fog jelezni, csapágyas lesz a motor, a visító hang miatt lehúzzák a csatit.

A SAI a ködlámpa mögött - lökös alatt, az ECU venti pedig a sárvédő mögött.

Tapasztalat szerint akkor.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Manuális klímás b omegám van, a fűtés nagyon gyönge. Visszaolvasva az itt található információkat megnéztem a fűtéscsapot, ki van kötve. A radiátorról lejövő mindkét cső forró, mondjuk az alsó egy picivel kevésbé. Eresztésnek a nyomait sehol nem találtam. Viszont feltűnt, hogy a kék vákuumcső ami az irányválasztó tekerőtől indul semmit nem működtet. A fűtésmotornál elvileg egy zsalut kellene neki amit kézzel tudok is mozgatni de bárhova állítom a tekerőt, nem csinál semmit. Lehetséges, hogy emiatt lenne csak langyos a fűtés? Valamint azt tudja valaki hogy hány vákuumcsőnek kell lennie a tekerőnél? Az enyémben 4 van +egy üres csonk (?!)

Link to comment
Megosztás:

2001es omegát vettem decemberben. A "ráncfellvarrott" B omegát :) A jobb első kerék előtt, a ködlápa mögött, van egy kiegészítő fűtés.

-Tudja esetleg valaki ,hogy mikor,vagy hogyan kéne bekeapcsolnia?

Kösziiii :)

A gyári kiegészítő fűtés a motortérben a jobboldali nyúlvány felett van. A jobb ködlámpa mögött a szintszabályzó kompresszorának van a helye. A kieg fűtéshez egy kezelőpanel is tartozik, ami a világításkapcsoló és a kormányoszlop közé van felfogatva a műszerfalra.https://app.box.com/s/lchscc67qmcyyimomky8

Ezt töltsd le, csomagold ki. Benne van a kiegészítő fűtés:

Link to comment
Megosztás:

Nyaliho kedves mindenki.

Na szoval. ugy dontottem nem szedem szet a kocsit a futes miat hanem elmentem az opel szervizbe ott beszeltem egy ismeros szerelovel. ajanlott nekem egy special tomitofolyadekot a hutohoz.15 euromba kerult meg 3 ora hobbybarkacsba de tokeletessen mukodik. nem folyik nem sziszeg nem enged. :) megusztam 1 napi munkat es vagy 400 euronyi szervizkoltseget. igaz majd kiderul idovel mennyire tartos de ma kb 4 ora aktiv hasznalat utan semmi gond. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyaliho kedves mindenki.

Na szoval. ugy dontottem nem szedem szet a kocsit a futes miat hanem elmentem az opel szervizbe ott beszeltem egy ismeros szerelovel. ajanlott nekem egy special tomitofolyadekot a hutohoz.15 euromba kerult meg 3 ora hobbybarkacsba de tokeletessen mukodik. nem folyik nem sziszeg nem enged. :) megusztam 1 napi munkat es vagy 400 euronyi szervizkoltseget. igaz majd kiderul idovel mennyire tartos de ma kb 4 ora aktiv hasznalat utan semmi gond. :)

Nyáron majd nem lesz ilyen őszinte a mosolyod. Szóltunk előre...

Link to comment
Megosztás:

megusztam 1 napi munkat es vagy 400 euronyi szervizkoltseget.

Szívből kívánom,hogy így legyen!!!

...de sajnos csodák nincsenek,így kezd el tömni a malacperselyt!

Mert ha majd anno túl későn veszed észre,hogy nincs egyenletesen hűtve a blokk

az eltömődött/leszűkült járatok miatt,akkor a most megspórolt napodat és euro -dat

akár 5-tel szorozva fordíthatod a járműre...!

Link to comment
Megosztás:

Szívből kívánom,hogy így legyen!!!

...de sajnos csodák nincsenek,így kezd el tömni a malacperselyt!

Mert ha majd anno túl későn veszed észre,hogy nincs egyenletesen hűtve a blokk

az eltömődött/leszűkült járatok miatt,akkor a most megspórolt napodat és euro -dat

akár 5-tel szorozva fordíthatod a járműre...!

Eladja, aztán szívjon vele más. Na az ilyen gazdák és szerelők miatt vannak egyes típusok ledegradálva...

Link to comment
Megosztás:

Nyaliho kedves mindenki.

Na szoval. ugy dontottem nem szedem szet a kocsit a futes miat hanem elmentem az opel szervizbe ott beszeltem egy ismeros szerelovel. ajanlott nekem egy special tomitofolyadekot a hutohoz.15 euromba kerult meg 3 ora hobbybarkacsba de tokeletessen mukodik. nem folyik nem sziszeg nem enged. :) megusztam 1 napi munkat es vagy 400 euronyi szervizkoltseget. igaz majd kiderul idovel mennyire tartos de ma kb 4 ora aktiv hasznalat utan semmi gond. :)

A létező legrosszabb "megoldást" választottad (amúgy nem is értem hogy ajánlhat ilyesmit egyáltalán egy Opel szervízben dolgozó ismerős szerelő).

Link to comment
Megosztás:

na akkor .ez ugy mukodot hogy a futes le lett teljessen kotve a hutorendszerrol.a tomitoanyag csak a futotestbe lett toltve nem az egeszbe. majd utanna le lett engedve es a teljes rendszer 2x atmosva fagzaloval feltoltve. tehat nem uszkal a rendszerbe. amugy meg nem vagyok az a tipsu ember hogy szetcseszem es szivjon mas. :) tavasszal pedig mivel meg minden az eredeti benne igy is ugyis le kell csereljem a teljes rendszert.16 eves. de azt nem itt hanem majd otton csinalnjak meg.De azert koszonom az aggodast,es az intelmeket kedvessek vagytok.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.