Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

ALS ugytom azért kell, hogy ne essen vissza turbónyomás amikor nem nyomod a gázt

Helyes. :wink:

Anti Lag System

A szerepe a turbófeltöltős motorokból ismert „turbólyuk” megszüntetése, ami a hirtelen gázadásnál késlekedő felpörgetést jelenti. Ezt a hatást csökkenti azzal, hogy a kipufogócsonkba fecskendezett üzemanyag begyújtásával fenntartja a turbófeltöltő magas fordulatszámát akkor is, ha a vezető „leveszi a lábát a pedálról”.

Link to comment
Megosztás:

Helyes. :wink:

Anti Lag System

A szerepe a turbófeltöltős motorokból ismert „turbólyuk” megszüntetése, ami a hirtelen gázadásnál késlekedő felpörgetést jelenti. Ezt a hatást csökkenti azzal, hogy a kipufogócsonkba fecskendezett üzemanyag begyújtásával fenntartja a turbófeltöltő magas fordulatszámát akkor is, ha a vezető „leveszi a lábát a pedálról”.

Legközelebb nagyobb betűkkel kérlek, hogy Visor kolléga is el tudja olvasni:)

Győzni tudni kell :)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól láttam és jól gondolom hunlimo1 Subarus kartárs regisztrálta magát ő majd megmondja a nagy tutit és le zárja a vitát!

Persze ha ő az akire én gondolok!

Szeretném én is lezárni ezt az értelmetlen vitát, de sajnos vannak megrögzött emberek akik sajnos nem értenek meg dolgokat.

Mint ahogy Visor kollega is mondta, ő valamikor látott tavaly olyat hogy legyorsult a repülő hangu Fiat egy kék Imprezát aranyfelnikkel a helikopter úton. Ez akár lehettem volna én is, bár ott még nem jártam, viszont kaptam én már ki kisebb és gyengébb autóktól szerintem nem szégyen, tehát előfordul az ilyen nem vagyunk robotok, hibázunk.

Csak annyit még hozzá, hogy nem kéne általánosítani, mert láttál már kétszer ilyet. Azok az Imprezák amiket én ismerek és gyáriak azok mind tudják a 6 ill. 6.2 közti gyorsulást, az összes fiat is tudja hozni a katalógus értéket :?: :?: :?:

Egy dologban viszont egyetértek Visorral BMW E60 530d

Link to comment
Megosztás:

Hunlimo1

Kérdés ha már itt vagy.

Jól tudom, hogy az ALS az plussz valamiféle fajt gyertya a kip. rendszerben, hogy az elnem égetett benzint eléggesse?

Javíts ki ha nem! Milyen autókba érdemes ezt betenni?

Csak okosabb akarok lenni! :)

Erre leginkább azt tudom mondani hogy kukkantsál be hozzánk, egyszerű lesz használni a forumunkat mert ugyanilyen mint ez :lol: és ott ez már le van írva elég részletesen, ha esetleg még volna kérdésed tudod hol találsz meg :D

SUBARU FORUM

Link to comment
Megosztás:

Áh én nem vesződnék a helyedben a 6 ganggal inkább rákölteném a motorra :) A haverom (ócska:) Fiat Coupéja 20v turbo mégis 5 gangos, ráadásul bőven 250ló fölé van húzva, a hangja mint egy Tupoljevé. Az Imprezzák úgy kapnak 1 autót százig, hogy a rajtnál előre ugranak vagy 3mat, ha oda nem kell 6 gang a 280-as végsebességhez, neked minek tesó... Persze egy időben sokáig használtam egy MV6-os Omegát, egyszer 200nál elkezdett tolni egy Kadett, mondom mi a f*sz... Schneller benyom, fruti gáz, hallom ő meg visszavált! 200-nál! Cali turbo volt benne, mi más, 6 ganggal, elöl 4, hátul 5 csavaros kerekek stb... na az gizda volt :lol: 240-nél már csak az emlékei maradtak meg nekem... úgy elhúzott.

Ha ez a repülőgép hangu akkor ez nem gyári itt irod hogy bőven 250ló fölé van húzva, akkor meg mit akarsz gyári Imprezákkal gyorsulgatni, mond neki hogy jöjjön ellenem, pfff.

A kerék csavarokat meg gondolom láttad 200nál hogy 4 vagy 5 volt benne....

Link to comment
Megosztás:

Csak azért hogy én is szoljak a Subaruk gyorsulásáról!

