Jump to content
Sign in to follow this  
hemi

Opel Kadett A tól C ig

Recommended Posts

nem akarok ünneprontó lenni

jól látom, hogy 8 lukas sportfelni van rajta?

vadásszunk 4 lukasakat?

hogy meglegyen az öt?

(ha jól emlékszem volt itt Kecsón tavalelőtt egy vagy kettő)

Bocs, de én nem értem miről van szó. :roll:

Persze elég, ha csak Racce érti. :(

Bocs, de én nem értem miről van szó. :roll:

Persze elég, ha csak Racce érti. :(

Az Manta A lemezfelni lenne ami a képen van????? lehetséges ez??? kétlem,de azért köszi,hogy figyelsz ilyenekre 8)

A B Kadett-ről a képet lementettem, több fényt adtam neki, és a képen B Manta sportlemezfelniket láttam, (a negyedekben 2 db négyzetes alakú likakat)

Szerintem ezek természetesen szépek, de első üzembehelyezést tekintve néhány évet (tényleg csak néhány évet, B Manta felni 75-től volt) koridegen, bár tuningként nagyon jó. :(

el tudom képzelni, (bár nem tudom), hogy a B Kadett volt olyan felszereltséggel, amely az A Manta felnijeit kapta. Pl D Kadett-en is volt B Manta felni szalonból, (első egy-két évben)

Szóval, erre gondoltam,

emlékszem a srácnak volt itt Kecsón egy-két A Manta felnije, mikor az enyémeket vettem tőle (a negyedekben egy hosszúkás lik, mint amilyen Blitz A Mantáján)

Berlina ! Meg vagyok döbbenve! Miket észreveszel :prayer:

köszi az infót és az észrevételt!!! ha látsz valamit szólj,előre is köszi

Restaurálásra. Hmmm.... Szerintem nem olcsó... Bár ki tudja... :dontknow:

tényleg nem olcsó,főleg elég silány a képek minősége.Amúgy szép :D

A két Olympia pedig már szerintem elfújták a gyertyát.... :( :D

JÉÉ! Épp maradt az ajtóban az ablaküveg! Bukócső gyártás nem volt akkor a helyzet magaslatán! :(

Kadett B-t akarok adjon valaki pénzt!!!! :P :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kadett B-t akarok adjon valaki pénzt!!!! :P :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Már régóta nézegetem ezt a használtauto.hu-n, de szvsz hangolt kipufogóval meg az alupedállal vétek elrontani egy ilyen szép autót.

Hú szerintem ez a gép így tökéletes ahogy van! Ennyi pénzért meg "ajándék"! Csak egy kasztnizás, meg a festés ha tiszteséges több ennél, akkor hol a többi! Már rég kacsingatok én is felé, de nincs rá lóvé, pedig szívesen megvenném az asszonynak. na néha azért elkötném én is 8)

ja erről jut eszembe, ha valakit érdekel van egy vaddi új jobbos B Kadett indexem komplett (aljzat+búra+gumi) 7e magyar forintért vihető. lightning@fw.hu

Már régóta nézegetem ezt a használtauto.hu-n, de szvsz hangolt kipufogóval meg az alupedállal vétek elrontani egy ilyen szép autót.

Hát igen....Nem csodálom, hogy nézegeted egy ideje....tényleg gyönyörű :shock: :D :P :D

Hát igen....Nem csodálom, hogy nézegeted egy ideje....tényleg gyönyörű :shock: :D :D :D

Pár éve felajánlotta,hogy cseréljünk verdát.(szőrben)

Hát kiröhögtem. :P :D

Amúgy élőben is nagyon szép :roll:

Opel Kadett B Rallye Sprint 1900

197110-51daz_2klein.jpg

bementél a kerekedésbe, ráböktél a listán, kifizetted, vártál kicsit és bukócsövezve vetted át 0 Km-rel. mondat vége pont.

266,40 DM

A Youngtimer magazin 1/06 száma pedig címoldalon+12oldalon foglalkozik a C Kadett-tel.

Nekem ez úgy tetszik.... De nagyon szét lehet hullva.... :D

van rajta nepfénytető és vonóhorog!!! (Sajnos... :) )

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.