Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

C18NZ 93-as Astrám van, több, mint 200ezerrel a motorban. Legutóbb 15W40-et tettem bele, Opelt. De itt azt olvasom, hogy mindenki 10W40-et használ, csak a márka a kérdés. Tulakdonképpen az se világos, mi a külömbség a kettő között.

Ha valakinek lenne ideje felvilágosítani ez ügyben, hálás lennék. Ja, meg ha valaki megmondaná, hogy akkor most mit is tegyxek bele, merthogy esedékes a csere.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

C18NZ 93-as Astrám van, több, mint 200ezerrel a motorban. Legutóbb 15W40-et tettem bele, Opelt. De itt azt olvasom, hogy mindenki 10W40-et használ, csak a márka a kérdés. Tulakdonképpen az se világos, mi a külömbség a kettő között.

Ha valakinek lenne ideje felvilágosítani ez ügyben, hálás lennék. Ja, meg ha valaki megmondaná, hogy akkor most mit is tegyxek bele, merthogy esedékes a csere.

Hogy mit is tegyél bele, az szvsz egyértelmű: legalább félszinti 10W-40-est. A márkát döntsd el te, mindenki mást javasol. (Én gyári Opelt használok, és nincs vele semmi bajom)A különbség meg a 10W-40 és a 15W-40-es között a viszkozitásban van, egész pontosan a téli viszkozitásban. Volt régen egy többé-kevésbé általános érvényű szabály, miszerint az olajak jelölésében (pl.: 10W-40) a második szám (40) a nyári viszkozitást jelöli nagyjából celsius fokban. Azaz ez az olaj kb. 40fokos külső hőmérsékletig őrzi meg a kenőképességét nyáron. A W értelemszerűen wintert, azaz telet jelent, az első szám (10) pedig a téli viszkozitásra utal közelítő módon, úgy, hogy nagyjából 30-at ki kell vonni a számból. Tehát a 10W-40-es olaj megközelítőleg -20fokig őrzi meg télen a kenőképességét, míg a 15W-40-es nagyjából -15fokig.

Huhh, most nézem, elég összevissza írtam, remélem nem csak én értem :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég voltam már itt, volt min átrágni magam. :)

Én sokáig Valvoline 10w-40-et használtam, de aztán azt írta a fórumon valaki, hogy a szupermárketekben vehető Valvoline rosszabb minőségű, mint ami máshol vásárolható. Így most nekem opel 10w-40 van benne.

Viszont miért van az, hogy kb olyan 5e kilóméterig nem nagyon fogy az olaj, a maradék 5e kilóméteren meg bele kell tenni 2 litert, hogy szinten tartsam?!

Link to comment
Megosztás:

Semseyp!

Addigra "kifárad" az olaj. Az Opel olaj szerintem nem olyan jó minőségű,

nem is csodálom ezt ebben az esetben.

Szerintem a Valvoline-ból ugyanazt kapod Auchanban, mint máshol.

Max. máshogy hívják. De ha megnézed a minősítését (A3/B3), ugyanaz,

mint a másiké, amit máshol veszel. Én is Auchanból veszem, és meg

vagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Semseyp!

Addigra "kifárad" az olaj. Az Opel olaj szerintem nem olyan jó minőségű,

nem is csodálom ezt ebben az esetben.

Szerintem a Valvoline-ból ugyanazt kapod Auchanban, mint máshol.

Max. máshogy hívják. De ha megnézed a minősítését (A3/B3), ugyanaz,

mint a másiké, amit máshol veszel. Én is Auchanból veszem, és meg

vagyok vele elégedve.

Valami ilyesmire gondoltam én is, bár még mindig ott motoszkál bennem a kérdés, hogy hova lesz? Nem tudja lehúzni az olajlehúzó gyűrű rendesen és elég? És amit hozzáöntök új olaj, nem javitja vissza az állagát? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit is tegyél bele, az szvsz egyértelmű: legalább félszinti 10W-40-est. A márkát döntsd el te, mindenki mást javasol. (Én gyári Opelt használok, és nincs vele semmi bajom)A különbség meg a 10W-40 és a 15W-40-es között a viszkozitásban van, egész pontosan a téli viszkozitásban. Volt régen egy többé-kevésbé általános érvényű szabály, miszerint az olajak jelölésében (pl.: 10W-40) a második szám (40) a nyári viszkozitást jelöli nagyjából celsius fokban. Azaz ez az olaj kb. 40fokos külső hőmérsékletig őrzi meg a kenőképességét nyáron. A W értelemszerűen wintert, azaz telet jelent, az első szám (10) pedig a téli viszkozitásra utal közelítő módon, úgy, hogy nagyjából 30-at ki kell vonni a számból. Tehát a 10W-40-es olaj megközelítőleg -20fokig őrzi meg télen a kenőképességét, míg a 15W-40-es nagyjából -15fokig.

Huhh, most nézem, elég összevissza írtam, remélem nem csak én értem :)

Köszönöm szépen a kimerítő választ!

Egy kérdés még felmerült bennem ezzel kapcsolatban, de itt már csak a mindenttudniakarás egyetemistája szól belőlem, vagy ki, szóval hogy minden tiszta legyen: ha a 10W akármi -20 fokig, a 15 W akármi meg csak -15ig tuti, akkor miért használják többen az utóbbit? Gondolom, másban jobb, csak az még nem derült ki nekem, miben. Ha ráérsz válaszolni, köszönöm a szemináriumot.

S

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a kimerítő választ!

