Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

Hali!

Olyan problémám van, az autóm (Opel Kadett E 1,3NB) motorjának járása nem egyenletes.Már tanakodtunk gyújtásra,benzin ellátási gondra.

Ugy kezdte, néhány naponta ki-kihagyott egy-egy henger, utánna napokig ment gond nélkül, ezután néha leállt a motor, hol piroslámpánál állva, hol 100-as tempónál, szóval terhelten is.Végignéztem a gyújtásrendszert, viseltes vezetékeket kicseréltem, gyertyákat is, megtakaritottam a gyújtáselosztot, kicseréltem a benzincsövet (valószinüleg repedt volt), de most azt csinálja 3-4 naponta sikerül beiinditanom, megy gond nélkül (se rángatás,se erőprobléma nincs vele), de ha leállitom a motort, nem indul be, csak napok mulva, már elindulni sem merek itthonrol.

Valamint a benzinszintjelző hol jo értéket mutat, hol nem,

szerintetek mit érdemes ilyenkor megnézni?

Hali!

Hát, valóban van gond, méghozzá nem is kicsi.

Ugyanis benzin volt, szűrő tiszta.

A gyújtással van a probléma.

Méghozzá elég furcsán, mert tegnap (egy hét pihenés után) minden gond nélkül indult az auto, s mikor felmelegedett üzemi hőmérsékletre, leállt,

s nem indult újra.

Nekiálltunk lemérni az elektromos vezetékeket, s ott bukot ki, valószinűleg ki kell cserélni az egész gyújtáselosztót.

(vezetékek rendben, bár némelyikre ráfér a csere,

a gyújtótekercs is működik=másik opelban kipróbáltuk)

Ugyanis a méréssel arra jutottunk a gyújtáselosztóban levő jeladótol nem megy jel a gyújtótekercshez.

Végigjártam tegnap vagy 20 üzletet, bontót.

Az üzletben az új kb 30-32 EFt, egy bontóban találtam használtat 12 EFt-ért.

Bár hozzáteszem a legtöbb helyen hülyének néztek, mert nem értették mit akarok.

Ugyanis nekem 1986-os 1,3NB-s Kadett-om van, viszont a gyújtáselosztóm elektronikus (nem vákumszabályzós), s állítólag csak az újabb típusokon volt gyárilag ez a gyújtáselosztó, s nem is nagyon lehet találni ilyenket.

Hogy mi lesz ennek a használt elosztónak a beszerelése után, megy-e, csak kedden este derül ki...

Viszont olyan segítségnek is örülnék, amit nem találok sehol, mekkora lehet az üzemanyagtartálya, s mi lehet a gond az üzemanyagszintjelzővel (néha semmit nem mutat, néha pedig reális értéket mutat=mit érdemes ilyenkor megvizsgálni?)

_________________

Laczika

Link to comment
Megosztás:

Van egy kis gondom.Aki tud, homályosítson fel.Tanult klubtársammal elhatároztuk, hogy elektromos ablakot tetetünk előre a verdánkba.(5 ajtós, és Sedan)Itt a fórumon pedzegettétek, hogy a 3 ajtósé nem jó a miénkbe.Honnan lehet szemre egy hozzánk hasonló laikusnak megállapítani, hogy melyik melyik?Ja, ha valaki tudna gyári bontottat hihető áron, azt persze megköszönnénk! :shock: De a lényeg, hogy mi is a különbség szemre? :?:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Egy kérdés.Nem is olyan régen egerésztem az autó alatt,(Astra F,X16XEL) és a bal első sárvédő(doblemez?) alatt találtam egy elektromos kütyüt, amihez mindenféle, valszeg vákumcsövek jönnek-mennek.Szóval a kérdésem:Mi ez, és mi a funkciója?

Ja, és honnan veszem észre, hogy nem műkszik?

Link to comment
Megosztás:

Szerelt mar valaki elektromos ablakot?

A jobb oldali ajtobol (calibra) szeretnem kivenni az elekrtonikat, at kell forrasztanom, mert neha mukodik, neha nem. Csak sajna nem tudom kiszedni, mert benne van az ajto belsejeben.

