Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Viszont nézd meg, milyen motorhoz méretezték az F28at!

Az erőviszonyoknál sztem meg fogod érezni azt az ötven-valamennyi LE hiányt :)

Köszi skacok a segítséget!

Az az ötven valahány lóerő annyira nem fog hiányozni, ugyanis most a gépemben olyan 170-180 lóerő van már,és még ezt szeretném növelni is !!!

És azt is tegyük hozzá hogy a Calibra majd 1,5tonna az enyém meg csak 1,1!!!!

Link to comment
Megosztás:

Áh én nem vesződnék a helyedben a 6 ganggal inkább rákölteném a motorra :) A haverom (ócska:) Fiat Coupéja 20v turbo mégis 5 gangos, ráadásul bőven 250ló fölé van húzva, a hangja mint egy Tupoljevé. Az Imprezzák úgy kapnak 1 autót százig, hogy a rajtnál előre ugranak vagy 3mat, ha oda nem kell 6 gang a 280-as végsebességhez, neked minek tesó... Persze egy időben sokáig használtam egy MV6-os Omegát, egyszer 200nál elkezdett tolni egy Kadett, mondom mi a f*sz... Schneller benyom, fruti gáz, hallom ő meg visszavált! 200-nál! Cali turbo volt benne, mi más, 6 ganggal, elöl 4, hátul 5 csavaros kerekek stb... na az gizda volt :lol: 240-nél már csak az emlékei maradtak meg nekem... úgy elhúzott.

Link to comment
Megosztás:

elvileg rövidebb fokozatok= jobb gyorsulás, vagy magasabb végsebb...

vagy a feeling,h 6.ig pakol6od, de erről sztem opel16v többet tudna mondani :idea:

feeling..jaja...nekem is 5 speed ...de néha majdnem dobok egy 6.at! :mrgreen: olyan jo váltogatni :mrgreen: 8)

Link to comment
Megosztás:

Szia Mélykék76!!!!

Nagyon pofás kis műszerfal amit felraktál!

Ezt lehet boltba kapni?

Ha ige milyen áron?

Gsi-be is jó?

Épp most állok egy kék LED-eseítés küszöbén de amit fölraktál az is nagyon ott van,szóval jól jönne a segítséged!

Köszi!

jopofa ez a cucc!! amugy valamelyik nap jártam a pólusban a bombastik boltban...nah ott láttam hasonló kutyüt..iluminatoros vagy mi a gizdalap aszonta az ürge...az mondjuk tuti nem astrába valo volt...de ki tudja..hátha van nekik astrába is..jah és ha jol láttam, de lehet nem, mintha vmi 3x ezres cetli lett volna rajta...viszont ami tetszett, egy ugyanilyen megoldásó pedálszett...kék....pöpecül nézett ki..azt meg ha jol láttam "potom" 14 rongyért hozádvágják:)

Link to comment
Megosztás:

én már egyszer majdnem váltottam egy 6.-at az Üllöin hazafelé.....csunyán nem a voltam ott agyilag a kocsban :roll:

Majd összedobunk neked egy olyan WRC-s "gear" feliratú kijelzőre, amin nagy piros számmal ki van írva az aktuális fokozat. :wink: :lol:

(és nem is offoltam, mert ez keményen tuning :) )

Link to comment
Megosztás:

Áh én nem vesződnék a helyedben a 6 ganggal inkább rákölteném a motorra :) A haverom (ócska:) Fiat Coupéja 20v turbo mégis 5 gangos, ráadásul bőven 250ló fölé van húzva, a hangja mint egy Tupoljevé. Az Imprezzák úgy kapnak 1 autót százig, hogy a rajtnál előre ugranak vagy 3mat, ha oda nem kell 6 gang a 280-as végsebességhez, neked minek tesó... Persze egy időben sokáig használtam egy MV6-os Omegát, egyszer 200nál elkezdett tolni egy Kadett, mondom mi a f*sz... Schneller benyom, fruti gáz, hallom ő meg visszavált! 200-nál! Cali turbo volt benne, mi más, 6 ganggal, elöl 4, hátul 5 csavaros kerekek stb... na az gizda volt :lol: 240-nél már csak az emlékei maradtak meg nekem... úgy elhúzott.

