Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
ASTRA G SEDAN VAN MÉG VALAKINEK VALAMILYEN ÖTLETE???? :D:D

FOGYASZTÁS!!! :D LOL Kőszeg -> Üllő kb 220 KM abbol 120 autópálya Nagyon tolósan ami kifér ( meg is basztak 80 ezerre trafin :lol: ) Indultam FUll Tankal azaz 40 literrel és üllön tankolnom kellett :D odabasz? :D

Teljesen egyedi szívóoldali Tuning, Simota* 2.0 direktszűrő, Magnum* Motorfeltöltő rezonátor csövezés, Levegőgyorsító Spirál, HD Racing* Sport zártpályás hátsó dob,

Gázgyorsító Patron, Sport Benzin Adagoló, Brisk* Gyujtókábel, Brisk* Gyertya, OPC Gyertyavezérlő, Állítható és Kapcsolható Boost Controler Chip Elektronika

Külső Optikai Tunning (Egyedi Szárny, Hűtőrács, Szemöldök.

Futómű:

Brembo* Féktárcsák Textar* Fékpofák Színrefujt Nyergek Erősített Bride* Fékmunkahenger és Csövek

16* MAK* Mirror Black Felnik 225/50 R16 Michlein* Gumik, Vogtland* Tecx 1 Sport Komplett Futómű, 5 Cm Ültetés

Utólagos könyöklő, Váltóbőr Kézifékbőr egyéb esztétikai cserék.

Hangrendszer: Pioneer* fejegység, Pioneer* 600/1500 CX erősítő, Magnat* Xpress 600 mélyláda

Mac Audio* 300 ovál hátsó szett + Gyári 12 Hangszóró

Kocsi alatt Zöld Neon, Ködlámpa helyén Stoboszkóp, Vezetőoldalon és az utas oldalon is belső neonok a lábnál, csomagtérben és zöld neon megvilágítás

a műszerfal világítása vörösre cserélve

Xenon gázzal töltött extrafehér színű izzók tompított fényszóróba, LED-es extrafehér rendszámtábla-világítás és helyzetjelző, Teljes Xenon átépítés Folyamatban.

Xenonok nagyon durvák, ha a hb3-as refibe is az van :huh: ha villogsz vele olyan, mint ha vaku villogna :lol: brutális fénye van, ha este 4 xenon fej világítja meg az utat...

Alföldön jártam és hosszó egyenesben megálltam és megszámoltam hány út menti prizmás oszlopot látok.. a 800 méterre lévőt is lehetett látni ^_^

Ha akarod ízelítőnek csinálok egy rövidke videót és föltöltöm valahová.

Azt szerettem volna kérdezni, hogy a múszerfal világításod fényereje elég-e? én is próbálkoztam először ledekkel, de az nem vált be, úgyhogy izzófesték lett a vége B)

Sajnos az meg kopik le, és a fénye is gyengébb lett a festés hatására. Nappal alig lehet látni mit is ír a hogyishívják :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy corsa c-ből a dbilas szívósorát vagy sport vezéműtengelyét átrakjuk astra g-m be (ugyan az a z14xe motor), mindenképp el kell vinni dbilas-hoz hozzáállítanichipet vagy az ráér pár hónap múlva? Szóval így is lehet érezni azt a plusz 20 Le-t vagy csak ha chippelni is elviszem? Előre is köszi a válaszokat! :huh:

mindenképpen kell a programozás, addig nem lesz tökéletes a masina. a fingkontrolhoz viszed? kérdezz rá laller-nél, hogy nincs-e neki dbilas progija a szívósorhoz. :lol:

azt is nézd meg, hogy a korza és a te masinériádhoz pontosan ugyan az a szívósor kell-e!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok! Astra g z14xe motorjába érdemes 266 fokos dbilas sport vezérműtengelyt rakni? 50k lenne egyik ismerősöm eladó autójából Csak nem tudom megéri e az az 50k, dob e valamit a kocsi teljesítményén egyáltalán? Előre is köszi a válaszokat!

Levi!

U.i.: EGR szelep kiiktatása miért jó? Mert sok helyen láttam de még nem adtak magyarázatot miért érdemes megcsinálni? Mit veszek észre? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Astra g z14xe motorjába érdemes 266 fokos dbilas sport vezérműtengelyt rakni? 50k lenne egyik ismerősöm eladó autójából Csak nem tudom megéri e az az 50k, dob e valamit a kocsi teljesítményén egyáltalán? Előre is köszi a válaszokat!

Levi!

U.i.: EGR szelep kiiktatása miért jó? Mert sok helyen láttam de még nem adtak magyarázatot miért érdemes megcsinálni? Mit veszek észre? :)

neki dobott valamit? :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ő esküszik rá, hogy jó fokolással 5-6 Le-t simán dob rajta. Csak gondoltam megkérdezek itt pár embert, hátha volt már vmi tapasztala vkinek ezzel kapcsolatosan :D

Hát én nem tudom, hogy tényleg dob-e, de 5-6 lóerőért én nem adnék 50E ft-ot, es nem szedném szét a motorom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Astra g z14xe motorjába érdemes 266 fokos dbilas sport vezérműtengelyt rakni? 50k lenne egyik ismerősöm eladó autójából Csak nem tudom megéri e az az 50k, dob e valamit a kocsi teljesítményén egyáltalán? Előre is köszi a válaszokat!

