Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett A tól C ig


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 296
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Külsőt tudnak csinázni,de müszakilag...

Mi is a gond az olasz autókkal??? Alfa, Maserati, Lancia - azért ezek legendás autók és műszakilag is előremutató konstrukciók voltak. Nagyon jó motorokat csinálnak a digók. A 70-es és 80-as évek tömegfiatjaitól talán tekintsünk most el.....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Mi is a gond az olasz autókkal??? Alfa, Maserati, Lancia - azért ezek legendás autók és műszakilag is előremutató konstrukciók voltak. Nagyon jó motorokat csinálnak a digók. A 70-es és 80-as évek tömegfiatjaitól talán tekintsünk most el.....

Szedtél már szét olasz autót?

Nem éppen a logikus felépítésről híresek!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
nagyon leült ez a topik :(

mizu kartársak ? autók pihennek? Berlina? Opeltomi ? ;)

karácsonyi ajándéknak leápoltam a gumikat a beltérben meg a csomiban és ajtóknál is a pici kadettnek :)

szptember 10 én ment utoljára ....

Semmi különös.

Év vége van és veterános uborkaszezon. :(

Link to comment
Megosztás:

hát igen . várom a lehetőséget hogy gördüljek eggyet a vassal :(

nem tudsz valami szép kerek krómos bosch vagy hella ködöst nekem ? valami szép a B re kellene .... ami ada illik formailag .

folyamatosan keresek de semmi már hónapok óta ... olyan mit a jobbos tükör ;) sehol semmi .

Link to comment
Megosztás:

üsd be az artikelszámot ebay keresöbe:

Chromspiegel rund Ascona A, Manta A , neu !

Artikelnummer: 230204651676

fickó valaszolt is:

Hallo,

der Spiegel passt meines Wissens beim Kadett B, zumindest habe ich schon mal den linken Spiegel vom Kadett B mit dem vom Manta A in Sachen Neigung verglichen, die war gleich. Ich weiss aber nicht mehr ob die Lochabstände gleich sind, wenn Du diese hast, gib sie mal bitte durch, dann kann ich nachmessen.

Leider habe ich keine Teilenummer des Spiegels.

Gruß

Thomas

mérd meg a lyuktávolságot.

tavaly már vettem töle valamit, megbízható!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.