Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Üzemanyag-rendszer


Recommended Posts

  • Hozzászólások 178
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 year later...
sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha valaki használt már, legyen oly szíves megmondani nekem hogy a PREVENT motorindító spray vezetések változatát pontosan hova kell bekötni, hogy flottul induljon a motor.

Köszi.

Ahogyan én hallottam-láttam, elég veszélyes a hidegindító. Már láttam traktorfőtengelyt eltörve miatta, nem is egyet...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Ide is beírom a problémámat:

A mai nap folyamán sikerült összehorpasztani az üzemanyagtartályt. Szegény 300km-en keresztül nem kapott levegőt, úgyhogy most olyan 15literrel kisebb térfogatú.

Van valami megoldás a javítására (pl.: kompresszorral megnyomatni), vagy csere :) ?

Link to comment
Megosztás:

Ide is beírom a problémámat:

A mai nap folyamán sikerült összehorpasztani az üzemanyagtartályt. Szegény 300km-en keresztül nem kapott levegőt, úgyhogy most olyan 15literrel kisebb térfogatú.

Van valami megoldás a javítására (pl.: kompresszorral megnyomatni), vagy csere :D ?

Mi úgy csináltuk anno, hogy sűrített levegővel megnyomottuk óvatosan míg ki nem urik a helyére, majd műanyag kalapáccsal megütögettük a tank alját óvatosan (levegő nyomás alatt) :)

Link to comment
Megosztás:

Mi úgy csináltuk anno, hogy sűrített levegővel megnyomottuk óvatosan míg ki nem urik a helyére, majd műanyag kalapáccsal megütögettük a tank alját óvatosan (levegő nyomás alatt) :)

:D

És hogyan nyomattátok meg sűrített levegővel? Hogyan csatlakoztattátok a tartályra a tömlőt? Miért kellett megütögetni kalapáccsal?... (nincs kedvem tartály után mászkálni)

Légyszi írd le részletesen!

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

:)

És hogyan nyomattátok meg sűrített levegővel? Hogyan csatlakoztattátok a tartályra a tömlőt? Miért kellett megütögetni kalapáccsal?... (nincs kedvem tartály után mászkálni)

Légyszi írd le részletesen!

Előre is köszi!

Lezárod a tanksapkát és valahol vékony csövön fújod meg, de légmentesen legyen lezárva a többi.

Kalapálni azért kell mert, hogy általában visszaugrik mikor nincs rajta nyomás de kalapálással úgymarad.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem drága móka, és a cseréje is megvan 1-2 óra alatt. ;)

5000-ért már láttam tankot bontóban.

Az addig OK, hogy nem olyan drága móka, csak ez most már a sokadik 5000-10000Ft, amit a hülyeségeim miatt ki kell adnom :) Főleg, ha megoldható ingyenből is. Még az sem olyan nagy probléma, ha így marad, de így sajnos jóval kisebb a hatótávolságom :D . Ami ugye csak otthon tankolás esetén elég hátrányos (a 800-900km helyett csak 500-600-at tudok menni).

Lezárod a tanksapkát és valahol vékony csövön fújod meg, de légmentesen legyen lezárva a többi.

Kalapálni azért kell mert, hogy általában visszaugrik mikor nincs rajta nyomás de kalapálással úgymarad.

Hát nem lett túl részletes, de majd megsasolom, hogy mit lehet tenni. Azért köszi! :P

Gondolom mindenképpen le kell szerelni a tartályt, és csak úgy lehet vele kezdeni valamit ;) .

Egyébként hány lik van a tartályon?

Gondolom van a betöltőnyílás plusz a "szellőzőcső", egy cső az üzemanyagellátáshoz, egy visszafolyócső, és a műszerhez is kell valahol csatlakoztatni. Egyéb?

Link to comment
Megosztás:

Az addig OK, hogy nem olyan drága móka, csak ez most már a sokadik 5000-10000Ft, amit a hülyeségeim miatt ki kell adnom :) Főleg, ha megoldható ingyenből is. Még az sem olyan nagy probléma, ha így marad, de így sajnos jóval kisebb a hatótávolságom :D . Ami ugye csak otthon tankolás esetén elég hátrányos (a 800-900km helyett csak 500-600-at tudok menni).

Hát nem lett túl részletes, de majd megsasolom, hogy mit lehet tenni. Azért köszi! :P

Gondolom mindenképpen le kell szerelni a tartályt, és csak úgy lehet vele kezdeni valamit ;) .

Egyébként hány lik van a tartályon?

Gondolom van a betöltőnyílás plusz a "szellőzőcső", egy cső az üzemanyagellátáshoz, egy visszafolyócső, és a műszerhez is kell valahol csatlakoztatni. Egyéb?

Nem kell levenni a tarályt de ne legyen benne üzemanyag, de ha akarod akkor leveheted és akkor jobban látod a nyílásokat+kitakarítod a tankot ;)

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap felfújtuk a behorpadt üzemanyagtartályt! :rolleyes:

Leszedtük, és a "túlfolyó-csonkra" (ami a motortól jön vissza a tartályba) csatlakoztattuk a levegőt. A kimenő csonkot befogtam, a tanksapkát felraktuk, és szép lassan megnyomtuk. Szépen ki is ugrott, egy kis nyoma azért maradt, mert két helyen egy kicsit megtört a tartályon lévő merevítőborda (akkor keletkezhetett, amikor összehorpadt). 40 litert sikerült beletöltenem, meg még volt benne valamennyi. A műszer szerint még 10 liter körül, úgyhogy kb oké, de szerintem a műszer egy kicsit elállítódott :blink: . Majd kiderül, ha megyek Sopronba.