Az 1,6-os Imrezára gondoltál ugye :?: Mán bocs nem akarok kötekedni, de Te 200-nál, hogy a túróban láttad, hogy elöl és hátul hány csavar van a kerekén :?: :?: :?:

Link to comment
Megosztás:

Hi! All

Ha valakit érdekel itthagyom a linket ...belsö neon f astrácskámból(képek)...még talál6ok mellette pár képet amin az láccik hogy le van zuzva de azzal most ne törödjetek.. :)

http://kep.tar.hu/barbi83/index.phtml?aid=27620169

Ha vlki szeretne iet és gondba ütközik(bár lehet h csak nekem okozott némi fejtörést)akkor irjon....

Nah Hali minden Opelesnek!

Link to comment
Megosztás:

http://kep.tar.hu/barbi83/index.phtml?aid=27620169

Ha vlki szeretne iet és gondba ütközik(bár lehet h csak nekem okozott némi fejtörést)akkor irjon....

Mivel raktad fel? Ugy hallottam, hogy legjobb a kétoldalas ragasztószalag, és akkor nem kell furkálni a műanyagot. Honnan vezetted a kábelt? Kapcsolható? Hol vetted és mennyiért?

mesélj bővebben......barbi :twisted: :twisted: :twisted:

:wink:

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nos a kétoldalu ragi nagy trutyi....megvettem 1000ft ért és belülre szinte sehova sem ragad fel ....én megfurtam a müanyagot....elég nagy melo de bevált ....a kábelt a világitás kapcsolo bitosékához kötöttem....testet meg egy közeli csavar adott :) a neon maga 5200 be került(2 db) sztem elég olcsó föleg hogy láttam máshol 13 ért is! én a fogarasi tesconál vettem ..van ott egy ien audio/light technik bolt....nemtom a cimet hirtelen de ha kell megnézem...van egy kapcsoló a neonhoz 3 állásu full világitás(ez a folyamatos) egy kikapcs....és egy vibrás ami a zene ütemére nyomatja a villogást...a jányok eléggé csípik :lol: egyébként nemtom hogy raktam e föl képet arrol hogy az anyós ülésnél is van egy neon....szal ugye párban lehet kapni igy mindkét oldalra jut....aztán a boltban 3 szin van (legalább is mikor voltam annyi vol) lehet kapni pirosat kéket és Dzzűdet!van több hosszuság is...Barbi meg a növérem 20 éves ... :lol: majd rakok fel képet róla mert már opel16v kiváncsiskodott :D nah ha kihagytam vlmit akkor szólj!

By

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nos a kétoldalu ragi nagy trutyi....megvettem 1000ft ért és belülre szinte sehova sem ragad fel ....én megfurtam a müanyagot....elég nagy melo de bevált ....a kábelt a világitás kapcsolo bitosékához kötöttem....testet meg egy közeli csavar adott :) a neon maga 5200 be került(2 db) sztem elég olcsó föleg hogy láttam máshol 13 ért is! én a fogarasi tesconál vettem ..van ott egy ien audio/light technik bolt....nemtom a cimet hirtelen de ha kell megnézem...van egy kapcsoló a neonhoz 3 állásu full világitás(ez a folyamatos) egy kikapcs....és egy vibrás ami a zene ütemére nyomatja a villogást...a jányok eléggé csípik :lol: egyébként nemtom hogy raktam e föl képet arrol hogy az anyós ülésnél is van egy neon....szal ugye párban lehet kapni igy mindkét oldalra jut....aztán a boltban 3 szin van (legalább is mikor voltam annyi vol) lehet kapni pirosat kéket és Dzzűdet!van több hosszuság is...Barbi meg a növérem 20 éves ... :lol: majd rakok fel képet róla mert már opel16v kiváncsiskodott :D nah ha kihagytam vlmit akkor szólj!

By

Szia Lacee !

Zsömi a kutyátok ?

Róla mikor lesznek fent képek ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyet értek!! Lássuk!!!!!!

egy 20 éves növér... mint tuning "elem" ...nem is olyan Off :wink: sőőt... ha "dekorativ"... :D 8)

egyébként olyan neont kaptam én is karácsonyra valakitöl aki kedves nekem, erre 2-3 nap múlva sikerült eltörnöm az egyiket :) pont ott volt akitöl kaptam is.. az anyósülés elött a kis polc pereme alá akartam berakni ideiglenesen...van annak egy pereme...csak éppen nem egyenes, és kicsit megfeszült...aztán kis idö múlva egy pattanást hallottam...azthittük h az ásványvizes flakon..aztán mikor nem világitott derült ki a turpisság. a külső rész ugyan vmi müanyag, de a belseje természetesen vmi üveg..és nem szereti ha csak kicsit is meghajlik...elpattant :lol:

amugy a bombastikban is kapni vhogy 5és 6 ezer között..

