Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett A tól C ig


hemi

Recommended Posts

nem akarok ünneprontó lenni

jól látom, hogy 8 lukas sportfelni van rajta?

vadásszunk 4 lukasakat?

hogy meglegyen az öt?

(ha jól emlékszem volt itt Kecsón tavalelőtt egy vagy kettő)

Bocs, de én nem értem miről van szó. :roll:

Persze elég, ha csak Racce érti. :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 296
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A B Kadett-ről a képet lementettem, több fényt adtam neki, és a képen B Manta sportlemezfelniket láttam, (a negyedekben 2 db négyzetes alakú likakat)

Szerintem ezek természetesen szépek, de első üzembehelyezést tekintve néhány évet (tényleg csak néhány évet, B Manta felni 75-től volt) koridegen, bár tuningként nagyon jó. :(

el tudom képzelni, (bár nem tudom), hogy a B Kadett volt olyan felszereltséggel, amely az A Manta felnijeit kapta. Pl D Kadett-en is volt B Manta felni szalonból, (első egy-két évben)

Szóval, erre gondoltam,

emlékszem a srácnak volt itt Kecsón egy-két A Manta felnije, mikor az enyémeket vettem tőle (a negyedekben egy hosszúkás lik, mint amilyen Blitz A Mantáján)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hú szerintem ez a gép így tökéletes ahogy van! Ennyi pénzért meg "ajándék"! Csak egy kasztnizás, meg a festés ha tiszteséges több ennél, akkor hol a többi! Már rég kacsingatok én is felé, de nincs rá lóvé, pedig szívesen megvenném az asszonynak. na néha azért elkötném én is 8)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.