Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

  • 2 months later...

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Van egy G Astrám és szeretnék Coupe Astra első és hátsó lököst rárakni!

Bár a hátsó az tudom, hogy átalakítást igényelne! Esetleg valami ötletetek lenne, hogy melyik másik Astra lökösét tudnám rátenni és más,mint a gyárim! Az első lökös simán felmenne rá /láttam a fórumban néhány képet ahol sima G Astrán coupe lökös volt/ ?

Segítségeteket és tanácsaitokat szívesen fogadom és előre is köszönöm!!!

Zsolti

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

ASTRA G SEDAN VAN MÉG VALAKINEK VALAMILYEN ÖTLETE???? :D:D

FOGYASZTÁS!!! :lol: LOL Kőszeg -> Üllő kb 220 KM abbol 120 autópálya Nagyon tolósan ami kifér ( meg is basztak 80 ezerre trafin :lol: ) Indultam FUll Tankal azaz 40 literrel és üllön tankolnom kellett :D odabasz? ;)

Teljesen egyedi szívóoldali Tuning, Simota* 2.0 direktszűrő, Magnum* Motorfeltöltő rezonátor csövezés, Levegőgyorsító Spirál, HD Racing* Sport zártpályás hátsó dob,

Gázgyorsító Patron, Sport Benzin Adagoló, Brisk* Gyujtókábel, Brisk* Gyertya, OPC Gyertyavezérlő, Állítható és Kapcsolható Boost Controler Chip Elektronika

Külső Optikai Tunning (Egyedi Szárny, Hűtőrács, Szemöldök.

Futómű:

Brembo* Féktárcsák Textar* Fékpofák Színrefujt Nyergek Erősített Bride* Fékmunkahenger és Csövek

16* MAK* Mirror Black Felnik 225/50 R16 Michlein* Gumik, Vogtland* Tecx 1 Sport Komplett Futómű, 5 Cm Ültetés

Utólagos könyöklő, Váltóbőr Kézifékbőr egyéb esztétikai cserék.

Hangrendszer: Pioneer* fejegység, Pioneer* 600/1500 CX erősítő, Magnat* Xpress 600 mélyláda

Mac Audio* 300 ovál hátsó szett + Gyári 12 Hangszóró

Kocsi alatt Zöld Neon, Ködlámpa helyén Stoboszkóp, Vezetőoldalon és az utas oldalon is belső neonok a lábnál, csomagtérben és zöld neon megvilágítás

a műszerfal világítása vörösre cserélve

Xenon gázzal töltött extrafehér színű izzók tompított fényszóróba, LED-es extrafehér rendszámtábla-világítás és helyzetjelző, Teljes Xenon átépítés Folyamatban.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

érdeklődöm ültetéssel kapcsolatba.

Az autó 1.8 16V klímás astra G. Görgők 7.5x17 ET35 205/50 gumikkal.

Mennyi az az ültetés elől, ami még nem ér be sehová akkor sem, ha a kormány ki van fordítva.

Köszönöm előre is a helpet.

Re Figy én 1.4 G astrára Most szereltettem komplett sport futóművet 16* 225/50 Gumikkal elöl hátul 5 CM ültetéssel

és ki kellett vennem a belső műanyag védőszarságot és nem ér bele sehol bár az a műanyag szar ugyse ér semmit sztem de ha a lengéscsillapítókat nem cseréled keményebre csak rugózol akkor nemtudom az neccces ..

Link to comment
Megosztás:

A referenciák tényleg sokkolóak. :lol:

De hogy ez a kipufogó téma mindig előjön. :D El ne felejts előtte-utána egy független padon mérést csinálni, az utókor okulására. (a kipufogó árának töredékéért elvégzik)

Amúgy mit jelent a kismértékben? 10 lovat egy normál G astra súlyánál szinte alig fogsz megérezni, persze ez már nem is olyan kis mérték, de legalább jó sokba kerül.

Sportgyertya árának feléből meg hívd meg a haverokat sörözni, biztos több örömet szerzel nekik ezzel, mint a gyertya szerezne neked, és még a fele pénzed meg is marad. :D

Nekem az a véleményem h külön külön sok kicsit nem érzel de amikor én megcsináltam a Kipuf rendszert meg a gyertya témát kábellel vezérlővel na ott már azért a 2 nek volt hatása :lol: de ha valaki kételkedik le lehet tesztelni a kis szaros 1.4 esemet :D mellesleg TÓALMÁSI VAGYOK VOLTAM ÉS JULIUSBAN MEGYEK IS LE MEGINT ;) TESÓKÁM ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziaszok!

Láttam voltatok páran akik érdeklődtek hátsó tárcsafék ügyben, hátha most is keresgél ilyet valaki.

vaterán bukkantam erre.

NEM önreklám!

http://www.vatera.hu/opel_astra_g_komplett..._148565734.html

(Jajj de kár, hogy nem fér bele a költségvetésbe, biztos lecsaptam volna rá <_< )

Jó az ára, de felesleges hidat cserélni.....pl. a kerékcsapágy is maradhat, ugyan az....

