Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Nosakkor lássuk!

A fűtőmotorra négy vezeték megy. Illetve csatlakozik. Egy vastag barna, ez ugye Opeléknál test. Egy vastag zöld, ami a negyedik fokozaté. A mi számunkra most a két vékonyabb, szürke és sárga színű az érdekes. A három lassú fokozatot spórolós német mérnökök két különböző értékű ellenállással oldották meg, amit egy elég bonyolult kapcsoló vezérel. A működését nem tudnám érthetően leírni egy éjszaka alatt, de asszem, ez senkit nem is érdekel.

Tehát:

Első körben le kellene húzni a csatit a fűtőmotorról! Aztán megérni a motor csatiján a szürke és sárga, meg a sárga és zöld között az ellenállást (nagyon kicsi, majdnem zárlat). Ha a három vezeték bármelyike között szakadás van, rossz az ellenállás. Viszont, ha ez jó, jöhet a

Második kör: a csati utastér felé menő végében megmérni, hogy jön-e villany 1-es állásban a szürke, 2-es állásban a sárga madzagon, valamint harmadik fokozatban mindkettőn. Ha nem áramlanak az elektronok, akkor a kapcsolónál kell körülnézni.

Röviden (?) ennyi.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Merivába szeretnék ködfényszórót beépíttetni.

Besétáltam a szakszervizbe, előadtam a kívánságom. Elkezdtek számolni:

Két ködfényszóró: : 48.000.-

Kapcsolópanel : 25.000.-

Lökhárító le-felszerelés, kivágás: 10.000.-

Villamos munka

(vezetékezés, stb.) : 10.000.-

Ez nagyjából 92.000.-

Van valakinek ennél gazdaságosabb ötlete? Az autó még garanciális, tehát az otthoni barkács kilőve. Egyébként sincs hozzá affinitásom :)

Link to comment
Megosztás:

Ha még garanciális akkor a köv. lehetőségeid vannak:

- Beépítteted drágáért márkaszervízben

- vársz a gari leteltéig

- Beépítteted occsóért, de akkor ha elektromos baja lesz az autónak ugrik a gar, mert ráfogják hogy azért van.

Én is ezzel szívok, bár nekem nemsokára vége...

Link to comment
Megosztás:

Merivába szeretnék ködfényszórót beépíttetni.

Besétáltam a szakszervizbe, előadtam a kívánságom. Elkezdtek számolni:

Két ködfényszóró: : 48.000.-

Kapcsolópanel : 25.000.-

Lökhárító le-felszerelés, kivágás: 10.000.-

Villamos munka

(vezetékezés, stb.) : 10.000.-

Ez nagyjából 92.000.-

Van valakinek ennél gazdaságosabb ötlete? Az autó még garanciális, tehát az otthoni barkács kilőve. Egyébként sincs hozzá affinitásom :)

a merivával/corsával a következő a baj:

nincs utángyártott ködlámpa.

ha nincs elrkészirés, akkor át kell kábelezni a szüzmáriát is, egy kókler csak szétbassza, aztán meg sirtok, hogy nem müködik ez, és az, illetve világit minden a müszerfalon.

a lámpakapcsolot ki kell cserélni, mert utolag nem lehet beletenni a kapcsolot, csak a komplett lámpakapcsoló cservel lehet megoldani.

amugy ötletem van, illetve lehet hogy tudok segíteni a megoldásában is....

Link to comment
Megosztás:

Nékem a következő a problemám.Adott, egy 98.10. havi 5 ajtós Atra F, és egy felettébb érdekes központizár, riasztóval.

Amikor sokáig áll a verda, és kinyitom, gondol egyet, és kb. 10mp után visszazár, ha nem macerálom az ajtót, ill. nem megyek sehova, csak ki szeretném nyitni a garázsajtót, kaput.Aztán van amikor leállok a garázsba, és nem zárom le, akkor ha 3 napig nem nyúlok hozzá, akkor se zár le.Ja, a risztó hangját még nem hallottam, mert némára van állítva. Csak villog,és persze beindítani nem lehet.

A kérdésem a következő!

MI EZ??? :)

Ill, látott már valaki v.mi hasonlót?

Link to comment
Megosztás:

Nékem a következő a problemám.Adott, egy 98.10. havi 5 ajtós Atra F, és egy felettébb érdekes központizár, riasztóval.

Amikor sokáig áll a verda, és kinyitom, gondol egyet, és kb. 10mp után visszazár, ha nem macerálom az ajtót, ill. nem megyek sehova, csak ki szeretném nyitni a garázsajtót, kaput.Aztán van amikor leállok a garázsba, és nem zárom le, akkor ha 3 napig nem nyúlok hozzá, akkor se zár le.Ja, a risztó hangját még nem hallottam, mert némára van állítva. Csak villog,és persze beindítani nem lehet.