Link to comment
Megosztás:

Dehogy kötekvés renzsom, bár ha értenél az autókhoz ismernéd az Impreza 6.6sec-es gyorsulását 100-ra, az alap 6.5sec-es Fiat Coupé ellenében, ami inkább 6 alatt van amióta megpiszkálták, szóval látni kéne, mert nem lenyomja, hanem elveri mint a szart, az Imprezzákat. Persze nem a 2003 Wrx Sti 280 lóerösre gondolok, mert azzal nincs tele az utca, hanem a fekvőlámpásra. Ezek a gyári adatok, tehát az Imprezza a 4kerékhajtásának köszönhetően gyorsul ennyit, ha elsőkerekes lenne, mint egy GSi nem menne 7 alá a büdös életben, amig a Coupé ugy 6.5s gyárilag, hogy kb. 70km/h ig kapar...

Az ötcsavart megszámoltam 200-nál, mint ahogy megérzetem aturbo motort is McLaud a hegylakót. Nyilván beszéltem az arccal onnan tudtam milyen motor és azt is, hogy 250lovas.

Link to comment
Megosztás:

Behalok...ledes kipufogó vég! apáááám...ez kell a népnek! :)

http://www.optx.hu/ledexhausttip2.jpg ettöl lökhajtásos lesz a verda! :mrgreen:

Egy ilyesmi pedálba viszont beneveznék, bár amit a bombasztikba láttam, az szebb.

http://www.optx.hu/elpedals2.jpg

amugy nem vok odáig az agyon neonozott kocsikért...izléssel viszont azért jol nézhet ki...

viszont árakat csak én nem látok ezen az optx.hu n?

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Oksa ma megprószálok képet felcsempészni....bár azért ez majdnem egy mission impossible....Zsömi meg a kutyánk Magyar vizsla nagyon baba :) majd ma nyomok képeket róla is...és hogy maradjunk a tuningnál is kicsit szerintem böven megéri azt a kb 5 rongyot egy ien dupla neon...viszont a világitós vég meg pedál már azért kinn van piacon egy jo ideje és pl azok nekem nem tetszenek...ellenben egy világitós válto fej....:lol: Jah Agressor azért nem rossz a kép amit benyomtál gondolom este üt mint az állat....szal durva lehet...nah asszem ennyi Majd még gyüvök a képekkel...

Link to comment
Megosztás:

Dehogy kötekvés renzsom, bár ha értenél az autókhoz ismernéd az Impreza 6.6sec-es gyorsulását 100-ra, az alap 6.5sec-es Fiat Coupé ellenében, ami inkább 6 alatt van amióta megpiszkálták, szóval látni kéne, mert nem lenyomja, hanem elveri mint a szart, az Imprezzákat. Persze nem a 2003 Wrx Sti 280 lóerösre gondolok, mert azzal nincs tele az utca, hanem a fekvőlámpásra. Ezek a gyári adatok, tehát az Imprezza a 4kerékhajtásának köszönhetően gyorsul ennyit, ha elsőkerekes lenne, mint egy GSi nem menne 7 alá a büdös életben, amig a Coupé ugy 6.5s gyárilag, hogy kb. 70km/h ig kapar...

Az ötcsavart megszámoltam 200-nál, mint ahogy megérzetem aturbo motort is McLaud a hegylakót. Nyilván beszéltem az arccal onnan tudtam milyen motor és azt is, hogy 250lovas.

Az, hogy megálltál a csákóval beszélni az valahogy kimaradt az irományból. Nyilván ha megemlíted akkor nem irok olyat, de térjunk vissz az Imprezara.

Ki, hogy ismeri a kocsikat...Ezek szerint Te vagy az aki nem igazán van a helyzet magaslatán. A 218 lovas gt 0-100 6,2 sec. A Fiatét eltaláltad :twisted: A számok viszont magukért beszélnek. Ezek az alapok. Amennyiben tuningot hasonlítok alappal azt is lehet, de nincs értelme, mert van 300 le fölötti gt-is. Innentől kezdve értelmetlen a vita.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.