Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...

Norbi, konkrétan már járt ott előttem modi - még hozzá is szólt - csak nem szólt neki meg semmi.

Az a jelez gomb az ilyen megmondalak a mamának fíling, és különbenis mér nekem kéne jelezni ha ott vannak a modik és látják. Meg a srác már csak azon az oldalon a 4. tökfölösleges hsz-át sikerült megírja, szúrta a szemem na.

KK fórumon én szoktam megkérni az arra érdemeseket hogy legyenek modik, egyébként nem járnátok jól velem mert én csak törlök, nem jelzem :rolleyes:

Hahóóóóóóó ez nem a chat topic :)

Erről beszéltem. Én ezeket törölném a vérbe de még csak nem is szólnék.

Link to comment
Megosztás:

Norbi, konkrétan már járt ott előttem modi - még hozzá is szólt - csak nem szólt neki meg semmi.

Az a jelez gomb az ilyen megmondalak a mamának fíling, és különbenis mér nekem kéne jelezni ha ott vannak a modik és látják. Meg a srác már csak azon az oldalon a 4. tökfölösleges hsz-át sikerült megírja, szúrta a szemem na.

KK fórumon én szoktam megkérni az arra érdemeseket hogy legyenek modik, egyébként nem járnátok jól velem mert én csak törlök, nem jelzem :)

Azért nem kell ám olyan szigorúnak lenni :)

Erről beszéltem. Én ezeket törölném a vérbe de még csak nem is szólnék.

Ezért nem vagy modi :) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Norbi, konkrétan már járt ott előttem modi - még hozzá is szólt - csak nem szólt neki meg semmi.

Az a jelez gomb az ilyen megmondalak a mamának fíling, és különbenis mér nekem kéne jelezni ha ott vannak a modik és látják. Meg a srác már csak azon az oldalon a 4. tökfölösleges hsz-át sikerült megírja, szúrta a szemem na.

KK fórumon én szoktam megkérni az arra érdemeseket hogy legyenek modik, egyébként nem járnátok jól velem mert én csak törlök, nem jelzem :rolleyes:

Erről beszéltem. Én ezeket törölném a vérbe de még csak nem is szólnék.

Tényleg járt. No de nem mindig arra koncentrál az emberfia, hogy melyik hozzászólás az, ami nem oda illik. Biztos, hogy én sem veszek észre mindent.

Szerintem semmi gond nincs a JELEZ gombbal, nem kell hozzáfűznöd kisregényt, csak ráklikkelsz, és mi kapjuk a pü-t.

Felőlem lehetsz kemény modi! :)

Link to comment
Megosztás:

Felőlem lehetsz kemény modi! :rolleyes:

Annak mi értelme lenne?????Az egész fórum egy nagy off...az életben nem moderálod ki...Szerintem pont jó így ahogy van....Nem kell egyből mindenkinek neki esni,de a nem oda való hozzászólásra se kell még 1 rászólok off hozzászólást írni...Mert ugye akkor már 2 van feleslegesen........Azért elég sokan figyelnek arra hogy a megfelelő topicba írjanak mindent...... :)

Link to comment
Megosztás:

Norbi, konkrétan már járt ott előttem modi - még hozzá is szólt - csak nem szólt neki meg semmi.

Az a jelez gomb az ilyen megmondalak a mamának fíling, és különbenis mér nekem kéne jelezni ha ott vannak a modik és látják. Meg a srác már csak azon az oldalon a 4. tökfölösleges hsz-át sikerült megírja, szúrta a szemem na.

KK fórumon én szoktam megkérni az arra érdemeseket hogy legyenek modik, egyébként nem járnátok jól velem mert én csak törlök, nem jelzem :)

Erről beszéltem. Én ezeket törölném a vérbe de még csak nem is szólnék.

Bocs fiúk, tudom, sokat OFF-olok, igyekszem javulni, de most komolyan! :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Annak mi értelme lenne?????Az egész fórum egy nagy off...az életben nem moderálod ki...Szerintem pont jó így ahogy van....Nem kell egyből mindenkinek neki esni,de a nem oda való hozzászólásra se kell még 1 rászólok off hozzászólást írni...Mert ugye akkor már 2 van feleslegesen........Azért elég sokan figyelnek arra hogy a megfelelő topicba írjanak mindent...... :rolleyes:

Jó, mindenkinek más a vérmérséklete. Engem különösebben nem zavar 1-2 oda nem illő hozzászólás. Feltéve, ha nem abszolút oda nem illő. Én is szoktam nem közvetlenül a témához kapcsolódó hozzászólásokat írni, sőt, mindenki szokott.

Mondjuk az eladó alkatrészek közül simán (minden jelzés nélkül) törölni lehetne a kereséseket, meg a 10 helyre beírt hirdetéseket, kereséseket. Ilyenkor kellene az "Alberteknek" :) megnyomni azt a bizonyos "jelez" gombot, nem pedig megdorgálni az OFF-oló személyt (ugye ez akkor már 2. OFF)

Link to comment
Megosztás:

Jó, mindenkinek más a vérmérséklete. Engem különösebben nem zavar 1-2 oda nem illő hozzászólás. Feltéve, ha nem abszolút oda nem illő. Én is szoktam nem közvetlenül a témához kapcsolódó hozzászólásokat írni, sőt, mindenki szokott.

Mondjuk az eladó alkatrészek közül simán (minden jelzés nélkül) törölni lehetne a kereséseket, meg a 10 helyre beírt hirdetéseket, kereséseket. Ilyenkor kellene az "Alberteknek" :) megnyomni azt a bizonyos "jelez" gombot, nem pedig megdorgálni az OFF-oló személyt (ugye ez akkor már 2. OFF)

Persze,de jelen esetben egy rossz helyre beírt 1 hozzászólásról volt szó :rolleyes: Ezért nem kell egyből a fejét levenni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 7 months later...
Igen. Hogy kell beállítani?

Fent klikk a vezérlőputra, aztán a bal oldalon a személyes adatoknál az avatar beállítására. Ott tudsz tallózni a saját gépedet egy képet, érdemes előtte mondjuk Paint-al lekicsinyiteni, feltöltöd, majd allul klikkelsz az avatar frissítésére. Előfordul, hogy csak az oldal frissítése, vagy a fórumból kilépés-belépés után cserélődik az avatar.

Link to comment
Megosztás:

Fent klikk a vezérlőputra, aztán a bal oldalon a személyes adatoknál az avatar beállítására. Ott tudsz tallózni a saját gépedet egy képet, érdemes előtte mondjuk Paint-al lekicsinyiteni, feltöltöd, majd allul klikkelsz az avatar frissítésére. Előfordul, hogy csak az oldal frissítése, vagy a fórumból kilépés-belépés után cserélődik az avatar.

Köszi. Sikerült (mint látod), de ezt valahogy egyszerűbben nem lehetne megoldani? Mondjuk betenni a profil szerkesztéséhez. Kereshettem volna egy ideig, mert erre biztos nem gondoltam volna.

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...
  • 2 months later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.