Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Na hali mindenkinek!!!!!!

175/65r14 t E3A-t 17000 tudom megszerezni!

13-as télit ha új kell akkor csörgöj rám!20-332-91-98

185/65r15 t HS435 20000/DB+szerelés!

175/65r14 t HS435 18000/DB

Nem tud valaki szerezni nekem ültető rúgót Gsi-be!50/50-es kéne

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki valami olcsóbb helyet (mint a mákaszervíz), ahol gyári calibra könnyűfémfelnire kapok olyan díszbetétet (mit tudom én, hogy mi a neve), amin rajta van az opel embléma? Az Opelnél kb. 6 rugó :shock: !!! (Ahhoz képest, hogy a négy felnit 10-ért veszem!! - az egyikről hiányzik.)

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki valami olcsóbb helyet (mint a mákaszervíz), ahol gyári calibra könnyűfémfelnire kapok olyan díszbetétet (mit tudom én, hogy mi a neve), amin rajta van az opel embléma? Az Opelnél kb. 6 rugó :shock: !!! (Ahhoz képest, hogy a négy felnit 10-ért veszem!! - az egyikről hiányzik.)

Ezt is a Viktortól kellene megkérdezned :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na hali mindenkinek!!!!!!

175/65r14 t E3A-t 17000 tudom megszerezni!

13-as télit ha új kell akkor csörgöj rám!20-332-91-98

185/65r15 t HS435 20000/DB+szerelés!

175/65r14 t HS435 18000/DB

Nem tud valaki szerezni nekem ültető rúgót Gsi-be!50/50-es kéne

Bocsi de a www.abaqua.hu -n ezek a Falkenek lényegesen olcsóbbak a 175/65R14 pl: 14500, és 2000 forintért bárhova bármennyit kiszállítanak.

Megkérdeztem itt kecskeméten több helyet is, és ebben a méretben eddig 13900 Ft volt a legjobb ajánlat szerelve. Én tuti ott fogom megvenni.

Link to comment
Megosztás:

Köszi mélykék76! :wink:

Viktor! Tudsz valami olcsóbb helyet (mint a mákaszervíz), ahol gyári calibra könnyűfémfelnire kapok olyan díszbetétet (mit tudom én, hogy mi a neve), amin rajta van az opel embléma? Az Opelnél kb. 6 rugó !!! (Ahhoz képest, hogy a négy felnit 10-ért veszem!! - az egyikről hiányzik.)

Link to comment
Megosztás:

Köszi mélykék76! :wink:

Viktor! Tudsz valami olcsóbb helyet (mint a mákaszervíz), ahol gyári calibra könnyűfémfelnire kapok olyan díszbetétet (mit tudom én, hogy mi a neve), amin rajta van az opel embléma? Az Opelnél kb. 6 rugó !!! (Ahhoz képest, hogy a négy felnit 10-ért veszem!! - az egyikről hiányzik.)

Calibrája van, viszonylag ritkán jár az Astra topicba. Szerintem írj neki PÜ-t vagy mailt. Vktr a nickje.

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek valamilyen jól bevált felnitisztítója? Vettem egy Calibra könnyűfémgarnitúrát, de a Prevent felnitisztító nem tökéletes. Mintha apró kátrány foltok (pöttyök) lennének rajta. Próbáljam meg a kátrányoldót?

Milyen festékkel ill. lakkal érdemes kozmetikázni a kisebb hibákat?

A közelgő téli időszakban lesz időm pepecselni vele, amíg nem veszek rá gumikat. Addig jól mutatnak a nappaliban :) (jó lesz dohányzóasztalnak, az még úgy sincs).

A válaszokat köszi!

Link to comment
Megosztás:

Mörfi!

Nem hiszem hogy fogsz ilyet találni használtban.

Amúgy meg nem is javallom. Legalábis egyformán kopottnak kell lennie

az első tengelyen levő gumiknak, mivel ha nem úgy van, hamar tönkrevágod a difit, és félre is fog húzni.

Hát ez nem a legjobb hír , nekem ez a gumi nagyon bevált úgy áll vele az autó az úton mint a cövek. Gondoltam hogy ismered, muszáj leszek venni újat a fransba is.

Link to comment
Megosztás:

Vettem tegnap hóláncot (a közeljövőben lesz jópár utam a Mátrába aztán úgy gondoltam biztos ami biztos). E-12 a típusa és a König gyártja, (de ez csak kicsi betűvel van az alján). Tegnap feltettem próbaképpen és nagyon megtetszett. Erős, normális darabnak tűnik, jól is szerelhető, szerintem megérte az árát (7200 volt a Tescoban, amúgy Molnál "akcióban" 8700). Ajánlom mindenkinek, aki hasonló kategóriájúban gondolkodik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.