Az Így Csináld-ban biztos benne van (Az Astráéban legalábbis igen)

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Az a szekunderlevegő-kompresszor, ami hidegindításkor működik csak,

a katalizátorhoz juttat plusz levegőt, hogy ne fulladjon bele a dús

benzin-levegő keverék által keltett kipufogógázba... Ha nem működik,

elvileg jelez a sárga pilács, mivel van egy vákuumérzékelője is.

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Az a szekunderlevegő-kompresszor, ami hidegindításkor működik csak,

a katalizátorhoz juttat plusz levegőt, hogy ne fulladjon bele a dús

benzin-levegő keverék által keltett kipufogógázba... Ha nem működik,

elvileg jelez a sárga pilács, mivel van egy vákuumérzékelője is.

Köszi Gabi, megvilágosodtam!Ez amolyan kakukktojás volt számomra, mert bár elvileg autószerelő vagyok,(másodszakma,gyakorlat nélkül) ilyet még nem láttam eddig.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Még uj vagyok de rögtön kérdésekkel kezdeném!

Egy 85-ös 1.8E Asconám van,Ritkaság de van benne BoardComputer,de sajnos nem mükszik benne a "sebesség szenzor"!Ebből adódóan nem kapcsol át a pillanatnyi fogyasztásmérö, LH-ból KMH-ba,És áltlag sebbességet sem mér,ráadásul így a megtehetó kilométereket sem számolja ki pontosan!

Olvastam itt valahol,hogy van egy kütyü, a pontos neve nem jut eszenmbe,de valamilyen vákumtevékenységeket folytat az üzemanyaggal!Azt irta vki hogy meg kel ütni a tetejét, krovafej segítségével és elviűleg nő benne a benzinnyomás,tehát javul valamennyit a menetteljesitmény!

Na én kipróbáltam egy bontott cuccal,jobb is lett asszem,de mellékhatásként jelentkezett,Egyenetlen ingadozó alapjára,és ha nem üzemi hömérsékleten fulladozik mintha nem kapna elég naftát v. kihagyna vmelyik henger!

Hozzászolásokat elöre is köszönöm!

Sebike!

Link to comment
Megosztás:

Egy 85-ös 1.8E Asconám van,Ritkaság de van benne BoardComputer,de sajnos nem mükszik benne a "sebesség szenzor"!Ebből adódóan nem kapcsol át a pillanatnyi fogyasztásmérö, LH-ból KMH-ba,És áltlag sebbességet sem mér,ráadásul így a megtehetó kilométereket sem számolja ki pontosan!

Nekem Omcsiban csinálja ugyanezt, bár a hiba azután jött elő, hogy vmi autórádió erős füstölésnek tette ki a kábelrendszert :)

De azért érdekel mi az ok. Belső (fehér) lapkacsere elég? Vagy a compidoboz kuka?

Link to comment
Megosztás:

GABO!

Elösször is az lenne a kérdés hogy a jelet honnan kapja a BC,Ha ezt tudnám ki lehetne okoskodni melyikkel van a problem.

Mert elvileg ahogy elfordulnak a kerekek,és a sebesség meghaladja a 10km/h-t akkor kellene váltani l/100km-re.DE viszont ha a BC a kuka,akkor hol juthatok ilyen cucchoz és kb mennyiért?

Sajnos olyan problémáim is vannak, hogy gyári 4ajtós elektromos ablak van benne.Ez még nem is lenne problem,de az elöző tulajnak valami gondja akadt az emelők központi kapcsolótáblájával,igy cserélte de sajna 2-ajtósra,igy nem is müködnek a hátsó ablakok,még ajtóról vezérelve sem.Bontóban a 4-ajtós kapcsolótábla 5-10ezer ft-ig bezárólag kapható nagyritkán!Ez egy kicsit sok!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hi!

