Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


Recommended Posts

  • Hozzászólások 207
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

CSerélt már valaki anntenna tartó műanyag vacokt?

szerintetek házileg megoldható vagy vigyem el egy hifishez?

én cseréztem anno f astrámon nem volt nagy ördöngösség, csak elment rá egy délelöttöm :)

Nameg abban az antenna belső részén volt odafogva a kasznihoz és a földelés is ott volt és igen nehezen fértem hozzá, de megoldható :idea:

Link to comment
Megosztás:

Nos, az van hogy a tolótetőmet kikarcolja a tető mikor alá

csúszik.

Kiszereltem, megvizsgáltam, azt találtam, hogy a tolótető két lemezből van összerakva, vannak helyek ahol ponthegesztéssel és vannak helyek ahol mintha ragasztva lenne.

Pont ilyen ragasztás lehet a motorháztető és a csomagtértető lemezei között is, ebben van valami logika is, mert a látható külső lemezeket ponthegeszteni nem lenne valami szép.

Azt szeretném kérdezni valakitől, hogy ez tényleg ragasztás-e, meghogy lehet-e ezt utólag javítani, ha a régi ragasztás elengedte a lemezeket.

Ha a felső lemez pontosan ülne a másikon nem érne hozzá a tető aljához hátracsúsztatásnál.

Jó lenne újra összeragasztani, ha lehet.

Zoli

Link to comment
Megosztás:

állítani próbáltad már? Mert ahogy bukóra kinyitod van a két oldalánál egy-egy csavar, amit ha kilazítasz, lejebb tudod nyomni a tetőt és akkor már nem is ér hozzá. Az ominál a tető beállítás adatai: elöl kb 1-2mm-rel a tető síkja alatt, hátul ugyanenyivel felette legyen.

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ

dehogy, 0 azaz zéró állítási lehetőség, ez neem bukó, csúszó!, az őselődje minden mostani űvegablakos meg lemezes egetkémlelőnek.

De,

valójában próbáltam állítani:

elsőüléstámlákat kicsit hátrahajtottam hanyadtfeküdtem a középkonzolra és kétlábbal fölfelé az egész tetőt.

(most röhöghettek, akkor még így kellett, ez volt a karosszériás szaktanácsa, (mesterlevéllel, azaz nem cinkelni akarom a fickót) )

Nem használt, viszont a lakk kirepedezett és elindult rohadni az egész perem.

De majd megmutatom egy talin, öt perc sincs kiszedni az egészet

Meg talán lesz gyári robbantott rajzom is az egész kócról

Link to comment
Megosztás:

Nos, az van hogy a tolótetőmet kikarcolja a tető mikor alá

csúszik.

Kiszereltem, megvizsgáltam, azt találtam, hogy a tolótető két lemezből van összerakva, vannak helyek ahol ponthegesztéssel és vannak helyek ahol mintha ragasztva lenne.

Jó lenne újra összeragasztani, ha lehet.

Zoli

Kerítettem hozzá képeket:

http://kep.tar.hu/berlina/50032018#2

most eszembe jutott, hogy ez talán nem is ragasztó, tehát nem azért van ott hogy a két lemezt egymáshoz szorítsa, hanem csak egyszerű hézagkitöltő, hogy az esetleges lemezhangot csökkentse.

Ha valakivalaki tudna ebben segíteni megköszönném egy köszönömmel

Z

Link to comment
Megosztás:

jobb híján ide írom a problémámat.

Az a bajom a kocsival, hogy zötyögős úton úgy nyöszörögnek az alkatrészek (ajtók felől jönnek a hangok első kettő ill. hátsó) mint egy 20 éves zsiguli. van valami tippetek mit lehetne csinálni, hogy kissé halkabban nyöszörögjön?

Link to comment
Megosztás:

jobb híján ide írom a problémámat.

Az a bajom a kocsival, hogy zötyögős úton úgy nyöszörögnek az alkatrészek (ajtók felől jönnek a hangok első kettő ill. hátsó) mint egy 20 éves zsiguli. van valami tippetek mit lehetne csinálni, hogy kissé halkabban nyöszörögjön?

Talán ha felerősíted a zenét ? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Egy gyorsat szeretnék kérdezni:

A zinksparay meddig tartható el? (ez bóti szlával)

az alján az van, idézem: "14 02"

az oldalán: 16 monate lagerfähig (tárolható)

Visszavitessem 72 órában?

