Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor hogy a topic visszatérjen a medrébe egy kérés.

Öcsémet regeltem: Osceola nickkel, ha lesz idő aktiválni kellene.

Köszi

Más: Mélykéknek nem megy a Pü, vagy tele van a postaládája.

Nos az ilyen jellegű kéréseket pedig ide várnám : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=933&st=160 :lol:

Ő is klubtag lesz ?

ui: radíroztam, van hely az inboxban

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Sziasztok;

1. bejegyzés és máris egy kérés: szeretnék a galériába képeket a kocsimról felrakni, csak nincs engedélyezve. Ha van rá mód és lehetőség, akkor engedélyezné valaki ezt az opciót?

előre is THX

A galériába csak klubtagok tudnak képeket feltölteni.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Nemrégen lettem Opel tulaj, így új vagyok a fórumon.

Nagyon örülök, hogy van egy ilyen, most mégis némi kritikát írnék. Szigorúan jobbító szándékkal.

Jó lenne, ha a sok hasznos infó között, kicsit felhasználóbarátabb lenne a keresés funkció. Ha keresek valami témát, csak a topic nevét hozza, ami általában több-száz oldal. Ebből a mennyiségből aztán nehéz megtalálni az infót.

Nem találtam sehol egy címet, (pl. a főoldalon) ahová az ilyen problémával lehet fordulni. (Azért írtam ide!)

Jó lenne, ha lehetőség lenne egy topicot egyben letölteni valamilyen formában, aztán offline olvasgatni.

Most ennyi jutott eszembe.

Üdv,

Hajrá Opelfórum!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

sziasztok.lenne egy kérdésem:P szeretném a nevemet (astragt)megváltoztatni,de nem tudom hogy kell nem találok erre semmit.lehet meg sem tudom de erre nem emlékszem a regisztrálásnál.ha nem lehet akkor hogy kell az egész regisztráciot törölni mert akkor ujra regisztrálnék. :(

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.lenne egy nagy kérésem ;) szeretném a nevemet (astragt)megváltoztatni,de nem tudom hogy kell nem találok erre semmit.lehet meg sem tudom de erre nem emlékszem a regisztrálásnál.ha nem lehet akkor hogy kell az egész regisztráciot törölni mert akkor ujra regisztrálnék. :(

Milyen nevet szeretnél ?

Link to comment
Megosztás:

Milyen nevet szeretnél ?

(RIC) mert ezzel a névvel szoktam netezni és regisztrálni minden oldalon ami csak létezik de most rosszul regisztráltam,nem figyeltem oda meg siettem meg stb és jo lenne a megszokott nevemen futnom az oldalakon :(

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.