Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


Recommended Posts

  • Hozzászólások 207
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 year later...

Sziasztok! Talán ide illik legjobban a kérdésem.

Csináltatott már valaki lámpa foncsorozást?

Neten találtam több céget is, de nem szeretnék valami gagyi céget kifogni.

Nem azt mondom hogy ár nem számít, de inkább kerüljön picit többe, mint hogy fél év után leváljon vagy valami.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Talán ide illik legjobban a kérdésem.

Csináltatott már valaki lámpa foncsorozást?

Neten találtam több céget is, de nem szeretnék valami gagyi céget kifogni.

Nem azt mondom hogy ár nem számít, de inkább kerüljön picit többe, mint hogy fél év után leváljon vagy valami.

Én már csináltattam. GT Reflect Bt. Gyorsan dolgoznak és jól. A BMW-m lámpáit csináltattam meg annó, marha szép lett a végeredémy és jól világított.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Olyannal próbálkozott már valaki hogy szélvédő üveg polírozása?

Sajnos tele van rengeteg apró hibával,ami alapvetően nem látszik, de ha pl szemből süt a nap, akkor olyan mintha koszos lenne, hiába takarítom pico bellóra.

Szélvédőt nem szeretnék emiatt cserélni, mert egyébként nincs baja, és még az eredeti.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem,autóm viharkárt szenvedett..casco no.. :(

Kellene jól,és gyorsan,megbízhatóan dolgozó karosszériás,fényező..és természetesen nem a legdrágább embert keresem.. :)

Pest,és környéke..

Megsérült és csere:Tető,tetőkárpit benyomódott,elsőszélvédő betört(szenzoros),hátsó szélvédő ripity,ajtóstul,és a jobb első sárvédő..és egy csomó kisebb jevítható karcolás rajta..telibe szeretném fényeztetni,ha lúd legyen kövér..DTH motorkód,ha valamihez kellene..

ha valaki tud segíteni,annak örülnékCabriopel_4_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCabriopel_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCabriopel_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpgCabriopel_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.