Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Hiába szűk fordulatszám tartományban csörög, amikor egyáltalán nem szabadna neki. Az a jó pár mérnök aki annak idején megtervezte nem úgy méretezte hogy itt-ott pár tized vagy század milliméter eltérés legyen. (És gondolom azért valamit konyítottak a dolgokhoz, ha már 20 éveket elmentek ezek a vasak.) Ahogy fentebb is írták, lehet hogy az olaj cserével megoldottad részben a gondokat, de ez nem végleges.

Link to comment
Megosztás:

Azonos hőmérsékleten, ugyanannyi idő alatt kifolyt, különböző viszkozitású olajak. Szerintem a kép magáért beszél:

viscositycomparison.jpg

Amúgy anno én is nagyon sok kilométert eljártam úgy a motorral, hogy az első henger kipufogószelep tányérja el volt törve. Ette az olajat, de nem raktam bele azért sűrűbbet, hogy ne fogyjon. Kapta a 10W40-et, ahogy az elő van írva. Ha az előírt motorolajjal csörög, hangos, problémás a motor, akkor ott gond van. Enyémben is kiderült, hogy nem hobbiból eszi az olajat. Csak egy kósza végsűrítés méréssel derült ki, hogy az első henger problémás. Aztán mikor szétszedtük, akkor derült ki, hogy a szeleptányér majdnem fele hiányzik és még jobban szétbontva derült ki, hogy az első dugattyú is károsodott, de még a főtengelyen is voltak bemaródások a csúszócsapágyaknál.

Akkoriban autószerelőm azt mondta, hogy esélyes, hogy az előző gazdi 15W40-es olaja volt az elsődleges kiváltó ok. Miért? Mert 15W40-en a tőkék nem úgy dolgoznak, nem úgy emeltek ahogy kell és ha nagyon sokat csattan a szeleptányér a hengerfejben, mikor nyugalmi állapotba visszamegy, akkor egy idő után eltörik. Az a letört darab aztán vándorútra tér a hengerben és mint nálam, darabokra törheti a dugattyú gyűrűit.

Továbbra is azt mondom, hogy ha egy motor az előírt olajával nem hozza azt, amit kell (olajfogyás, halk működés stb.), akkor azzal a motorral már probléma van.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Ugyanaz jó bele mint a benzinesekbe, tehát 10w-40 vagy ha jobbat akarsz akkor hidegben jobb az 5w-40. Márka, én Mobil-t használok, de nagyon jó még a Valvoline, Total, Shell...stb de vannak sokan akik a gyári GM olajjal is elégedettek, tehát lényeg, hogy ismert és elismert márkájú olaj legyen. Ha választasz egyet akkor lehetőleg maradj is meg annál, nem célszerű váltogatni a márkákat. Ugyancsak célszerű, ha még soha nem volt, olajcserekor leszerelni és kipucolni az olajteknőt. Tizenéves autóknál már tetemes mennyiségű kátrányos szutyok gyűlik itt össze, főleg ha nem időben cserélték korábban az olajat, de ha igen akkor is. A kosz akadályozza az olaj felszívását és ez egy idő után kenési problémákhoz is vezet. Ez a kátrányos égett olaj tapad a fémhez és nem jön ki olajcserekor. Az olajteknő kitisztítása növeli a motor élettartamát.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 04. 18. at 15:01, Gabber írta:

Szia!

Köszi! Végülis tegnap előtt 15w40 lett beleöntve, egészen pontosan MOL MSE 15w40.
A kartert úgyis le akarom cserélni, mert a csavar bele lett szakítva, és a tömítéseknél is folyik belőle az olaj.

:(

Szia!

Hát az az olaj egyáltalán nem való bele...kartercserénél azt is cseréld le...

http://www.mobil.co.uk/UK-English-LCW/carengineoils_which-oil.aspx

Itt megnézheted hogy akár 0-40-es is mehet bele

Módosítva : Tom111
Link to comment
Megosztás:

Nehéz ebben a motorolaj témában kiigazodni. A szerelő haverom azt mondta ilyet vegyek bele, igazából nem akartam 10-12 ezreket költeni olajra, meg lehet hogy a kartercsere miatt úgyis lecserélem.

A mobil 1 biztosan nagyon jó de drága. Azért valljuk be ez egy 190 000 Ft -os autó, persze nem mondom hogy sajnálom bele a normális olajat, de biztos van egy arany középút.

Ez a MOL MSE 15w40 ennyire rossz lenne ? : (

Link to comment
Megosztás:

30 perce, Gabber írta:

Nehéz ebben a motorolaj témában kiigazodni. A szerelő haverom azt mondta ilyet vegyek bele, igazából nem akartam 10-12 ezreket költeni olajra, meg lehet hogy a kartercsere miatt úgyis lecserélem.

A mobil 1 biztosan nagyon jó de drága. Azért valljuk be ez egy 190 000 Ft -os autó, persze nem mondom hogy sajnálom bele a normális olajat, de biztos van egy arany középút.

Ez a MOL MSE 15w40 ennyire rossz lenne ? : (

Nem bele való...disznózsírral is elmegy egy autó egy darabig de nem ez a célod nyilván.

