Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

Tisztelt Moderátorok!:lol:

Remélem, jó helyre írok!:D

Szeretnék kérni téma létrehozást "Motorolajok, folyadékok, kenőanyagok és zsírok" névvel vagy valami ilyesmi az Astra H fórumban, illetve esetleg valami kiemelt "avagy mit töltsünk bele?" félét is, mint a G Astra fórumban:)! Esetleges bónusz kérés még egy kiemelt technikai kisokos létrehozása is:D!

Köszönöm előre is!:devlish:

Üdv!:devlish:

harmlevi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Szia, sziasztok!

Elnézést a zavarásért, egy kéréssel, kérdéssel fordulnék hozzád.

Friss Opel tulajdonosként, gondoltam felkeresek egy Opel fórumot, így találtam rátok. Tegnap este regisztráltam, de sajnos nem tudtam, tudok hozzászólni egyetlen témához sem, ezt az egyet kivéve. Nem vagyok egy pc guru, lehet, hogy csak a figyelmetlenségem miatt, de azt írta ki mindig, hogy nem szólhatok hozzá ehhez és ehhez a témához.... Segítségre lenne szükségem a műszerfal kiszedéséhez (f astra), ezért szerettem volna írni valamelyik fórumtémához.

Rmélem tudsz nekem segíteni, hogy aktív tagja lehessek az oldalatoknak!

Előre is köszönöm, Erik.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Jó estét!

Sajnos hosszabb ideig nem voltam jelen a fórumon. Ezáltal a fiókom jelszavát elfelejtettem, illetve a postafiókomhoz sem tudok hozzáférni.

Kérésem a következő lenne. Töröltetni szeretném a régi felhasználói fiókomat. A pontos nick nevem: Róóóland (Kecskemét).

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Hello! Idézek a fórum fenti részén található Gépházból szöveg dobozból:

Azon felhasználóink, akiknek a profiljában nem létező e-mail cím van megadva, sürgősen módosítsák, különben a rendszer nem fogja engedni a bejelentkezésüket! Ha nem sikerül módosítani, akkor ne hozzatok létre új felhasználót, hanem keressetek meg bennünket e-mail-ben, és beállítjuk az új címet/jelszót!

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.