Egy kérdés még felmerült bennem ezzel kapcsolatban, de itt már csak a mindenttudniakarás egyetemistája szól belőlem, vagy ki, szóval hogy minden tiszta legyen: ha a 10W akármi -20 fokig, a 15 W akármi meg csak -15ig tuti, akkor miért használják többen az utóbbit? Gondolom, másban jobb, csak az még nem derült ki nekem, miben. Ha ráérsz válaszolni, köszönöm a szemináriumot.

S

Szerintem ,is is mivel sűrűbb nem eszi annyira a 15w-t

Link to comment
Megosztás:

Sok dolog befolyásolja a kellő olaj megválasztását egy-egy motornál.

Pl. a Hondák többségébe ásványi alapú 15W-s olaj kell, mivel nincs

bennük hidrotőke, csak a kenésben vesz részt az olaj. Azok a motorok

nem is eszik szinte semennyire az olajat életük végéig...

Az Opel motorokban hidrotőkék vannak, ráadásul az érzékeny fajtából,

ezért szintetikus vagy résszintetikus alapú olaj kell (10W), ami jobban

bírja a fizikai terhelést, és a precíz hidrotőkés rendszereken is gond

nélkül és gyorsan keresztül tud menni.

De még más szempontok is sok szerepet kapnak. Nem hülyeség az

eredeti gyári ajánlás, persze mostanság törekednek a marketingesek

az olcsó karbantartási költségekre, és pl. 30000km-es olajcsere

intervallumot írnak elő, megetetve a néppel, hogy a long life olajak

bírják addig. Ez nagy hülyeség, a nevüket a hosszabb eltarthatóságukról

kapták. :) Egy olajcsere-intervallum 10, max 15E km lehet szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért mert olcsóbb. Véleményem szerint, ma már nem szabad 10-es nél rosszabbat használni.
Szerintem ,is is mivel sűrűbb nem eszi annyira a 15w-t

Mindketten jól mondják, valóban ez a két lényegi különbség van a 10W-40 és a 15W-40 között, és ezért használják sokan (helytelenül) az olcsóbbikat. Anno faterom is megelégelte, hogy az OFF VW Jettája ON is ette az olajat, szerzett hát valami spanjától dízelmozdonyokba való motoroilt, saccra 50W-70es :) lehetett, mert kb mézsűrűségű volt. Onnantól nem is fogyott az olaj, de télen alig akart beindulni az autó, mert az önindító nem bírta megtekerni a főtengelyt a sűrű olaj miatt. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 8 szelepes C16NZ-m van, és bizony hidrotőkéket kell lassan cserélnem. :wink:

nem kell azt cserélni....

meg kell nézni a vezérmütengelyt, amert az meg tud kopni, ugy hogy ugy kopog, mintha a hidrotökék lennének szarok.

iléletve azt szét lehet szedni, és fel lehet polirozni a delületét, hogy ne szoruljon.

és akkor nem fog csattogni, meg tud javutlni-.....

Link to comment
Megosztás:

nem kell azt cserélni....

meg kell nézni a vezérmütengelyt, amert az meg tud kopni, ugy hogy ugy kopog, mintha a hidrotökék lennének szarok.

iléletve azt szét lehet szedni, és fel lehet polirozni a delületét, hogy ne szoruljon.

és akkor nem fog csattogni, meg tud javutlni-.....

Szerintem a hidrotőkék lesznek a ludask, mert a hideg motor csattog, és ahogy jár, úgy halkul a kopogás. És hidrotőke ügyben már jól kiokosodtam itt a fórumon hála nektek! :downtown:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a hidrotőkék lesznek a ludask, mert a hideg motor csattog, és ahogy jár, úgy halkul a kopogás. És hidrotőke ügyben már jól kiokosodtam itt a fórumon hála nektek! :downtown:

iden0 de a 16 szelepes hidrotőke , és a 8 szelepes hidrotőke ég és föld!!!

semmi köze egymáshoz....

Link to comment
Megosztás:

Redline!

Persze, törött lehúzógyűrűvel, vagy rossz szelepszárszimeringgel...

Ha pl. egy Honda Vtec motor egyben van, akkor azt bárhogy ölheted,

200000km-ig csak szelepvezérlést, olajat kell benne cserélni, meg a

szelephézagot ellenőrizni, és addig egy deka olajat nem ehet.

Ez saját tapasztalatból is van merítve. :)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok :D

Sajnos a gyári olaj nekem sem jött be, mármint a mostani. A korábbival nem volt bajom, igaz sok tapasztalatom se,mivel össz. 2x raktam azt bele.

A mostani "GM oil" baromi hamar elkoszolódott és vészesen fogy a kocsimból. (mintha kötelező lenne)

Oil csere után 3000 km-nél tartok, (hol van még a 7000 km) és az olajam felkete mint a szurok és sűrű,mint a méz. Neem is beszélve arról, hogy úgy szerintem a kenése is üzemi hőfokon megszűnik létezni :P

Valszeg a jövőhéten lecserélem ismét. Akkor ROWE olajat teszek bele. Remélem az jobb lesz. Persze ha az sem válik be, megyek tovább. A köv. lépcső Mobil 1, vagy "S" szóval 10W 40-es.

Apropó, hivatkoztok a hidrotőkés dolgokra, illetve a vezműtengely megkopására. Ezt hol tudom megméretni? Csinálnak ilyet valahol?

Ehez le kell venni a hengerfejet?

Na azthiszem sikerült ismét egy csomó kérdést feltennem :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.