Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel GT


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 148
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Olvastad az első hozzászólásomban az adatokat?

A gazdája szerint 12 működőképes darab van belőle az országban!

Persze-persze, olvastam.

Úgy gondoltam, hogy "nincs ára", tehát a "-tól/ig" nehezen pozicinálható, ergó ha valaki ilyet keres, és van rá lehetősége, akkor ölég magas árat is megad érte :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Hogy érted hogy nálunk? A MOTE-ban nem hiszem, a MVOK-ben mintha lenne... amúgy szvsz nem szép ezekkel a felnikkel. :lol:

Szerintem se nem....

nekem a gagyi tuning fílingem van tőle!

Na de az ótóóóó! :) :)

Amúgy Siófokon mellettem állt sréhizavé egy piros!! Az is cééép vóóót! :blink: :D

Link to comment
Megosztás:

Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a képen egy cabrio GT van Ilyenről nem tudok Magyarországon.

Upsz, ezt nem is figyeltem. Valszeg azért, mert annyira valószínűtlennek tűnt, hogy eszembe se jutott hogy cabrio is lehet. Próbáltam kinyomozni hogy hivatalosan létezett-e ilyen, de úgy néz ki hogy nem, legalábbis Opel-eredetű nem nagyon. A Lumma meg más egyéb tuningcégek csináltak átépítő kitteket, de ezek darabszámára sehol nem találtam adatot. Szvsz még tőlünk nyugatabbra is ritka jószág, nemhogy nálunk...

Link to comment
Megosztás:

na akkor azért volt olyan fura, nehogy hülyeséget szóljak nem mertem rákérdezni mért ilyen szögletes a teteje.

cabrio tényleg nem volt listában, bár tervben volt és prototyp is készült végül csak targa/aero verziót gyártottak nem túl nagy példányszámban.

de szerintem nem olyan nagy bün nem korabeli felnit tenni alá, végülis használati tárgy, ha múzeumi darab lenne: csak múzeumban láthatnánk, ez így teljesen rendben van, az övé olyan felnit tesz alá amilyenje van

Link to comment
Megosztás:

na akkor azért volt olyan fura, nehogy hülyeséget szóljak nem mertem rákérdezni mért ilyen szögletes a teteje.

cabrio tényleg nem volt listában, bár tervben volt és prototyp is készült végül csak targa/aero verziót gyártottak nem túl nagy példányszámban.

de szerintem nem olyan nagy bün nem korabeli felnit tenni alá, végülis használati tárgy, ha múzeumi darab lenne: csak múzeumban láthatnánk, ez így teljesen rendben van, az övé olyan felnit tesz alá amilyenje van

Zolika!! Nem azt firtattuk, hogy van -e joga hozzá vagy sem, meg azt sem, hogy milyen céllal "hasznosítja" a járművét!

Viszont nekünk a Gabival nem tetszik... és ne felejtsd el, hogy a te ótódban sem highend HIFI van!

Szóval erre is jobban illene szerintünk egy "neki való" felnike!

ugye - ugye??? :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.