A kérdésem a következő!

MI EZ??? :)

Ill, látott már valaki v.mi hasonlót?

a riasztóban van egy visszazáró funkcio.

azaz ha véletlenül megnyomod a gombot a zsebedbe, akkor visszazár, és igy a rablóbácsik baszhatják :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nékem a következő a problemám.Adott, egy 98.10. havi 5 ajtós Atra F, és egy felettébb érdekes központizár, riasztóval.

Amikor sokáig áll a verda, és kinyitom, gondol egyet, és kb. 10mp után visszazár, ha nem macerálom az ajtót, ill. nem megyek sehova, csak ki szeretném nyitni a garázsajtót, kaput.Aztán van amikor leállok a garázsba, és nem zárom le, akkor ha 3 napig nem nyúlok hozzá, akkor se zár le.Ja, a risztó hangját még nem hallottam, mert némára van állítva. Csak villog,és persze beindítani nem lehet.

A kérdésem a következő!

MI EZ??? :D

Ill, látott már valaki v.mi hasonlót?

Te magad írtad le a lényeget. Ezek a visszazáró funkciók úgy működnek, hogy ha kiriasztod az autót (központi zár nyit), de x időn belül (kb. 30mp) nem érzékel ajtónyitást vagy gyújtás ráadást (magyarul nem ült be senki az autóba), akkor visszazár, mert úgy veszi, hogy csak véletlen nyitották ki. Ha viszont mentél az autóval, de leállítod, és utána nem riasztod be, akkor magától a büdös életben nem fog bezárni még 3 hét után sem, nemhogy 3 nap múlva. :) Anno nekem is így működött a Kadettem (nem gyári riasztó+központi), hogy ha kerestem valamit a csomagtartóban és kiriasztottam, ki kellett nyitnom a vezető oldali ajtót is, különben fél perc után visszazárt, és mindjárt el is kezdett szirénázni, ha akkor még nyitva volt a csomagtartó :D

Link to comment
Megosztás:

...ha nincs elrkészirés, akkor át kell kábelezni a szüzmáriát is, egy kókler csak szétbassza, aztán meg sirtok, hogy nem müködik ez, és az, illetve világit minden a müszerfalon.

a lámpakapcsolot ki kell cserélni, mert utolag nem lehet beletenni a kapcsolot, csak a komplett lámpakapcsoló cservel lehet megoldani.

Nincs előkészítés, csak a lökhárító van kikönnyítve. Tehát kábelezés, panelcsere...

amugy ötletem van, illetve lehet hogy tudok segíteni a megoldásában is....

Halljuk :)

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Enforcer riasztóknál a vezérlőn egy átkötő vezeték átvágásával

lehet ezt a funkciót előcsalogatni. Nekem is előjött ez a funkció,

amikor egyszer letört ennek a vezetéknek a forrasztása. :)

Értem.Tehát ez teljesen normálisnak is lehetne mondani, de lehet kontakt is.Amúgy a hangját ki tudná előcsalogatni?Mert akkor a jelek szerint így van programozva, hogy csak villogjon magába a szegény?Miközben galád kezek az egyenlőre még nem létező CD-s rádiómagnót operálják ki belőle a jobbik esetben? 8) :)

uhuhu,tgabika köszi az infót.

Link to comment
Megosztás:

Tessék elolvasni mégegyszer!

Olyat nem hiszem hogy lehet programozni, hogy a szirénát ne

kapcsolja be riasztáskor. :)

Természetesen a legtöbb riasztót lehet "pillanatnyilag" némítani, de ha riasztás van, és hang mégsincs, akkor érdemes megnézetni a szirénát.

Szerintünk... :wink:

Link to comment
Megosztás:

tény ami tény!

Mindenképpen érdemes megnézetni,de nálam a riasztáskori hangot is ki lehet kapcsolni.. bár nem látom értelmét, illetve úgy emlékszem csak eseti. Tehát beriasztok.."másik gomb" megnyom,és igy nincs riasztási hang...de azthiszem csak arra az egy alkalomra...

Az elözö meg.. "másik gomb" megnyom, beriaszt... riasztás visszajelzés nincs, de riasztó hang van...ezt éjjel, vagy hajnalban amikor hazajövök,vagy eljövök vhonnan, akkor szeretem, mert nem kukorékol, és kelti fel az embereket... ennek sztem van értelme :shock: 8)

Link to comment
Megosztás:

Akkor irány egy hozzáértő villanyász, mert nekem spec. ha folyamatosan nyomom a 2sz. gombot, ami normális esetben a pánik funkció lenne, akkor sem történik semmi.

Opel 16V!Lehet, hogy pont akkor fázott meg a sziréna, amikor neked drukkoltunk!!!! 8) :)

Ezért nem szól szegény!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.