Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Csak ötletszinten:

Ha már úgyis mindig gond van azzal, hogy egyes emberkék (nem célzás) mindig minden kérdésükhöz új topikot nyitnak (amit aztán a modik nem győznek bezárni, meg a hozzászólásokat áthelyezni), nem lehetne megoldani, hogy a fórum felhasználói csak mondjuk 50 hozzászólás után nyithassanak új topikot? (Merhogy általában az újonc látogatók esnek ebbe a hibába, és hátha addigra megtanulnák a dolgok rendjét, +a modiknak is kevesebb dolguk lenne.)

Link to comment
Megosztás:

Csak ötletszinten:

Ha már úgyis mindig gond van azzal, hogy egyes emberkék (nem célzás) mindig minden kérdésükhöz új topikot nyitnak (amit aztán a modik nem győznek bezárni, meg a hozzászólásokat áthelyezni), nem lehetne megoldani, hogy a fórum felhasználói csak mondjuk 50 hozzászólás után nyithassanak új topikot? (Merhogy általában az újonc látogatók esnek ebbe a hibába, és hátha addigra megtanulnák a dolgok rendjét, +a modiknak is kevesebb dolguk lenne.)

volt erről szó, de sajnos nagyon nehéz megoldani......

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Moderátor Urak!

Szeretném ha kitörölnétek az Eladó Alkatrészek témakör E-bay-os topikjában ejtett második hozzászólásomat:

Albertka

Újonc

Csatlakozott: 2005.01.25., Kedd, 14:19

Hozzászólások: 10

Tartózkodási hely: Budapest XVI

Elküldve: 2005 Feb. 13, Vas. 12:30 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Nos, akkor Atommanó ajánlásán felbuzdúlva kérek is segítséget.

Van egy kütyü ami nagyon megtetszett nekem, és megvenném. Ma 3/4 4-kor van vége a licitnek. Ha valaki felajánlaná a segítségét, azt megköszönném, mivel még ökkáuntom sincs. Arra gondoltam, hogy 3 előtt átmennék hozzá, és licitálnánk egyet az utsó percekben együtt. Gondoltam az egyéb költségekre is, nemcsak a vételárra.

Köszi a bátor vállalkozónak.

Erről volna szó. Továbbá magát ezt a kérést is töröljétek léci.

Aszittem a saját hozzászólásomat büntetlenül és egyszerűen törölhetem, mivel a lap alján ezt olvastam: "Törölheted hozzászólásodat"

Köszönöm a segítséget, remélem nem fáradtság.

Albert

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.