Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Beragadt gyújtáskapcsoló zár


Recommended Posts

ja Gyanú egy haverom :lol: :lol:

jól van na nem aludtam semmit sem, fáradt vagyok,ej ahelyett hogy vigasztalnátok, kötekedtek, ti galádok :lol:

Vigasztalnánk mi csak irtó messzi vagy, meg az oldalbordák is furcsán néznének, ha elkezdenénk vigasztalni, de ez már off :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • Hozzászólások 120
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szia!

nemrég találtam az oldalt és regisztráltam magam.és volna egy kérdésem.Nekem egy F Astram van, viszont a gyújtáskapcsoló-zár szerkezet (tehát nem a gyujtáskapcsoló betét, hanem a mechanikus zár megadta magát.pontosabban az a tengely tör el ami a zárból jön ki és forgatja a gyujtáskapcsoló betétet.remélem érted mire gondolok... .ezt zárat még sohasem szereltem.hogy lehet ezt szétszedne.egyrészt maga a zár a kormány oszlophoz van csavarozva aminek nincsen feje mindenféle biztonsági okokból gondolom...viszont magát a zárat hogy lehet szétszedni? a kulcs nyílás felől a nyílás körüli gyűrűn van két bevágás elképzelhető valami célszerszám számára.szóval magát a zárbetétet szeretném szétszedni ha lehet.mi a módja ennek, mit merre kell fordítani, stb... ha tudod légyszi válaszolj fontos lenne. nem nagyon szeretnék egyben zárat cserélni, mert valahogy a két kulcsos megoldásért nem rajongok, légyszi írj majd vissza, vagy továbbítsd a levelet annak aki tud ebben segíteni, szerelt már ilyet.

ide is írhatsz, vagy a silverdome@freemail.hu ra

segítségedért előre is köszi

üdv tamás

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Már úgy is rég volt téma, gondoltam megkérdem:

Mi van olyankor, ha időnként nem bírom elfordítani a kulcsot a gyújtáskapcsolóban? De ha várok vele egy keveset, és persze próbálgatom, akkor idővel eddig még mindíg összejött és marha szépen ment is, megy is mai napig a kulcsforgatás, akadás mentes, könnyed, de félek előbb utóbb megint be fogok ragadni.

MI lehet a hiba, mit érdemes megbontani?

Mondták már hogy cseréljek kompletten gyújtáskapcsolót, hiszen láttam, hgoy elég kopott a kulcsom, de az a baj, hogy ha kicserélem, akkor zárgarnitúra is kell, mert ugye ugyanazon kulcs való hozzá, úgy meg már nem a legkifizetődőbb.

Ja az ótó egy Omega Caravan a gyönyörű 90-es évek elejéről... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már úgy is rég volt téma, gondoltam megkérdem:

Mi van olyankor, ha időnként nem bírom elfordítani a kulcsot a gyújtáskapcsolóban? De ha várok vele egy keveset, és persze próbálgatom, akkor idővel eddig még mindíg összejött és marha szépen ment is, megy is mai napig a kulcsforgatás, akadás mentes, könnyed, de félek előbb utóbb megint be fogok ragadni.

MI lehet a hiba, mit érdemes megbontani?

Mondták már hogy cseréljek kompletten gyújtáskapcsolót, hiszen láttam, hgoy elég kopott a kulcsom, de az a baj, hogy ha kicserélem, akkor zárgarnitúra is kell, mert ugye ugyanazon kulcs való hozzá, úgy meg már nem a legkifizetődőbb.

Ja az ótó egy Omega Caravan a gyönyörű 90-es évek elejéről... :)

Csinálnak kulcshoz is zárat de nem occsóé. :blink:

Szerintem egyszerűbb a teljes zárcsere és nem is bonyolult. :)

Tavaszig bírd ki oszt segítek záratcserélni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már úgy is rég volt téma, gondoltam megkérdem:

Mi van olyankor, ha időnként nem bírom elfordítani a kulcsot a gyújtáskapcsolóban? De ha várok vele egy keveset, és persze próbálgatom, akkor idővel eddig még mindíg összejött és marha szépen ment is, megy is mai napig a kulcsforgatás, akadás mentes, könnyed, de félek előbb utóbb megint be fogok ragadni.

