Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Jo arnak tunik a 25e, de ez komplett lampa vagy csak bura? A masik, hogy az N-JOY -ok lampaja emlekeim szerint nem az a full fekete, hanem csak picit sotetebb az atlagnal.

A kepeken ami a kek G astrarol volt, azon hogy volt vajon megcsinalva kozepen az a kek resz?

Link to comment
Megosztás:

Csak búra.Szerintem mindenkinek van izzó-foglata az elöző lámpábó. Így került hozzam is. Én is csak a búrát cseréltem le, az izzósorom a régi.

Valóban nem teljesen fekete, de jelentősen sötétebb.

Meglepően sokat dob az autón.

Még nincs képem mert túl mocsi az autó. :oops:

MÁS

Találtam egy jó kipufogóst a XVI.ker.-ben

Link to comment
Megosztás:

Szerintem matrica ez a kék csíkozás.

Szerintem olcsón és jól. Teljesen rosszúl rakták fel a kipufogót a mongoose által támogatott műhelyben, 5eft-ért, semmi szigetelés, össze-vissza lógott nagyon trehány munkát végeztek.

Itt szintén 5eft-ért leszedték az egészet visszaállították amit az a kedves ember elbarmolt és úgy rakták vissza a sportdobot mintha gyárilag odaszabták volna.

De itt is gyártanak sportdobot és az is nagyon olcsó.

Link to comment
Megosztás:

Nem néztem még utánna az áraknak, de lehet , hogy mégse ez lesz.

Még én se tudom mit akarok csak azt, hogy mit nem. Majd kiderül.

Penteken kikeveredtem gyorsulásra és volt kint egy nagyon szép ezüst corsa állíólag rs:

körbe lefalazva, felni, sítétítés stb. (corsa klubbos matrica volt rajta)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.