Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Beragadt gyújtáskapcsoló zár


Recommended Posts

  • Hozzászólások 120
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszönöm megpróbálom! Amúgy a javítás illetékes helyen mennyit kóstál?

Passz, nem jártam még illetékes helyen. Meg kell kérdeni egy szakszervizet, meg egy helyi autószerelőt, és el kell dönteni melyiket választod, vagy veszel egy marék fúróhegyet, és nekiesel. Én vagy 5-öt eltörtem. Egy a kardánboxból került elő. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Passz, nem jártam még illetékes helyen. Meg kell kérdeni egy szakszervizet, meg egy helyi autószerelőt, és el kell dönteni melyiket választod, vagy veszel egy marék fúróhegyet, és nekiesel. Én vagy 5-öt eltörtem. Egy a kardánboxból került elő. :devlish:

Valószínü hogy lamella problémája van?

Link to comment
Megosztás:

Valószínü hogy lamella problémája van?

Az enyémnek meg volt kopva a kulcsa, nem húzta vissza teljesen alamellákat, és akadt. De ma pölö észrevettem, hogy megint nincs kormányzár. :devlish: Mivel nekem már sima csavar fogja lehet holnap lekapom megnézni, és csinálok képeket.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémnek meg volt kopva a kulcsa, nem húzta vissza teljesen alamellákat, és akadt. De ma pölö észrevettem, hogy megint nincs kormányzár. :devlish: Mivel nekem már sima csavar fogja lehet holnap lekapom megnézni, és csinálok képeket.

Azt megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Részletek?

Hogy pontosítsunk G astráról van szó!

Amint előzőekbe írtam az elindítás ment! Azt bárki megcsinálhatja,hogy ne keljen trailer-t hívni ha a puszta közepén van!

A takaró gumi levétele után életre tudtam kelteni! A kulcs bedugása

előtt az alsó részen van egy lamella aminek fel kell jönnie mert az reteszeli az elfordulást! Ezt ha felnyomom és utána beteszem a kulcsot elindul!

Nos 2500Ft volt a javítás!!! 10 perc az egész!

Leírás: A kormány feletti műanyag burkolatot levenni utána ablaktörlő kapcsolót kivenni. Egy vékonyabb hosszú csavarhúzóval fentről bebökni és

már ki is ugrik a zárbetét! FONTOS!!! (A kulcsnak bent kell lennie mert ha nincs szétugranak a lamellák!!!!!!!)

A betét hátsó részén van egy rugó által nyomott (olyan mint egy csapágygörgő) és ez a hiba oka! Mert ez egy alumínium házba mozog ha mozog!

Ezt kell megoldani mert a használat során berágódik az alumíniumba és ezért akad meg! Megoldás le kell csípni a görgő alatti rugóból ne nyomjon

akkorát, és persze jól megzsírozni! Megmozgatni megjáratni majd mehet vissza a helyére! Azt pontosan nem jegyeztem meg de mielőtt vissza tesszük

van a zárbetét helyének végén egy pöcök amit vissza kell kattintani a ablaktörlő kapcsoló felől lehet megcsinálni,hogy amikor vissza tesszük a betétet kattannia kell! Nagyjából ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Hogy pontosítsunk G astráról van szó!

Amint előzőekbe írtam az elindítás ment! Azt bárki megcsinálhatja,hogy ne keljen trailer-t hívni ha a puszta közepén van!

A takaró gumi levétele után életre tudtam kelteni! A kulcs bedugása

előtt az alsó részen van egy lamella aminek fel kell jönnie mert az reteszeli az elfordulást! Ezt ha felnyomom és utána beteszem a kulcsot elindul!

Nos 2500Ft volt a javítás!!! 10 perc az egész!

Leírás: A kormány feletti műanyag burkolatot levenni utána ablaktörlő kapcsolót kivenni. Egy vékonyabb hosszú csavarhúzóval fentről bebökni és

már ki is ugrik a zárbetét! FONTOS!!! (A kulcsnak bent kell lennie mert ha nincs szétugranak a lamellák!!!!!!!)

A betét hátsó részén van egy rugó által nyomott (olyan mint egy csapágygörgő) és ez a hiba oka! Mert ez egy alumínium házba mozog ha mozog!

Ezt kell megoldani mert a használat során berágódik az alumíniumba és ezért akad meg! Megoldás le kell csípni a görgő alatti rugóból ne nyomjon

akkorát, és persze jól megzsírozni! Megmozgatni megjáratni majd mehet vissza a helyére! Azt pontosan nem jegyeztem meg de mielőtt vissza tesszük

van a zárbetét helyének végén egy pöcök amit vissza kell kattintani a ablaktörlő kapcsoló felől lehet megcsinálni,hogy amikor vissza tesszük a betétet kattannia kell! Nagyjából ennyi!

Aha, ahogy olvasom nagyjából hasonló konstrukció mint a F astráé.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. mindenkinek!

Új vagyok még a fórumon, de volna egy problémám, hátha tud valaki segíteni!

G ASTRA kombinál gyújtás ráadásánál beindul az autó és folyamatosan indít. :devlish:

Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a gond?

Valszeg a gyujtásskapcsoló elektromos része rossz. Összeégtek az érinkezők vagy valami hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Azt már szétszedtem, de égésnyomot nem látok rajta.

Az nem lehet, hogy az önindítónál van valami gubanc?

Azt irtad gyujtás ráadásakor egyből teker akkor az szerintem nem az indítómoci hibája. Vagy úgy rossz ha továbbfordítod az indítózásra, és nem áll le az indítómoci ha visszaengeded?

Link to comment
Megosztás:

Azt irtad gyujtás ráadásakor egyből teker akkor az szerintem nem az indítómoci hibája. Vagy úgy rossz ha továbbfordítod az indítózásra, és nem áll le az indítómoci ha visszaengeded?

Egyből rossz amikor ráadom a gyújtást, az önindítózásig el sem kell jutni és jár a motor.

Az elektromos rész egyik oldalát sikerült szétszedni, de ott - ahogy már írtam - nem látszik égésnyom.

A másik oldalát nem tudtam szétszedni, a vezetékeket nem tudtam kiszedni a műanyag aljzatból.

Link to comment
Megosztás:

Egyből rossz amikor ráadom a gyújtást, az önindítózásig el sem kell jutni és jár a motor.

Az elektromos rész egyik oldalát sikerült szétszedni, de ott - ahogy már írtam - nem látszik égésnyom.

A másik oldalát nem tudtam szétszedni, a vezetékeket nem tudtam kiszedni a műanyag aljzatból.

Pedig szerintem ott lesz a bibi, kapja a tápot az önindító már gyujtáskor.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget!

Van valamilyen ötleted, hogy tudom szétszedni a vezetékek felőli oldalt, hátha ott van a gubanc.

A javítás a jövőhétre marad!

Hát igazából nem sok, mert F astrám van, azon le lehet szedni külön az elekrtomos részt a kapcsolóról, de szét nem szedtem, pedig ezen volt égésnyom.

354230.jpg

Link to comment
Megosztás:

A parkolófény, az amikor a kart fel v. le nyomva hagyod és világít a helyzetjelző gyújtás nélkül?

A Vectrámban ez alapból benne van és 1szer nyáron simán leszívta az akksimat.

Én kimondottan rühellem ezt benne, sokszor van azóta is, hogy a térdemmel véletlenül bekapcsolom kiszálláskor.

Viszont ha az A Vectra indexkarja ilyen talán egyszerü cserével is célhoz érsz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.