Csináltam 3 képet a behorpadt tartályról:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060211/_ze...ltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060211/_ze...ltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060211/_ze...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na, tegnap felfújtuk a behorpadt üzemanyagtartályt! :rolleyes:

Leszedtük, és a "túlfolyó-csonkra" (ami a motortól jön vissza a tartályba) csatlakoztattuk a levegőt. A kimenő csonkot befogtam, a tanksapkát felraktuk, és szép lassan megnyomtuk. Szépen ki is ugrott, egy kis nyoma azért maradt, mert két helyen egy kicsit megtört a tartályon lévő merevítőborda (akkor keletkezhetett, amikor összehorpadt). 40 litert sikerült beletöltenem, meg még volt benne valamennyi. A műszer szerint még 10 liter körül, úgyhogy kb oké, de szerintem a műszer egy kicsit elállítódott :blink: . Majd kiderül, ha megyek Sopronba.

Csináltam 3 képet a behorpadt tartályról:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060211/_ze...ltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060211/_ze...ltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060211/_ze...ltoltes.hu_.jpg

Örülök neki, hogy jó lett de a háború veszteségekkel jár ;)

Link to comment
Megosztás:

Örülök neki, hogy jó lett de a háború veszteségekkel jár ;)

Hát igen, ez sajnos így van! :blink:

(Egyébként köszi a tanácsokat! Mi nem kalapáltunk, szerencsére nem ugrott vissza, ha levettük a nyomást.)

Úgyis mindig tele tankolom a kocsit, 6 liternél többet még soha nem fogyasztott (5,5 körül), úgyhogy a számolásos módszerrel szerintem nem lehet gond. Bár, azt jó lenne kideríteni, hogy most ténylegesen hány literes a tartály. Most 40(+egy-két) litert vett be, de szerintem nem volt benne 10 liter. Bár a műszer szerint igen :rolleyes:. Azzal mekkora gondot okozok, ha teljesen kiürítem a tartályt? Most a tartály leszerelése után semmi gondot nem okozott a légtelenítés, magától megoldódott, de gondolom, ha az egész rendszer levegős lesz, akkor már nem olyan egyszerű a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Néztem a fenit képeket, és elámultam, :rolleyes: mecsoda depresszio van a gépben. :blink: Na de a kérdésem az lenne, hogy szedte-e már szét valaki a beöntőcsövet. Mert az a gyanum, hogy valamelyik levegőzőm eldugult. Csak háromnegyedig tudom tankolni a csacsit, és már szinte kibugyog az anyag a sapkánál.

Ivannorbi

A másik meglátásom az hogyha a sapkával zártad le a tankot, és nem szelelt, akkor számíthatsz egy újabb horpadásra, ugyanis ott lennie kellene egy kis lyuknak amin keresztül levegőzik.

Link to comment
Megosztás:

Néztem a fenit képeket, és elámultam, :blink: mecsoda depresszio van a gépben. ;) Na de a kérdésem az lenne, hogy szedte-e már szét valaki a beöntőcsövet. Mert az a gyanum, hogy valamelyik levegőzőm eldugult. Csak háromnegyedig tudom tankolni a csacsit, és már szinte kibugyog az anyag a sapkánál.

Ivannorbi

A másik meglátásom az hogyha a sapkával zártad le a tankot, és nem szelelt, akkor számíthatsz egy újabb horpadásra, ugyanis ott lennie kellene egy kis lyuknak amin keresztül levegőzik.

A hozzászólásod második felére: Szétszedtük a tanksapkát és nem igazán láttunk szellőztetésre utaló szerkezetet, úgyhogy a biztonság kedvéért furtonk a fém részének a közepére egy kis lyukat, úgyhogy most már tud szellőzni! Remélem a beöntőnyílás ajtaja nem zár hermetikusan, mert arra nem furtunk szellőzőt :D !

Az első részhez: Mi nem szedtük la a beöntőcsövet a tartályról, mert igencsak rá volt ragadva (hiába szedtük le a bilincset), de mintha mellette lett volna egy vékonyabb cső is, és úgy rémlik, hogy az is bilinccsel volt rögzítve a tartályhoz. Szerintem ha azt leveszed, és megynyomatod egy kicsit levegővel, akkor ki kellene tisztulnia :rolleyes: .

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha azt leveszed, és megynyomatod egy kicsit levegővel, akkor ki kellene tisztulnia :rolleyes: .

Ezeket én is néztem, de az a gyanúm hogy abban a dobozban van valami gubanc amire a csövek mennek. Tavasszal kb 2 kiló homokot kapartam ki onnan, lehet hogy ez nem tett jót neki. Mármint a homok.

Ja a kis lyuk meg a tanksapka alatt, a beöntő cső felső részén, a sapkatömítés szélére eső részen van. Legalábbis az enyimen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.