Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A led fején a dudor maga a lencse, ha megcsiszoljátok nem szórni fogja a fényt, hanem szart sem világít elvileg. Bár még sosem próbáltam, úgyhogy lehet marhaság. Kiváncsi vagyok, ha valaki megcsinálta kérünk fotót újra :)

hat akkor mit csinal ha nem vilagit és szorja a fényt :lol: :D

nekem a BC ben tökéletesen muxik ...

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, ha nem világít, akkor kézenáll és a seggével Mozartot fütyül.

Tényleg beválik? Ez ellent mond a fizika optikai törvényeinek. Persze a gyakorlat erősebb, én elhiszem... de egy 1000 mCandellás led ami 60-80cmre elvilágit az megreszelve nekem a 90-es évek közepén max 5cm-re világitott. De nektek mm-ek kellenek, úgyhogy úgy biztos megállja a helyét :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy más téma!  

Váltogomb, kézifékkar!

Valaki szedte már le a jó öreg váltogombot?  

Ugyanis én arra a merényletre gondoltam,h egy csöppet rövidítenék a váltórudon, és ha már lud legyen kövér, kapna egy uj szoknyát, plusz egy csini gombot..namármost ehez illene h passzoljon a kézifékkar is.. 8)  

Addig a kéziféknél eljutottam h alulrol hogy lehet kiszedni a szoknyáját, de a gombnál hogy lehet? A váltonál meg teljesen tanácstalan vok..

Csinált már vki ilyen mütétet?

Hi!

Én már cseréltem... A váltógombra mondták, hogy tekerjem,stbb...

de nem sikerült és kókány bt. módjára lecincáltam, a szoknya alatta van felfogva magára arra a kis műanyagra, amelyet tolatáskor felhúzol...

ha van új szoknyád is, akkor a régit szedd le és látni fogod, hogy hol kell felpatentolni.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Én már cseréltem... A váltógombra mondták, hogy tekerjem,stbb...

de nem sikerült és kókány bt. módjára lecincáltam, a szoknya alatta van felfogva magára arra a kis műanyagra, amelyet tolatáskor felhúzol...

ha van új szoknyád is, akkor a régit szedd le és látni fogod, hogy hol kell felpatentolni.

hmm..felpatentolni? akkor nem akármilyen gombot lehet rárakni? és a karbol szerinted lejebb lehet vágni? lehet vhogy a gyürű helyzeteét variálni? hisz azt mondod arra van felfogatva :| megnézem, nem lehet-e roncsolásmentesen leszedni a szoknyát :shock: még nics meg semmi hozzá. csak elviekben szeretném tisztázni a műveletett, nem az igazi csak egy ruddal váltani :mrgreen: meg hogy miket vegyek hozzá...

Link to comment
Megosztás:

hmm..felpatentolni? akkor nem akármilyen gombot lehet rárakni? és a karbol szerinted lejebb lehet vágni? lehet vhogy a gyürű helyzeteét variálni? hisz azt mondod arra van felfogatva :| megnézem, nem lehet-e roncsolásmentesen leszedni a szoknyát :shock: még nics meg semmi hozzá. csak elviekben szeretném tisztázni a műveletett, nem az igazi csak egy ruddal váltani :mrgreen: meg hogy miket vegyek hozzá...

akármilyen gombot azért nem mert ugye ott a rückvertz megoldás...

a karból nem tudom,h lehet-e vágni, pont a rüki miatt!!!

a szoknyát simán le lehet szedni roncsolásmentesen, mivel alul fogja keret felül meg a váltórúdon mozgó műanyaghoz van rögzítve!

Link to comment
Megosztás:

akármilyen gombot azért nem mert ugye ott a rückvertz megoldás...

a karból nem tudom,h lehet-e vágni, pont a rüki miatt!!!

a szoknyát simán le lehet szedni roncsolásmentesen, mivel alul fogja keret felül meg a váltórúdon mozgó műanyaghoz van rögzítve!

jaja..idöközben nekiestem :twisted: és leszedtem...részlegesen a szoknyát..felszedtem a keretet....és ahogy elnézem nemigazán lehet egyszerüen levágni belöle..pedig egy ismerös kocsijában mintha rövidebb lenne a kar. :shock: ..a gomb se az igazi.. :) nah mindegy...majd megnézem mégalaposabban...most csak unalmamban estem neki...majd 3órát dekkoltam a kocsiban...volt rá időm :mrgreen: 8)

Link to comment
Megosztás:

Szia Mélykék76!!!!

Nagyon pofás kis műszerfal amit felraktál!

Ezt lehet boltba kapni?

Ha ige milyen áron?

Gsi-be is jó?

Épp most állok egy kék LED-eseítés küszöbén de amit fölraktál az is nagyon ott van,szóval jól jönne a segítséged!

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia Mélykék76!!!!

Nagyon pofás kis műszerfal amit felraktál!

Ezt lehet boltba kapni?

Ha ige milyen áron?

Gsi-be is jó?

Épp most állok egy kék LED-eseítés küszöbén de amit fölraktál az is nagyon ott van,szóval jól jönne a segítséged!

Köszi!

Szia !

Íme a lelőhely :

http://cardynamic.com/

http://cardynamic.com/shop.php?PHPSESSID=e...bac92ec74bb8f1a

Müxik F Astra-ban, A Cectra-ban, Calibra-ban.

A sorrend szabadonválasztott :-)

Különbség a skálázásban jelentkezik.

Esetleg nem jár mostanában valaki Hollandiában ? :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Most vettem egy Gsi Astrát és 6sebességes váltót szeretnék belebarkácsolni! Hallottam hogy a Vectra-nak és a Calibra-nak is van 6sebességes váltója,azok jók a GSI-be is?

Teljesen passzolnak az 5sebességes helyére?

Ha valaki hozzátudna szólni azt megköszönném!!!

Ja és ha valaki tud eladó 6sebességes váltót az szóljon!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

erröl jut eszembe :idea:

nem egészen látom át miért is jobb a 6 seb.-es váltó GSi-be mint a gyári 5 seb.-es? Mi lesz tőle jobb? Vmi hozzáértő meséljen már egy hozzá nem értőnek.

Nem hinném hogy akkora mocituning lesz, hogy a régi válto kicsi lenne hozzá :wink:

Link to comment
Megosztás:

erröl jut eszembe :idea:

nem egészen látom át miért is jobb a 6 seb.-es váltó GSi-be mint a gyári 5 seb.-es? Mi lesz tőle jobb? Vmi hozzáértő meséljen már egy hozzá nem értőnek.

Nem hinném hogy akkora mocituning lesz, hogy a régi válto kicsi lenne hozzá :wink:

elvileg rövidebb fokozatok= jobb gyorsulás, vagy magasabb végsebb...

vagy a feeling,h 6.ig pakol6od, de erről sztem opel16v többet tudna mondani :idea:

Link to comment
Megosztás:

erröl jut eszembe :idea:

nem egészen látom át miért is jobb a 6 seb.-es váltó GSi-be mint a gyári 5 seb.-es? Mi lesz tőle jobb? Vmi hozzáértő meséljen már egy hozzá nem értőnek.

Nem hinném hogy akkora mocituning lesz, hogy a régi válto kicsi lenne hozzá :wink:

Szia Redline!

A 6 sebességes váétótol jobb lesz a gyorsulása hisz a 6sebességesben sokkal rövidebbek a fokozatok!(majdnem 1másodpercet doba gépen!!!!)

Ha esetleg eszedbe jutna hogy ki árulta azt az f28-as váltot megköszönném!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.