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a véleményem h külön külön sok kicsit nem érzel de amikor én megcsináltam a Kipuf rendszert meg a gyertya témát kábellel vezérlővel na ott már azért a 2 nek volt hatása <_< de ha valaki kételkedik le lehet tesztelni a kis szaros 1.4 esemet :) mellesleg TÓALMÁSI VAGYOK VOLTAM ÉS JULIUSBAN MEGYEK IS LE MEGINT :) TESÓKÁM :lol:

alkalomadtán megmérhetjük a masinádat, hogy mennyit javított vagy rontott, amit ráhekkeltél. van vagy 20 db széria 1.4-es diagram refkónak. milyen a motrod X14XE, Z14XE vagy Z14XEP??

Link to comment
Megosztás:

összefoglalva nagyon sokat ráköltöttem erre a szarrra futómű fék motor minden de mint megjelenésileg hangilag és erőben is változott nagyon sokat 1.4 csak kicsi fiju <_< de nagyon sokszor megharaptam vele nagyobb autókat PL tegnap : 2 km es egyenesbe 0-tol előttem 1 eclipse és 180 ig 1 méterre toltam magam előtt és 180 nál inkább elengedett...... erröl ennyit leakasztom az órát és gyorsul mint a szar és azt a kanyart amit az m3 bevesz 160 al azt énis.... nekem ezért megérte h 1 öregemberes népautóbol 1 sportos nagyhangu hello kitty desinges állatot csináltam .... ennyit az autó tunningrol....

Link to comment
Megosztás:

összefoglalva nagyon sokat ráköltöttem erre a szarrra futómű fék motor minden de mint megjelenésileg hangilag és erőben is változott nagyon sokat 1.4 csak kicsi fiju :) de nagyon sokszor megharaptam vele nagyobb autókat PL tegnap : 2 km es egyenesbe 0-tol előttem 1 eclipse és 180 ig 1 méterre toltam magam előtt és 180 nál inkább elengedett...... erröl ennyit leakasztom az órát és gyorsul mint a szar és azt a kanyart amit az m3 bevesz 160 al azt énis.... nekem ezért megérte h 1 öregemberes népautóbol 1 sportos nagyhangu hello kitty desinges állatot csináltam .... ennyit az autó tunningrol....

Szerintem ilyen egyedi és mérnökileg maximálisan megalapozott tuninggal nem csak kanyarban vered az M3-at...

Le a kalappal... <_<

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szerintem ilyen egyedi és mérnökileg maximálisan megalapozott tuninggal nem csak kanyarban vered az M3-at...

Le a kalappal... :)

<_<

Morzsa vs G astra super spoiler 1.4twinport 1:0

Morzsa vs G astra 4-en ülünk benne,nagyzene 1.6twinport 1:0

Pedig még nem is szögeltem bele a Mantzel szívósort vagy a C20NE&F13 párost! :)

Link to comment
Megosztás:

főnök, most kiüríted a játékboltot? <_<

én nagyon szívesen megmérem továbbra is a géped foldesidavid, de az epés hozzászólások kb. arra utalnak, hogy sok jóra ne számíts. ha lesz érdemi javulás, én kezet fogok veled!

a iii. kerületben szokolok előfordulni, a nagyfaluban, ha erre jársz hívj fel: nulla-hat-háromszázkilenc-hét-nulla-három-hét-egy-három :)

Link to comment
Megosztás:

Teljesen egyedi szívóoldali Tuning, Simota* 2.0 direktszűrő, Magnum* Motorfeltöltő rezonátor csövezés, Levegőgyorsító Spirál, HD Racing* Sport zártpályás hátsó dob,

Gázgyorsító Patron, Sport Benzin Adagoló, Brisk* Gyujtókábel, Brisk* Gyertya, OPC Gyertyavezérlő, Állítható és Kapcsolható Boost Controler Chip Elektronika

Külső Optikai Tunning (Egyedi Szárny, Hűtőrács, Szemöldök.

Már tudom Schumi mééé vonult vissza... :) :) :lol: megijedt... <_<

Link to comment
Megosztás:

főnök, most kiüríted a játékboltot? <_<

én nagyon szívesen megmérem továbbra is a géped foldesidavid, de az epés hozzászólások kb. arra utalnak, hogy sok jóra ne számíts. ha lesz érdemi javulás, én kezet fogok veled!

a iii. kerületben szokolok előfordulni, a nagyfaluban, ha erre jársz hívj fel: nulla-hat-háromszázkilenc-hét-nulla-három-hét-egy-három :)

Voszibá!Egyszer az enyémet is szivesen megméricskélhetnénk mi maradt a gyári 90 paciból.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy corsa c-ből a dbilas szívósorát vagy sport vezéműtengelyét átrakjuk astra g-m be (ugyan az a z14xe motor), mindenképp el kell vinni dbilas-hoz hozzáállítanichipet vagy az ráér pár hónap múlva? Szóval így is lehet érezni azt a plusz 20 Le-t vagy csak ha chippelni is elviszem? Előre is köszi a válaszokat! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.