Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tisztelt urak!!

Olyan kérdésem lenne,hogy:Az én autóm rovat és képtárat nem lehetne-e

áthelyezni a Fórumozók magukról elnevezésű rovatba?

Itt az unatkozom résznél elég nehéz megtalálni és ez is a fórumozókról és klubtagokról szól.

Köszi opeltomi!

:prayer:OPEL

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt urak!!

Olyan kérdésem lenne,hogy:Az én autóm rovat és képtárat nem lehetne-e

áthelyezni a Fórumozók magukról elnevezésű rovatba?

Itt az unatkozom résznél elég nehéz megtalálni és ez is a fórumozókról és klubtagokról szól.

Köszi opeltomi!

:prayer:OPEL

Nem telejesen értem, a kérdésedet Tomi :roll:

Az "Én autóm" leírások az opel-magazin.hu-n vannak fent.

Mondjuk fórumos bemutatkozásoknál lehetne egy link magazinra, ha valaki már készített leírást a kocsijáról.

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan arra gondoltam,hogy mivel itt mutatkoznak be a klubtagok

lehetnének egy helyen a dolgok. Bemutatkozás ,autóink,stb..

Amikor eszembejutott a dolog akkor még nem volt fenn a kocsimról a cikk a magazinban. És az ismerőseim nem találták meg a fórumban.

Ezért jött a kósza ötlet.

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan arra gondoltam,hogy mivel itt mutatkoznak be a klubtagok

lehetnének egy helyen a dolgok. Bemutatkozás ,autóink,stb..

Amikor eszembejutott a dolog akkor még nem volt fenn a kocsimról a cikk a magazinban. És az ismerőseim nem találták meg a fórumban.

Ezért jött a kósza ötlet.

:prayer: OPEL

Erre írtam azt, hogy a bemutatkozást - később, belépést követően - ki lehetne egészíteni egy linkkel, ami magazin oldalra mutat, ha valaki volt olyan kedves és készített leírást az autójáról az opel-magazin.hu-ra :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Kérném a tisztelt Moderátor urakat,hogy a:MOTE-MOMC-MVOK-tagok által szervezett rendezvények nevezetű nemtommiben legyenek szívesek törölni a.youngtimer találkozó Gödöllőn című topicot.

A találkozót nem a fent nevezett klubok egyik tagja szervezte.

Én is csak meglettem hívva.

Két hét alatt nem volt a topic iránt érdeklődés és így csak a helyet foglalja. Azt hittem rajtam kívül mást is érdekel de nem így lett.

Ezért kérném törölni.

A fogalmazásért elnézést kérek.

Köszi opelTomi

Link to comment
Megosztás:

Kérném a tisztelt Moderátor urakat,hogy a:MOTE-MOMC-MVOK-tagok által szervezett rendezvények nevezetű nemtommiben legyenek szívesek törölni a.youngtimer találkozó Gödöllőn című topicot.

A találkozót nem a fent nevezett klubok egyik tagja szervezte.

Én is csak meglettem hívva.

Két hét alatt nem volt a topic iránt érdeklődés és így csak a helyet foglalja. Azt hittem rajtam kívül mást is érdekel de nem így lett.

Ezért kérném törölni.

A fogalmazásért elnézést kérek.

Köszi opelTomi

Tomi !

Nézd mi van ott topic neve után : "Nem feltétlenül a tagok szervezésében létrejött renedezvények, közös fel/leutazások/látogatások szervezésének színtere." :wink: :(

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.