MI lehet a hiba, mit érdemes megbontani?

Hát lehet előbb-utóbb úgy jársz, mint én....egyzser csak sehová nem tudod majd fordítani...én is így maradtam ott az éjszka közepén. :blink:

Aztán kiszerelték, lamellákat kicserélték, és azóta nagyon jól működik :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már úgy is rég volt téma, gondoltam megkérdem:

Mi van olyankor, ha időnként nem bírom elfordítani a kulcsot a gyújtáskapcsolóban? De ha várok vele egy keveset, és persze próbálgatom, akkor idővel eddig még mindíg összejött és marha szépen ment is, megy is mai napig a kulcsforgatás, akadás mentes, könnyed, de félek előbb utóbb megint be fogok ragadni.

MI lehet a hiba, mit érdemes megbontani?

Mondták már hogy cseréljek kompletten gyújtáskapcsolót, hiszen láttam, hgoy elég kopott a kulcsom, de az a baj, hogy ha kicserélem, akkor zárgarnitúra is kell, mert ugye ugyanazon kulcs való hozzá, úgy meg már nem a legkifizetődőbb.

Ja az ótó egy Omega Caravan a gyönyörű 90-es évek elejéről... :blink:

Két lehetőséget ajánlok:

1, Kiveszed a gyújtáselosztót, majd abból a hengerzárat de kulcs legyen bedugva!!! Amikor kijött, látni fogod, hogy a lamellák ki állnak egy kicsit (a kulcs legyen benne). Fogsz egy finom reszelőt és és síkba reszeled a lamellákat a henger síkjához. Utána össze az egész és jó lesz.

2, A lamellák meg vannak számozva és lehet őket kapni. Szám alapján kicseréled őket és lesz egy új gyújtás kapcsolód. Ez a legkorektabb megoldás. :)

Link to comment
Megosztás:

Két lehetőséget ajánlok:

1, Kiveszed a gyújtáselosztót, majd abból a hengerzárat de kulcs legyen bedugva!!! Amikor kijött, látni fogod, hogy a lamellák ki állnak egy kicsit (a kulcs legyen benne). Fogsz egy finom reszelőt és és síkba reszeled a lamellákat a henger síkjához. Utána össze az egész és jó lesz.

2, A lamellák meg vannak számozva és lehet őket kapni. Szám alapján kicseréled őket és lesz egy új gyújtás kapcsolód. Ez a legkorektabb megoldás. :)

Ez tetszik.. Imádok barkácsolni.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hát lehet előbb-utóbb úgy jársz, mint én....egyzser csak sehová nem tudod majd fordítani...én is így maradtam ott az éjszka közepén. :)

Aztán kiszerelték, lamellákat kicserélték, és azóta nagyon jól működik :D

Tegnap este melóba indulva így jártam... :lol:

Most keresem, hogy magasságállítós kormányomból hogyan tudom kiműteni a gyújtáskapcsolót... :blink:

A műanyagok már kint vannak, de tovább nem láttam a teendőket... :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este melóba indulva így jártam... :lol:

Most keresem, hogy magasságállítós kormányomból hogyan tudom kiműteni a gyújtáskapcsolót... :blink:

A műanyagok már kint vannak, de tovább nem láttam a teendőket... :)

:D Szegénykém!

Nem akartam vészmadár lenni!Sajnos technikai tanácsokat nem tudok adni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
Beültem az Opel Corsa C-be és nem tudtam elfordítani a kulcsot. Azóta sem sikerül, pedig sokat próbálkoztam. Tudna valaki segíteni, hogy hogy lehet ilyenkor kiszerelni a gyújtáskapcsolót?

Hali.

Úgy próbáltad hogy, miközben finoman próbálod elforditani a kulcsot, közben picit mozgatod a kormányt?

Lehet hogy a kormányzár van befeszülve egy kicsit, és mozgatással könnyebben kiold, ha tekered a kulcsot közben.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Szervusztok!

Nálam is úgy kezdődött télen, hogy némely reggelen nem akart elfordulni a gyújtáskapcsoló, szerencsémre volt mellé egy néhányszáz kilométeres G Astra, amit akkor, amikor nem tudtam az F Astrát elindítani, befogtam a munkahelyi melóra.

