Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

Többen jelezték észrevételeiket a moderátorok munkájával, moderálással kapcsolatban. Az évadnyitón nyíltan senki sem vállalta a véleményét, így számunkra ez a dolog le van zárva.

A következő szekcióból/régióból kérnék javaslatot a vezetőtől moderátorra:

- mediterrán régió

- debreceni régió

- kecskeméti régió

- Astra G szekció

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Többen jelezték észrevételeiket a moderátorok munkájával, moderálással kapcsolatban. Az évadnyitón nyíltan senki sem vállalta a véleményét, így számunkra ez a dolog le van zárva.

A következő szekcióból/régióból kérnék javaslatot a vezetőtől moderátorra:

- mediterrán régió

- debreceni régió

- kecskeméti régió

- Astra G szekció

Még akkor este beszéltem Hemivel, és kértem egy hetet a szekciónknak, a jelöléssel kapcsolatban.

Amint meglesz a javaslat jelezzük a vezetőség felé.

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
Én nem tom... Melyik szabályzatot sértené igazából? Durvának , duvra lehet a név, de szvsz annyira nem.

Más? Vélemények:)? Szavazzunk erről is:)?

Ehhez képest Johnny különböző pózokat bemutató avatarja játékos képsorozat volt.Szerintem.De ahogy jónak látjátok.

Link to comment
Megosztás:

Ehhez képest Johnny különböző pózokat bemutató avatarja játékos képsorozat volt.Szerintem.De ahogy jónak látjátok.

Azt Én nem is láttam:) Tehát nem tudok nyilatkozni, ha moderálva volt biztos jól tették. Néha egy kép durvában tudd kifejező lenni. Pl avatar. Szerintem te is túl hamar bedobtad a törülközőt a modisággal kapcsolatban:-)

Szvsz kérd meg a Pistát dobjon, erről a egy szavazást. Vagy győzd meg valamelyik moderátort, hogy kérje fel változtasson nicket. Nekem mind1. Aki vállal modiságot Én azt megbecsülöm, kiállok érte, akár hogy dönt.

Az Én véleményem csak 1, tehát nem döntő. Nekem mind1, számomra nem bántó, mert nem obszcén, rasszista, önkényuralmi, politikai, vagy kegyeletsértő. Lehet, hogy a közizlést sértheti, de nekem a Nekromancer név sem lenne számomra. De pl Blitz biztos fenn akadna rajta:) Nekem a RAT Corsák is tetszenek:). Ezért lehet szavazni, hogy eldöntésük mi a közizlés:)

Nehéz eldönteni kinek mi:) A döntés után pedig nehéz viselni a terhet.

Link to comment
Megosztás:

Emiatt nem kell szavazást indítani, csupán csak egy észrevéztel volt, semmi több.A modiság feldobására pedig szükség volt, mert csak így nyugodtak meg a kedélyek a BW után.

Pusztán mint fórumozó fejeztem ki a nemtetszésemet, ezzel a nickel kapccsolatban.De ha a modikat nem zavarja, akkor hagyni kell természetesen.Bár szvsz a kegyeletsértés dolgot picit súrolja, de nem az én tisztem ezt eldönteni.

Mint fentebb mondottam, csupán csak észrevétel volt.................

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Kedves modik, legyetek szívesek rendet rakni a társalgó/in memorian témában, mert igen sok nem odaillő hozzászólás írodott, kezdve Uhu exAstrájának összetört képeivel.Semmi keresnivalója ott.Más is zúzta le a gépét már a klubban, mégsem oda linkelte be a képeket.S, az adott autó még a tetejébe a tulajdonuk is maradt, nem pedig már 1000 éve eladták.

Valamint kérném a sok mélyérzésű fórumozótársat is, hogy mielőtt beírnak v.mit v.hová, nézzék meg, hogy egyáltalán odaillik-e.

S, Kedves R.Tomi, nem vagyok moderátor.Mint az nyilván feltűnt már korábban.De nem b.szom szét a fórumot, és nem kezdek rögtön személyeskedni ellentétben a többi kedves emberkétől, aki ezt ott megtette.Mert ezt a hsz.-t akár oda is írhattam volna.