Levi!

looooooooooooooooooooooooool 50K +5LE-ért? tehát nem 90 hanem esetleg 95 is lesz belőle, ha magasabb fordulaton tartod? :D :) :D :D neeeh sírok :D :D

inkább igyuk el azt az 50K-t az legalább meglátszik :D :D

Link to comment
Megosztás:

kérdés itt az, hogy neked megér-e annyit.......

de sztem egy tengely cserével sok változás nem lesz, amellé, még biztos érdemes lenne pár dolgot odarakni(leömlő, szivósor...stb), és a végén iratni hozzá egy chipet, és igy mondjuk lehetne 90 helyett 120 le. De tény, hogy egy erősebb kocsi, olcsobb.

EGr-t azért szokták kiktatni, mert 1 hibaforrással kevesebb, illetve produkálhat olyan dolgokat, amit nem lehet megmagyarázni.

Link to comment
Megosztás:

egy 4 éves kocsinál sztem még semmi értelme nincs a zöldkártyának, egy 10 évesnél, meg már.....

nálunk nem jelentett. csávó azt mondta, hogy az adatok tök normálisak.

Utoljára meg úgy mérte, hogy a kipufogo alá rakta :)

azota lett bele uj katalizátor, uj hátsó dob....meg még sok más, majd jövőre kiderül....

Link to comment
Megosztás:

egy 4 éves kocsinál sztem még semmi értelme nincs a zöldkártyának, egy 10 évesnél, meg már.....

nálunk nem jelentett. csávó azt mondta, hogy az adatok tök normálisak.

Utoljára meg úgy mérte, hogy a kipufogo alá rakta :)

azota lett bele uj katalizátor, uj hátsó dob....meg még sok más, majd jövőre kiderül....

jövőre meg már nem lesz zöldkártya :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!!!

Opel Astra G-re való gyári Hella (hátsó csomagtartóra )spoiler eladó!

Vadonat új nem használt.A két végén beépített sárga Hella lámpával.Minden tartozéka és segédeszköz a felszereléshez megvan hozzá.

Autó váltás miatt eladó!

(igény esetén képet teszek fel vagy küldök emailben)

Ára.:30.000Ft

Hívj vagy írj ! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Uraim!

Ismét elgururt a gyógyszerem ami Tóbiást (a szekerem) illeti :lol: és ennek köszönhetően megint gyötörnek a víziók és az új ötletek.

Nevezetesen: Leömlő készítés :huh:

4-2-1 -es 60-as csőből

A terv:

Gyári kipuf. sorról csövek és a katalizátor tartó "bojler" kidob.

csövek varrása a gyári sor elemre. A "bojler" helyére csövek, befordul a motor alá és valahová arrafelé betenni univ. katalizátort

lambda kábelek hosszabbítása lehet kelleni fog, ám ami nagyobb fejtörés, hogy

1- csinált már valaki ilyet, aki esetleg el tudná mondani hogy oldotta meg?

2- műszakin érdekel-e valakit a leömlő+ kat. helye, vagy csak legyen, ne fújjon ki és jók legyenek az értékek?

Ebben kérném a tanácsotokat. Köszönöm előre is

(Így visszaolvasva elég beteg ötlet a kis 1.4 -est ilyenekkel nyaggatni, de mit tegyek, ha egyszer beteg az agyam?! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Uraim!

Ismét elgururt a gyógyszerem ami Tóbiást (a szekerem) illeti :lol: és ennek köszönhetően megint gyötörnek a víziók és az új ötletek.

Nevezetesen: Leömlő készítés :huh:

4-2-1 -es 60-as csőből

A terv:

Gyári kipuf. sorról csövek és a katalizátor tartó "bojler" kidob.

csövek varrása a gyári sor elemre. A "bojler" helyére csövek, befordul a motor alá és valahová arrafelé betenni univ. katalizátort

lambda kábelek hosszabbítása lehet kelleni fog, ám ami nagyobb fejtörés, hogy

1- csinált már valaki ilyet, aki esetleg el tudná mondani hogy oldotta meg?

2- műszakin érdekel-e valakit a leömlő+ kat. helye, vagy csak legyen, ne fújjon ki és jók legyenek az értékek?

Ebben kérném a tanácsotokat. Köszönöm előre is

(Így visszaolvasva elég beteg ötlet a kis 1.4 -est ilyenekkel nyaggatni, de mit tegyek, ha egyszer beteg az agyam?! :lol: )

Szerintem csak az érték érdekli őket. Hétfőn vizsgáztattam a kiskocsimat (F Astra Caravan :D) lyukas hátsó dobbal. Átment lazán, mert még jó volt az érték, csak az illesztésnél lyukadt ki egy hangyányit. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.