Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

Sanyiqa hozzászólását a Tuning/Chiptuning témában talán törölni kellene ,mielőtt megint valami értlemetlen beszélgetés kerekedik belőle.Ha már úgyis utoljára járt itt fent! :!:

szerintem nem lesz belőle vita, de írtam oda egy kérést ;-)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...
Kedves Moderátor,

ezer bocs, amiért ilyet kérdeztem. Motoros fórumokon úgy megy, hogy felteszek egy kérdést, ha megszorulok, és aki tudja, megírja, hogy hogy lehet az adott alkatrészt beszerezni, megcsináltatni, stb. Ha itt nem, hát nem... Azért köszi. Kacsa

,

kedves kacsa,

lehet hogy ott ugy megy, de itt ha valahová felteszel egy kérdést, és az nem az adott téma topikja, és nem jössz két napig, utána fogalmad sincs, hogy hol keresd a választ.

ezért lett létrehozva egy keresek... téma, ahova az alkatrészkeresésedet is be tudod irni.és 1 hét után is tudod, hogy hova irtad, illetve ha neked nem kell, akkor más is körbenézhet ott.

ha mindenki oda irna ahova akar, akkor akkora káosz lenne a fórumba, hogy semmit soha nem találnál...

Próbáld ki!

nézzél be az eladó alkatrészek közé / http://www.opelforum.hu/viewforum.php?f=25 / és rájössz, hogy milyen jó hogy minden a helyén van, azaz mindent megtalálsz. és nem többezer hozzászólást kell átnézned, hogy megtudd tekinteni a fórumozók által eladásra kinált terméket.

hisz az astra F / elektromos topikba inkább a bekötésről kellene szólni, mint alkatrészkeresésről.

Itt ez a szabály, és évek óta tökéletesen müködik.

Kérlek ezt vedd figyelembe, és igy fórumozzál!

További kellemes napot!

Ákos / uhuhu

Link to comment
Megosztás:

,

kedves kacsa,

lehet hogy ott ugy megy, de itt ha valahová felteszel egy kérdést, és az nem az adott téma topikja, és nem jössz két napig, utána fogalmad sincs, hogy hol keresd a választ.

ezért lett létrehozva egy keresek... téma, ahova az alkatrészkeresésedet is be tudod irni.és 1 hét után is tudod, hogy hova irtad, illetve ha neked nem kell, akkor más is körbenézhet ott.

ha mindenki oda irna ahova akar, akkor akkora káosz lenne a fórumba, hogy semmit soha nem találnál...

Próbáld ki!

nézzél be az eladó alkatrészek közé / http://www.opelforum.hu/viewforum.php?f=25 / és rájössz, hogy milyen jó hogy minden a helyén van, azaz mindent megtalálsz. és nem többezer hozzászólást kell átnézned, hogy megtudd tekinteni a fórumozók által eladásra kinált terméket.

hisz az astra F / elektromos topikba inkább a bekötésről kellene szólni, mint alkatrészkeresésről.

Itt ez a szabály, és évek óta tökéletesen müködik.

Kérlek ezt vedd figyelembe, és igy fórumozzál!

További kellemes napot!

Ákos / uhuhu

Köszi Ákos, akkor ez az én saram. Annyira gyorsan kellett volna ez a kütyü, hogy beírtam a kérdést az első megfelelőnek látszó fórumba, és nem keresgéltem tovább. Hiába, eddig csak egyszerűbb fórumokkal volt dolgom... De megfogadom a tanácsodat, kösz mégegyszer! Üdv K

Link to comment
Megosztás:

T. moderátorok !

Felhívnám figyelmeteket MsDUCK astra f/elektromos 119 o megnyilvánulására,ahol Uhuhu nevével figyelmeztetést helyezett el,azt a látszatot keltve mintha azt Uhuhu irta volna.

Lehet,hogy az említett topicban egy előző kijelentésre tett utalás és a válaszok nem illettek oda,de ezt a moderátoroknak kéne eldönteni,nem egy új emberkének,visszaélve más nevével(nem idézetként tette be).

És nem ez a feszültség levezetés módja,sem a HELYE ( itt arra is van topic! érted Kacsa? :wink: )

Link to comment
Megosztás:

T. moderátorok !

Felhívnám figyelmeteket MsDUCK astra f/elektromos 119 o megnyilvánulására,ahol Uhuhu nevével figyelmeztetést helyezett el,azt a látszatot keltve mintha azt Uhuhu irta volna.

Lehet,hogy az említett topicban egy előző kijelentésre tett utalás és a válaszok nem illettek oda,de ezt a moderátoroknak kéne eldönteni,nem egy új emberkének,visszaélve más nevével(nem idézetként tette be).

És nem ez a feszültség levezetés módja,sem a HELYE ( itt arra is van topic! érted Kacsa? :wink: )

szia!!

Köszi a figyelmeztetést, de oda tényleg én irtam.

Kacsa hirdetést helyezett el, és én meg nem az egész hozzászólást töröltem, csak a tartalmát.

itt kettővel felettünk jól le is leveleztük a kacsával, aki még nem tudta, hogy mi itt a szokás.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Megkértem Uhut, hogy segítsen megszüntetni a veterán topikban a P1-esről tegnap általam elhamarkodottan megnyitott topikot. Inkább írunk a Rekord-Olympia topikba. Legalábbis Dark, Opeltomi, Lightning és én biztos. Jól elleszünk mi ott. :wink:

Az átalakítás megtörtént, köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Megint zaklatnám az Admin Urakat, remélem még nincs ki a thökötök velem :(

Tartalomjegyzék » Találkozók-rendezvények » Minden egyéb találkozó, rendezvény » Kadett tali

Itten csináltam egy szavazást anno, de ez mára lejárt. Mivel a hétvégén is volt egy jól sikerült Kadett tali, szeretnék majd ismét firkálni ide...

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Megint zaklatnám az Admin Urakat, remélem még nincs ki a thökötök velem :(

Tartalomjegyzék » Találkozók-rendezvények » Minden egyéb találkozó, rendezvény » Kadett tali

Itten csináltam egy szavazást anno, de ez mára lejárt. Mivel a hétvégén is volt egy jól sikerült Kadett tali, szeretnék majd ismét firkálni ide...

Köszi

Kadett tali kapcsán inkább oda véssél ne ide :wink:

Mit szeretnél ? Ne legyen szavazás ?

Link to comment
Megosztás:

Kadett tali kapcsán inkább oda véssél ne ide :wink:

Mit szeretnél ? Ne legyen szavazás ?

Nyilván oda fogok firkantani, bár most ide is kénytelen vagyok :D

Szavazás már nincs, mert eleve úgy állítottam be, hogy csak az előző tali napjáig lehessen. Szóval azt a resultot vedd le léci a tetejéről.

Köszi szépen!

(Amúgy azok a szörnyű krikszkrakszok nekem még szép nyilak voltak mielőtt Elküld-öt nyomtam :( )

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.