Brenner, 96-98 %-os

szóval ez kémia, meg fém, számít valamit a az eltarthatósági idő?

Vagy fizika és akkor 16 hónap alatt tutti kijön belőle a propán-bután?

a válasz tényleg kéne

és:

köszönöm előre is

Z

ps:

ja és már régebben szerettem volna fölvetni, hogy az olajos téma mellett talán lehetne egy szerszámos téma is.

pl ki melyik crowa-t használja, ha az ára is fontos.

Link to comment
Megosztás:

Egy gyorsat szeretnék kérdezni:

A zinksparay meddig tartható el? (ez bóti szlával)

az alján az van, idézem: "14 02"

az oldalán: 16 monate lagerfähig (tárolható)

Visszavitessem 72 órában?

szóval ez kémia, meg fém, számít valamit a az eltarthatósági idő?

Vagy fizika és akkor 16 hónap alatt tutti kijön belőle a propán-bután?

Szvsz túl nagy problémát csinálsz ebből. Szerintem a zinkspraynek abszolút nem számít semmit az eltarthatósági idő, az hogy a hajtógáz meddig marad meg benne egy dolog, ki kell próbálni és ha még működik, akkor nem kell foglalkozni az eltarthatósággal. Egyébként anno mikor raktárban dolgoztam, mindenre kellett írni szavatosságot (asszem fogyasztóvédelmi törvény írja elő, nemtom), a pelenkáké pl. ez volt: 2222.12.31 :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Maradt a gyári. De sajna ez sem illik oda 100%-osan, tehát kicsit hekkelnie kellett a lakatosnak. Viszont ami rossz, hogy belső íveket is kell vennem, remélem kapok ilyet vhol. Lesz ez még min. két nap amíg összerakja, mert hát csak este tud dolgozni, és akkor is csak úgy, hogy ha van anyag.

Jól nincs autóm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végülis kaptam itt a vonat mellett Bárdiban. 5000/pár.

Péntekre lett kész az autó.

A melóhoz le kellett szednie a tankbeömlőt. 15-öt kért munkadíjnak, és 10-et hajítottam ki vasra. Most le van kenve Koralkiddal kívül, és alvázvédővel belül.

Plusszban megcsinálta elől a homlokfal merevítő bigyó visszahegesztését is.

Szép melót csinált. Most kéne rá kis gitt, csissz, és a fényezés. De így 25 kiadása után már lehet hogy ez csúszik.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Olvastam azt a lemez öszzeragasztós-sokidőután szétválós problémát. A kombimon a nagytető-merevítő bordák közti ragasztóanyag is föladta a harcot. Most a nagytető teljes hosszában limbó-hintózik. Mivel ragasszam össze-vissza a két lemezt? Nyomok közé purhabot :?: az jó ???

Vagy sziloplasztot?

Link to comment
Megosztás:

Olvastam azt a lemez öszzeragasztós-sokidőután szétválós problémát. A kombimon a nagytető-merevítő bordák közti ragasztóanyag is föladta a harcot. Most a nagytető teljes hosszában limbó-hintózik. Mivel ragasszam össze-vissza a két lemezt? Nyomok közé purhabot :?: az jó ???

Vagy sziloplasztot?

Purhab szerintem semmiképp, mivel "száradás" közben tágul. Valószínűleg utána hullámos lenne a tetőd.

Sziloplasztnak ilyen hátránya nincs, de kérdés hogy megtartaná-e és ha igen meddig. :?

Esetleg szélvédőragasztó? Bár én még soha nem használtam. :?

Link to comment
Megosztás:

Az enyém latyakos Sikaflex-et használ (remélem így írják). Ez sokkal keményebb lesz ha mexárad, mint a Siloplast. Vagyishogy ez kemény lesz a silo viszont nem.

Jól szét van a géped, sok sikert az összerakáshoz :lol:

köfi :lol: még van vele némi munka. de ha készlesz!

de már csak lenne kész... :?

nemrég vettem .. 1 hónapja..

Link to comment
Megosztás:

biztos volt róla már szó csak lusta vagyok megkeresni..kérdésem a következő lenne...le lehete e szedni szépen körbe a díszléceket ill visszarakni -úgyh ne hagyjam el őket :lol: ? és hogyan meg mivel ? meg hogy vannak rögzítve ?

köccönöm :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.