Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Olympia-Rekord


Recommended Posts

  • Hozzászólások 150
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Sziasztok! Most csatlakoztam a fórumhoz, túl sokat sajna nem tudok itt lógni, mert ezeregy hülyeséggel foglalkozom, de azért be-be kukkantok. ja azért ide írtam, mert B Rekordom van.

Majd ha kitanulmányoztam a dolgokat képet is szúrok be. Amúgy olyan bal oldali kisablakot hogy csinálhatok???

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

"Már ideje volt,hogy regisztrálj. :supz: :supz:

Örülök,hogy itt van Szeged legnagyobb OPEL fanja!! :) :) "

Na köszi! Én is örülök, hogy itt vagyok!!! Jó lenne ha több veterán Opeles benézne ide....

Képzeld Tomi, ma jó kis napom volt! Reggel veterán börze, ahol egy B Kadett coupé mellé parkoltam, végre Szegeden egy újabb öreg villám! Délután pedig egy A, és egy B Rkorddal kocsikáztunk. Elmentünk egy bontóba, ahol egy ismerősünk látott egy P2-est! Elég viharvert, de remélem helyrehozzák. Majd küldök képeket. Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Ja hát néha van vele szívás, de mikor összeáll, annál szebb a dolog!!! Szerintem egy újabb 15 éves járgányra is kell költeni annyit, mint egy 30-40re.... ugyan olyan használat mellett.

Na mi a helyzet Tomi, monitor beüzemelve?!

Na sikerült avataroznmom....(img)http://www.opelforum.hu/images/smiles/icon_lol.gif(/img)

Ja-ja nagyon süti. :supz:

Küldök emilt mindjárt.

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

Ha jobban lenne lóvém, már biztos beújítottam volna magamnak egy admiralt vagy diplomatot, és akkor neálam is az omi lenne a hétköznapi autó. De amíg nem szakad rám a nemzeti, addig az omi marad az ünneplős, a trabi meg a futkosó autó.

Én már régebben nézegettem az oldaladat, és a szívem szorult össze amikor a sok egykor jobb sorsot megélt opelek az út szélén, kertek végén, szemétdombokon rohadnak el :) :evil:

Link to comment
Megosztás:

Hali Kori! Remélem nem értettél félre! Nem azért írtam, hogy mindennapi autónak, mert lenézném, mint újabb Opelt, hanem épp ellenkezőleg! HA újabb típus akkor az Omega! Framkó nagy kasztni rendes motor, hátsókerékhajtás! Ez nem nagyon maradt meg már csak a luxusautókban... Ja és biztonságosabb is mint egy öreg vas, ezért lenne jó mindennap! Csak sajna nekem is a nemzeti bankkal vannak problémáim! Egyébként már ott figyelne nálam is egy Omega meg egy Diplo... de sajna ez mg várat magára.............. :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hú ez nem lesz könnyű!

Az egyik cimborám írt nekik németül, és néztek bután mit akar!!! Első szélvédőhöz akart gumikédert.....

de itthon is lehet rendelni, kapni. Pesten van az Oldi Profil nekik benne van a katalógusukban, csak minta alapján ki kell keresni. A címet ne kérdezd otthon van....majd megbnézem.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.