Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Néztem pár alufelnit, egy tetszik is és elég barátinak mondható az ára. Alessio Spider 6x14 4x100 ET 38 16 píz/darab

http://www.startgumi.hu/kepek/alessio/alessio_spider.1.jpg

És még egy AWS Maranello ugyanezen paraméterekkel de ez már majdnem 29-ért lenne.

http://www.startgumi.hu/kepek/aws/aws_maranello.1.jpg

Valami vélemény ezekről? Nem ér-e bele valamibe kifordításkor, stb.? Természetesen 4 csavarosak.

Jónak tűnnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Néztem pár alufelnit, egy tetszik is és elég barátinak mondható az ára. Alessio Spider 6x14 4x100 ET 38 16 píz/darab

És még egy AWS Maranello ugyanezen paraméterekkel de ez már majdnem 29-ért lenne.

Valami vélemény ezekről? Nem ér-e bele valamibe kifordításkor, stb.? Természetesen 4 csavarosak.

Méretben megfelelőek, de én alessiot nem vennék.

Link to comment
Megosztás:

Ahha. Csak azért nézegettem mert az enyémen amik most hátul vannak azokkal fogtam jobb oldalon egy brutális kátyút (egy kamionosnak köszönhetően) és ugyan se törés - se repedés a gumik túlfújtságának köszönhetően de a centírkacat nem a legjobbnak mutatta a gumis havernál és ezért kerültek hátulsóknak. gondolkozok, hogy jövőre lecserélem ha bírja az anyagi részem.

Link to comment
Megosztás:

Halihó,

ahonnan én szoktam gumit rendelni, ott ugyanennyiért adnak Klebert, 9000-ért Falkent, 10.000ért Pirellit, 9500ért uniroyalt.

A matador nem igazán csúcsmárka, az én véleményem szerint. Hogy a többiek ne köpködjenek, h reklámozok, ha gondolod, priviben elküldöm az oldalt, ahonnan rendelhetsz.

üdv

Hali,

én is kérhetek majd egy linket?

Link to comment
Megosztás:

mondjuk annyira mindegy, hogy egy török nyomja meg németországban a gombot, vagy egy román romániában, hogy kezdődjön az öntés :lol:

Pedig nagy kölömsééég!

Az én Eurotec téli gumim madeinfrance, az öcsémé madeinromania. Az enyém tökéletes már 3 éve, az övé már új korában is tojás alakú volt, ki lehetett dobni.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nagy kölömsééég!

Az én Eurotec téli gumim madeinfrance, az öcsémé madeinromania. Az enyém tökéletes már 3 éve, az övé már új korában is tojás alakú volt, ki lehetett dobni.

Harmadmárkánál biztos számít, hogy hol készül :lol:

Amúgy meg ha gyártási hibás, számlával visszaveszik.

Link to comment
Megosztás:

Kolegám év elején vett zsír új pirelliket, zúgott neki nagyon, visszavitte, kettő mintahibás volt, elcsúszott a mintázat

az összeillesztésnél... elég látványos gyári hiba volt. :D

digók... nem kell mást várni :lol:

de azért azt Te is tudod, Gábor, hogy a legalaposabb ellenőrzés mellett is át-átfut a rostán 1-2 hibás darab. :lol:

Arról nem is beszélve, hogy az 1-1 darabos mintavétel mindennek nevezhető, csak reprezentatív mintának nem :D így lesznek az urbanlegendek :lol:

Link to comment
Megosztás:

de azért azt Te is tudod, Gábor, hogy a legalaposabb ellenőrzés mellett is át-átfut a rostán 1-2 hibás darab. :lol:

Csak azt akartam jelezni, hogy nem a harmadmárkáknál van csak egetverő hibás darab.

Jól látszik, hogy elsődleges márkáknál sincs darabonkénti minőségellenőrzés, amit az ember

a pénzéért elvárna...

Link to comment
Megosztás:

Nos, jelentem, félelmeim ellenére dolgozik a 185/70 R14 téligumi anélkül, hogy elakadna. :lol: Bár gumisnak is felnyílt a szeme, mikor szerelés után leengedték az autót.

Az már más kérdés, hogy úgy néz ki, mint egy terepjáró Caravan... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Néztem pár alufelnit, egy tetszik is és elég barátinak mondható az ára. Alessio Spider 6x14 4x100 ET 38 16 píz/darab

http://www.startgumi.hu/kepek/alessio/alessio_spider.1.jpg

És még egy AWS Maranello ugyanezen paraméterekkel de ez már majdnem 29-ért lenne.

http://www.startgumi.hu/kepek/aws/aws_maranello.1.jpg

Valami vélemény ezekről? Nem ér-e bele valamibe kifordításkor, stb.? Természetesen 4 csavarosak.

Én biztos hogy nem pazarolnám a pénzt 14"os felnire...A 15" lényegesen jobban mutatt és ídővel úgyis vennél nagyobbat.......Alessió meg felejtős....Amilyen olcsó annyira gyenge a minősége :lol:

A jó felni drágább viszont ha azt nézed hogy ha vigyázol rá,akkor nem kell évente elvinni görgöztettni,így hamar vissza jön az ára a drágább felninek....

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom, egy kollégám vett autót 16" Alessio Monza felnivel, messziről szép volt meg minden, de csak ha asztallapsima úton mész vele, sose látsz padkát, semmit. Aztán jöttek a gondok és kiderült hogy érdekes alakváltozásokon tud keresztülmenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.