Később, tavasztól jó darabig nem is volt semmi probléma, most pedig már az ellenkező fázisba jutott a dolog: a kormányzár nem zár be...

Valami tanácsot tudtok adni?

Üdvözlettel: Jano

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Aggodalomra semmi ok!

Fogj egy fél colos csövet, tedd a zárhengerhez, majd kalapáccsal üss rá egy nagyot, persze a kulcs ne legyen benne! A Spiáter belső pik pak eltörik. majd csináltatsz egy ugyan olyan zárhengert! ilyenkor nem kell kulcsot csináltatni! ha nem csinálják meg a zárhengert akkor elegendő egy gyárit rendelned, egy darab szervizkulccsal. a régiekkel tudod nyitni az ajtót az újjal meg indíthatod a kocsidat! Ez kb 20.000 Ft itt nálunk!

Helló!

Nemrég vettem egy opel astra F caravant. Amikor megvettem már egy kicsut szorult az indításkapcsoló zár, de most totál beragadt. Kulcs be és kész, elfordítani már nem tudom. A kocsi itt áll a ház előtt elvontatni nagyon drága lenne (bár a szerelés is lehet, hogy borsos lesz). Ha valaki járt már így az adhatna pár jó tanácsot, mertugyebár zárcsere esetén ugye kulcscsere, abban meg ott a chip. Új kulcs chippel... húúú az már megint drága, pedig csak egy ku... zárról van szó!!! Egyébként a kocsi remekül megy és baromi kényelmes stb. De hát mit érek vele, ha nem indíthatom be????!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
http://static.opel.hu/documents/OM/Opel_Vivaro_2450-13_H.pdf

A 153. oldalon említenek valami zárcilinder-zsírt. Létezik ilyen boltban is, és vajon szétszerelés nélkül fecskendővel/kulccsal be lehet-e kenni a szerkezetet?

Az olajozás/ jégoldó nem a legjobb megoldás- úgy érzem. Grafit/lítiumalapú zsírral meg nem merem- még.

Nálam a kúszózsír maximálisan teszi a dolgát. Idáig nem volt vele gond.

Link to comment
Megosztás:

http://static.opel.hu/documents/OM/Opel_Vivaro_2450-13_H.pdf

A 153. oldalon említenek valami zárcilinder-zsírt. Létezik ilyen boltban is, és vajon szétszerelés nélkül fecskendővel/kulccsal be lehet-e kenni a szerkezetet?

Az olajozás/ jégoldó nem a legjobb megoldás- úgy érzem. Grafit/lítiumalapú zsírral meg nem merem- még.

Fúró-, vágó-, üregelőspray a legjobb a zárakhoz. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nekem eddig a WD40 volt a legjobb. Mindig akkor kezd egy kicsit darabos lenni miután megjönnek az első melegek. Most 1 hete is kezdte ment bele WD40 aztán aztóa mint kés a vajba. Nekem G astrám van!

Lényeg hogy ne ilyen zárolajozó és jégoldó baromságot használj. Munkatársam tett a céges zárjaiba és ragadtak a zárak. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Nekem is ez a problémám! Viszont sikerült egy nagyon kis csavarhúzóval a takaró gumi levétele után életre kelteni! A kulcs bedugása

előtt az alsó részen van egy lamella aminek fel kell jönnie mert az reteszeli az elfordulást! Ezt ha felnyomom és utána beteszem a kulcsot elindul!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Esetleg nem tud valaki (robbantott) rajzot a gyújtáskapcsolóról? Vagy legalább a kiszerelés módjáról?

Maga a zárbetét kivehető úgy, hogy egy belepasszoló akármivel, csavarhúzó pölö beböksz a zárszerkezeten taláható lyukba a kormányrúd alatt. Ekkor benyomsz egy reteszt, és a kulcsal együtt kihúzható elméletileg a zárbetét egy bizonyos állásban, valahol a nulla, és a gyujtás között. Azért csak elméletileg, mert ha el van koszolódva a kapcsoló, és indítási, érintkezési gondok vanna, akkor ez a retesz is be lehet szorulva a kosztól.Maga a gyujtáskapcsoló szerkezet leszakadó fejű csavarral van felfogatva a kormányoszlopra, ezért csak úgy fúrható le.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.