Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Üzemanyag-rendszer


Recommended Posts

  • Hozzászólások 178
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor nekem tényleg nincs!

Warwolf! Szerintem nem is lesz. :rolleyes: Minek az?

Amúgy ha v.ki az ÉN Astrámból a betöltőnyíláson át ki tudja szívni az üzemanyagot, annak kalapot emelek.Olyan kanyargós cső megy az autó alá, hogy abba halandó semmit nem tud benyomni.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Hali.Egy astra g 17cdti-m van.2004.03.Havi. z17dtl. Nagynyomású szivattyút cseréltek mert meghalt.A másikkal frankón indult aztán üzemi hőfokot elérte le lett állítva nem indult el.Lehült a motor akkor elindult.Ezt játszotta párszor aztán el sem indult hidegen sem.Müszer szerint nem ment fel a nyomás 10bar fölé.Alacsony nyomás volt a hiba.De magától törlődött is amikor elindult.Valami tipp mi lehet a baj?Említettek relléproblémát is.Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali.Egy astra g 17cdti-m van.2004.03.Havi. z17dtl. Nagynyomású szivattyút cseréltek mert meghalt.A másikkal frankón indult aztán üzemi hőfokot elérte le lett állítva nem indult el.Lehült a motor akkor elindult.Ezt játszotta párszor aztán el sem indult hidegen sem.Müszer szerint nem ment fel a nyomás 10bar fölé.Alacsony nyomás volt a hiba.De magától törlődött is amikor elindult.Valami tipp mi lehet a baj?Említettek relléproblémát is.Előre is köszi!

Lehet reléprobléma is,de inkább az üa rendszerben keresném először!

Kicsit hihetetlenek tartom,hogy egy 3éves gépben meghaljon a szivattyú.

Szűrőcsere első körben,de a tankból jövő szivó oldalt is megnyomnám visszafelé kompreszorral.

Ha akkor nem csinálja a problémát a tankban kell keresni a gondot,kosz formájában. ---->>>tankmosás

Ismerős találkozott már A8-al,amiben harisnya volt a tankban,de tudok olyanról is,hogy zacskó volt a tank alján.

Link to comment
Megosztás:

Lehet reléprobléma is,de inkább az üa rendszerben keresném először!

Kicsit hihetetlenek tartom,hogy egy 3éves gépben meghaljon a szivattyú.

Szűrőcsere első körben,de a tankból jövő szivó oldalt is megnyomnám visszafelé kompreszorral.

Ha akkor nem csinálja a problémát a tankban kell keresni a gondot,kosz formájában. ---->>>tankmosás

Ismerős találkozott már A8-al,amiben harisnya volt a tankban,de tudok olyanról is,hogy zacskó volt a tank alján.

A tank ki lett takarítva.Szűrőcsere volt.zt a nyomatást vissza még megpróbálom.Bár tanktakarítás után volt ez,hogy egyszer kétszer elindult.Esetleg valami ötlet ha lenne a számom 06303347271.KÖSZI!

Link to comment
Megosztás:

Erről mi a véleményetek?

Használta már valaki?

http://e-depo.hu/

Én szivesen rámozdultam volna, de az eladó eltűnt. :)

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=272343

Itt a honlapon kevesebb marhaságot írnak, de azért van itt is:

"kb. 100 üzemóra elteltével a környezetvédelmi paraméterek 50-70%-kal javulnak."

Az a minimum, hogy úgy kellene reklámozni, hogy hitelesített előtte-utána mérések tömkelegét pakolják ki az oldalra.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám,hogy a B2-es Corsam hol indul,hol nem(jellemzően az AC pumpa meg sem nyekken).Legutóbb egy hónapig kifogástalan volt,most megint szarakodik.Először benzinpumpát cseréltem,majd üzemanyag relét,most méregetem a kábeleket,csatlakozókat etc.Nincs valahol valami eldugott csatlakozó,ami kontaktos lehet?A sárga motor lámpa nem jelez,tehát elvileg a blokkban lévő érzékelő OK.Kérem aki tud adjon valami tippet,mert meggárgyulok.A kocsiban egyébként 44 ezer km van,jellemzően városban használva.

Köszönöm:Funk

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Oltári nagy problémám van a 92-es 16V C20XE GSi-mel!! Menetközben az autó motorfékez és leáll! Utána nem lehet beindítani és csak pá perc után indul be. Az autót csak szinte 2000 alatt lehet használni, mert ha kicsit oda lépek neki egyböl le áll, mintha nem kapna benzint, néha kicsit rángatja az autót. Valaki pls sűrgősen mondjon rá valamit! Benzin szűrő pár napja lett kicserélve!!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám a paripa üzemanyagellátásával....