Ha sikerült rendbetenni a témát, utána akár le is lehetne zárni, mint ahogyan az korábban volt.Így elkerülhetőek az ott leírt dolgok.

Emlékeim szerint már korábban jeleztem, hogy az a hozzászólás NEM odaillő, de egyetlen moderátor sem vállalta fel, hogy helyre tegye a dolgokat, ami felettébb érdekes.Azóta már admin is volt bejelentkezve, mégsem tette meg.

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg senkit nem zavar. Nem kell ebből "kinek lesz igaza versenyt" rendezni. Ugyanaz a véleményem erről, mint eddig, azaz egy db nem egyértelműen hibás hsz-t 5 másikkal moderálni fasság.

Ez gyerekes volt wolf. De majd eldöntik az illetékesek, ahogy azt a ráhatási kísérletek nélkül is megtették volna.

Link to comment
Megosztás:

Egy. Én olvastam, és pont azért nem moderáltam, javítottam, mert úgy gondolom én hogy elfér az adott topicban...

Ha pedig valaki nem moderátor már, mert megsértődött...akkor mint minden user ott a lehetősége, hogy jelezze az általa rossznak megítélt hozzászólást...viszont ezután...pont...nem kell sírni, ha nem lett törölve, mert mint az említett példa is mutatja, más máshogy gondolta....

Kettö csipkebokor vessző...

Három, Karácsony és Szilveszter között, nem biztos, hogy mindenkinek ezen járt az agya, hogy huhhh valaki offolt a fórumon, gyorsan álljunk neki, buzizni a kérdéses topicot...nekem legalábbis nem... :lol: de lehet, hogy én gondolom rosszul.. :)

Szóval még mindig azt vallom, hogy kicsit lazábban... :)

Link to comment
Megosztás:

Mint admin 1szer voltam bejelentkezve, mert az exploreremben ez a kezdőoldal, de nem olvastam a társalgót. Ritkán szoktam, másik oldalt teszteltem.

Általános a kérés a saját magunk moderációja. Ha valakinek nem megfelelő valami ott a "jelez" gomb, mely néha nem indít el fölösleges lavinákat. Az admin lehetőség szerint nem moderál, a moderátor mellett kiáll. Tehát, ha a modik úgy látják nincs mit modizni akkor jól látták.

Az admin feladata nem ez. Ha egy módi pl túl messzire megy az úgy is kiderül. Előbb mond le mint le mondatná valaki. Kérem tiszteljük azokat akik még vállanak ilyen és hasonló társadálmi munkát az Egyesületért.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor most kérnék, mert :

kezd elegem lenni abból, hogy általáában olyan dolgokon vitatkoztok amit nem is értek, vagy nem látom miért is van jelentősége

nem érdekel ki lépett előbb a másik cipőfűzőjére és mennyire, próbáljatok már túllépni bizonyos dolgokon, nem harapni minden szóra, lesni mibe lehetne belekötni "másik oldal" hozzászólásaiban

ha másként nem megy, akkor közlekedjetek el egymás mellett

akinek megjegyzése, közlendője van a hozzászólások kapcsán ide vésse be, természetesen kivételt képeznek az új fórumtagoknak szóló, segítő jellegű megjegyzések

köszi

Link to comment
Megosztás:

Na akkor most kérnék, mert :

kezd elegem lenni abból, hogy általáában olyan dolgokon vitatkoztok amit nem is értek, vagy nem látom miért is van jelentősége

nem érdekel ki lépett előbb a másik cipőfűzőjére és mennyire, próbáljatok már túllépni bizonyos dolgokon, nem harapni minden szóra, lesni mibe lehetne belekötni "másik oldal" hozzászólásaiban

ha másként nem megy, akkor közlekedjetek el egymás mellett

akinek megjegyzése, közlendője van a hozzászólások kapcsán ide vésse be, természetesen kivételt képeznek az új fórumtagoknak szóló, segítő jellegű megjegyzések

köszi

Köszönöm az adminnak a probélma korekt megoldását.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.