A GM 10-40-es saját olaja pl egyáltalán nem drága, 5liter 5000ft.

Nekem H Astrám van abban is ez van csak a Dexos2-es

Módosítva : Tom111
Link to comment
Megosztás:

19 órája, Gabber írta:

Nehéz ebben a motorolaj témában kiigazodni. A szerelő haverom azt mondta ilyet vegyek bele, igazából nem akartam 10-12 ezreket költeni olajra, meg lehet hogy a kartercsere miatt úgyis lecserélem.

A mobil 1 biztosan nagyon jó de drága. Azért valljuk be ez egy 190 000 Ft -os autó, persze nem mondom hogy sajnálom bele a normális olajat, de biztos van egy arany középút.

Ez a MOL MSE 15w40 ennyire rossz lenne ? : (

Tudom ajánlani a 10W40 ELF olajat. 5 liter kb 6800 forint.

Az enyémben is elmegy 11ezret is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Szia Xyz27!

On 2016. 07. 27. at 8:09, marton.csaba2 írta:

T xyz27!

"... gondolkozok ..."

Gondolkozzá még!

Ne foglalkozz vele, nem mindenki ilyen itt. Inkább segítünk egymásnak ha tudunk.

Nem rossz olaj a Meta, nálam bevállt. Ez inkább alapolaj, érdemes még szétnézni, és a márkatársak korábbi tapasztalatait is visszaolvasgatni, ha időd engedi.

Zotya gyári GM-et használ, és már túl van a 320 ezren.

Üdv:

Pingu

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Pingvin írta:

Szia Xyz27!

Ne foglalkozz vele, nem mindenki ilyen itt. Inkább segítünk egymásnak ha tudunk.

Nem rossz olaj a Meta, nálam bevállt. Ez inkább alapolaj, érdemes még szétnézni, és a márkatársak korábbi tapasztalatait is visszaolvasgatni, ha időd engedi.

Zotya gyári GM-et használ, és már túl van a 320 ezren.

Üdv:

Pingu

Szia! Nem is nagyon foglalkozok vele foleg ugy hogy meg a velemenyet sem volt hajlando leirni.... :) azon vagyok olvasgatok a velemenyek es a tapasztalaitok kozott.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, xyz27 írta:

Szia! Nem is nagyon foglalkozok vele foleg ugy hogy meg a velemenyet sem volt hajlando leirni.... :) azon vagyok olvasgatok a velemenyek es a tapasztalaitok kozott.

Hát a legtöbb fórumozó önzetlenül segíteni akar, de sajna a nagy számok törvénye alapján mindíg keveredik közénk hasonló "egyed". A legtöbb hamar eltűnik a süllyesztőben, de vannak klinikai esetek..........:hehe:

Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Hát a legtöbb fórumozó önzetlenül segíteni akar, de sajna a nagy számok törvénye alapján mindíg keveredik közénk hasonló "egyed". A legtöbb hamar eltűnik a süllyesztőben, de vannak klinikai esetek..........:hehe:

Ez volna a célja a fórumnak kibeszélni, véleményezni és jokat dumálni.... "Klinikai esetek" <---- jot nevettem rajta :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Régen egy ismerősöm 1.6-osát kicsit rendbeszedtük motorilag, mert mielőtt hozzá került "bérautóként" szolgált.

Eszegette már az olajat, így nekiláttunk, gyűrűztünk, szimeringeztünk, és kapott minden földi jót, amit egy motor megálmodhat. Vártuk a hatást, ami nem is maradt el. Úgy rákapott az olajra, mint Jockey Ewing!!

Betudtuk az eredményt az időnek, (biztos rossz időben voltak munka közben a sörök), már-már ott tartottunk, hogy szerveztük, hogy mikor kapjuk szét újra. Pár ezer Km (valamint pár liter olaj, és gondolkozó-sör) után az olajfogyi szép lassan normalizálódott, és beállt a teljesen normális szintre.

Mai napig nem tudjuk, hogy mi történt, de nagyon sokszor elhangzott, hogy xar az olaj, pedig ugyanaz a fajta ment bele végig, még korhely korszakát élte.

 

Link to comment
Megosztás:

10 órája, Pingvin írta:

Régen egy ismerősöm 1.6-osát kicsit rendbeszedtük motorilag, mert mielőtt hozzá került "bérautóként" szolgált.

Eszegette már az olajat, így nekiláttunk, gyűrűztünk, szimeringeztünk, és kapott minden földi jót, amit egy motor megálmodhat. Vártuk a hatást, ami nem is maradt el. Úgy rákapott az olajra, mint Jockey Ewing!!

Betudtuk az eredményt az időnek, (biztos rossz időben voltak munka közben a sörök), már-már ott tartottunk, hogy szerveztük, hogy mikor kapjuk szét újra. Pár ezer Km (valamint pár liter olaj, és gondolkozó-sör) után az olajfogyi szép lassan normalizálódott, és beállt a teljesen normális szintre.

Mai napig nem tudjuk, hogy mi történt, de nagyon sokszor elhangzott, hogy xar az olaj, pedig ugyanaz a fajta ment bele végig, még korhely korszakát élte.

 

Hát lehet csak az új gyűrűnek kellett hozzákopnia a régi hengerfalhoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.