1, - HA 20 L-nél kevesebb van a tankban, akkornehezebben indul

2, - Ha elindul, akkor egy-két fordulat után leáll...

Omega B 2,5 tds BMW system...

ELőre is köszönettel

Nincs a tankban valami oda nem illő?

Rongy,zacskó stb

Az üa rendszert kellene átnyomatni és a szürőt cserélni első körben.

Link to comment
Megosztás:

Nincs a tankban valami oda nem illő?

Rongy,zacskó stb

Az üa rendszert kellene átnyomatni és a szürőt cserélni első körben.

A szürő most lett cserélve, és a tank is tiszta. Bár az tény, hogy nem kevés szutyok lakott benne, de ruházat, és egyéb nem odaillő dolgok nem voltak. Ez az üzemanyag rendszer átnyomása bővebben érdekelne. Elsősorban a folyamata, és utána a helyszín, ahol ezt meg tudják oldani.

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem azt az autót, van AC-pumpája a tankban, vagy a motor szívja fel magának az anyagot a tankból, mint pl. az F Astránál? Utóbbi esetben én is levegősödésre gyanakodnék, ill. az adagoló hibájára, ha neki kell szívnia az anyagot. Utóbbi esetben meg kellene nézni a gázolajszűrő tömítését, meg a gumicsöveket. A legjobb, ha kicseréled a gázolajszűrő és az adagoló közti csövet átlátszóra, és akkor látni fogod, hogy lelevegősödik-e. Ha igen, meg kell keresni, hol. Esetleg be lehet iktatni egy visszacsapószelepet az üzemanyagcsőbe (autósboltokban kapható), vagy az adagoló elé, vagy a gázolajszűrő elé.

Ha van AC-pumpa a tankban, akkor ott keresném a hibát először, meg kell nézni, nyom-e rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem azt az autót, van AC-pumpája a tankban, vagy a motor szívja fel magának az anyagot a tankból, mint pl. az F Astránál? Utóbbi esetben én is levegősödésre gyanakodnék, ill. az adagoló hibájára, ha neki kell szívnia az anyagot. Utóbbi esetben meg kellene nézni a gázolajszűrő tömítését, meg a gumicsöveket. A legjobb, ha kicseréled a gázolajszűrő és az adagoló közti csövet átlátszóra, és akkor látni fogod, hogy lelevegősödik-e. Ha igen, meg kell keresni, hol. Esetleg be lehet iktatni egy visszacsapószelepet az üzemanyagcsőbe (autósboltokban kapható), vagy az adagoló elé, vagy a gázolajszűrő elé.

Ha van AC-pumpa a tankban, akkor ott keresném a hibát először, meg kell nézni, nyom-e rendesen.

Van a tankban ac pumpa. Viszont a hibajelenség csak akkor jön elő, amikor 20 L alá megy a gázolaj. Tehát a pumpa nyom rendesen, és nem levegős a rendszer... és lövésem sincs, hogy mi lehet a nyűgje :-(

Link to comment
Megosztás:

Van a tankban ac pumpa. Viszont a hibajelenség csak akkor jön elő, amikor 20 L alá megy a gázolaj. Tehát a pumpa nyom rendesen, és nem levegős a rendszer... és lövésem sincs, hogy mi lehet a nyűgje :-(

Az AC-pumpa beleér mindig a tankba? Nem tudom, konkrétan hogy néz ki a dolog, de olyan, mintha nem érné el az üzemanyagot egy bizonyos szint alatt. Nincs valami cső a tankban, a végén súllyal, aminek mindig bele kell érnie az üzemanyagba? Mert akkor azt a csövet nézném meg, lehet, hogy lyukas, vagy kirepedt, és ha az üzemanyag szintje a lyuk alá süllyed, akkor nem tud szívni tovább. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Hi mesterek kellen egy kis segítség.

Megvan az első autom opel corsa 94-es :cry:

Érdekes hang jön ki kb.:hátsó ülés alol.Magas frekvencián/zörög/sipol valami.A hangot leginkább a roszul bekötött autos magno hangjához tudnám hasonlítani,mint ami gerjed,sipol.Sajnos nálam a magno jól van berakva.

Tehát ha jól tudom ott a benzin tank van amibe pedig benzin szivatyu vagy a pumpa van benne, mindegy.

Szóval a kérdésem hogy haldoklik az a valami a tankban :( vagy ez mondjuk úgy hogy tipushiba s így mükszik :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.