Annak idején a Tigrát - ami már az enyém - úgy hirdették, hogy ABS is van benne. Mikor hozzám került, átnéztem a biztosítékpanelt, amiből hiányzott az ABS biztosítéka, viszont ott figyelnek a dugaljban a fém érintkezők, tehát én arra gondoltam, hogy biztos van benne ABS, csak valami sz@rság van vele, ezért nincs a biztosíték a helyén. Ésszerű, nem :?: Meg az összes létező Tigrát ABS-szel hirdetik. Elvittem opel szervízbe, mondtam nekik, hogy mi a helyzet, azt a választ kaptam mikor újra hozzám került autóm, hogy nincs is benne ABS :shock: Akkor most mi az igazság :?: Vagy lehet, hogy le se sz@rták gondomat, csak rámondták a legegyszerűbb választ :?: Lehet utólag ABS-t rakatni autóba :?:

Link to comment
Megosztás:

Ha kexes meló is, de amúgy is ki akarom cseréltetni a hátsó dobfékeket tárcsára. Azzal mehetne az egész eccerre. ABS-szel amúgy hol lehet érdemes kérdezősködni? Opel szervízben, vagy inkább tunyingosoknál, vagy hol?

Én korábban beszéltem már erről Darkkal, és bár nem beszélt le róla, de nagyvonalakban felvázolta az anyagi oldalát.Szóval majd inkább legközelebb ABS-s verdát veszek. :) :)

Mondjuk a hátsó futómű upgraden még gondolkozom, mert az kisebb ráfordítással is kivitelezhető.

Link to comment
Megosztás:

GABO!

Elösször is az lenne a kérdés hogy a jelet honnan kapja a BC,Ha ezt tudnám ki lehetne okoskodni melyikkel van a problem.

Mert elvileg ahogy elfordulnak a kerekek,és a sebesség meghaladja a 10km/h-t akkor kellene váltani l/100km-re.DE viszont ha a BC a kuka,akkor hol juthatok ilyen cucchoz és kb mennyiért?

Sajnos olyan problémáim is vannak, hogy gyári 4ajtós elektromos ablak van benne.Ez még nem is lenne problem,de az elöző tulajnak valami gondja akadt az emelők központi kapcsolótáblájával,igy cserélte de sajna 2-ajtósra,igy nem is müködnek a hátsó ablakok,még ajtóról vezérelve sem.Bontóban a 4-ajtós kapcsolótábla 5-10ezer ft-ig bezárólag kapható nagyritkán!Ez egy kicsit sok!

Attól, hogy tudod honnan kapja a jelet (vszínű, hogy az ABS jeladótól.. legalábbis nálam) de mivel azt ABS működik, így nem azzal van baj. Igazából, ezt szerintem csak cserélgetéssel lehet kipróbálni, hogy BC, vagy a nagy fekete doboz...

Hát elég balfék tulaj lehetett.... Próbáltad 2x 2 ajtós kapcsolótáblával?

Link to comment
Megosztás:

foszer!

Sztem az ABS hez kell maga az ABS;fékcsövek;4 érzékelő a kerekekhez kábelekkel;egy plusz,egy test,a visszajelzőlámpához vezeték;Ha jól gondolom ennyi az egész.De hogy ezt ki rakná be az autódba? Árakról a www.opelbonto.hu oldalon érdeklődj.Ha vmit rosszol gondoltam,akkor javítsatok ki :!:

Link to comment
Megosztás:

A speckó féltengelyeket azért nem írtam,mert gondolom hogy a legtöbb tigra abs-el szerelt,ís a kopaszabb varzióba nem gyártottak másik tengelyt,az érzékelő rögzítése pedig müa.foglalatokkal van megoldva.Itt igazán az omegábol indulok ki,mert ha jól tudom az a omcsik kerékagya is tartalmazza barázdált jeladót.De lehet hogy mégis én vagyok tévuton?

De elektronika sztem külön nem kell,mert a vezérlés a szelepházon van a fekete müa alatt(ezt már párszor szétszedtem).

Link to comment
Megosztás:

Kell a féltengely csere, és a hátsó agy cseréje is.

(Corsa féltengelye van a Tigrában, abból pedig van bőven nem ABS-es, nem kell külön gyártani. :) )

Gábor és gondolod, hogy az ABS-es Tigrákhoz külön féltengelyeket gyártottak? Sztem vmi egyszerű okossággal oldották meg...

Opel mindig is Lego autókat épített.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.