Tavaly történt haveromék hoztak kintről egy valószínű tuningolt Subarut (ezüstmetál nem kereklámpás) Gt kasztnis de passzoljuk milyen átalakítás volt benne mert a szériának adott rendesen ja + volt egy pótméter ami a computerbe csatlakozott azon lehetett állítgatni. Szóval tavaly illegál Csákvári reptéren Limo tudja ki az a Fish szóval ő fel is vette videóra a dolgokat. Első ellenfél egy S-es Audi 100 (S4 azthiszem) 4x4 Rajtnál kapott egy autót majd folyamatosan lemaradt! Második ellenfél egy KTM Duke motor azis kapott egyet ráadásul kétszer is! Harmadik ellenfél egy japán csoda a régebbi fajtából 3.0-es motorral állórajtból szintén agyonverve másodszor gurulásból 1 autó és azt tartotta.

Hozzá teszem azóta 2x kuplung csere mert azt eszi rendesen! Költség megtakarítás miatt eladva!

Szóval ilyen gyorsulással rendelkező autóban még nem ültem felemelő érzés volt amikor az Audi a kuplung felengedése után csak a seggünket látta! :)

Minden autóból lehet brutálisat csinálni csak pénz kell hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Uraim mint moderátor kötelességemnek érzem jelezni, hogy ez nem a megfelelő topik.

Érdekel a végeredmény (ha lesz a mérés feltétlenül szóljatok :) ) de pls vki nyisson erre egy másik topikot, mondjuk a Dumacsatornában!

köszi &üdv !

Norbi

Bocs :oops: helyezd át akkor kérlek egy megfelelő helyre, mint moderátor (és egyben kolléga) nyilván van erre módod, subaruklubbon én tudok ilyet csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Megmentem a topicot, ezzel egymagam (NEM UGY MINT AZ OSZTÓDÁSSAL SZAPORODÓ SUBARUSOK) utoljára szólok hozzá ehhez a témához.

Van aki bele van buzulva a márkába. Az szép dolog. A rajongás. De azok az emberek, aki chat hangulatot csinálnak a "pfff" meg hasonló dolgaikkal nem ide valók. Remélem ezzel nem sértettem meg senkit, de többet ér az itt megszokott baráti légkör, mint az okoskodók igaza. Az, hogy egy 250lóerös Coupé legyorsult pár széria Imprezát, nekik annyira vérlázító, hogy mindenféle 300 lóerős autókhoz hasonlítják azt az egy szerencsétlen nyertest. Persze egy valaki volt, aki nem korlátolt ennyire, vele szívesebben vitáztam volna tovább, a szó legnemesebb értelmében, mert rajta éreztem, hogy ő úgy fogta fel a vereséget, ahogy kell: "Egy 250 lovas Coupé kell, ahhoz, hogy lenyomjon egy 211 lovas széria Imprezát!"

A többikenek sok mondani valóm, nincs. Főleg a 4-5 csavaros barátomnak: megálltam a sráccal beszélgetni a kúton, mert szintén egy illegálison történt. Sajnos nem fotoztam le és kérdeztem meg a nevét, de gondolom az sem lenne elég...

Link to comment
Megosztás:

Akkor On leszek! Jó tantó bácsi?

Ha turbót rak az ember egy motorhoz és az a motor teszem fel injektoros (C20XE he he) kötelező az elektromos részét is átalakítani vagy szimplán kisebb teljesítmény növ. is el lehet érni?

Hozzá teszem tudom, hogy Miket kell megváltoztatni (benya nyomás, gyújtás,computerbe is bele kell nyúlni) de mégis mi van akkor ha csak felteszek egy turbót és kap a nyomásszabájozó megberhelése után kicsivel több benzint na akkor mi van?

Link to comment
Megosztás:

Akkor On leszek! Jó tantó bácsi?

Ha turbót rak az ember egy motorhoz és az a motor teszem fel injektoros (C20XE he he) kötelező az elektromos részét is átalakítani vagy szimplán kisebb teljesítmény növ. is el lehet érni?

Hozzá teszem tudom, hogy Miket kell megváltoztatni (benya nyomás, gyújtás,computerbe is bele kell nyúlni) de mégis mi van akkor ha csak felteszek egy turbót és kap a nyomásszabájozó megberhelése után kicsivel több benzint na akkor mi van?

ha már c20xe re akar rakni az ember valmit akkor az mar ne turbo legyen mert ahoz modositani kell sok mindent

de egy Kompressort már fel lehet rakni sokkal kevesebb átalakitással

és sokkal igénytelenebb ..

haverom már el is kezdte szervezni maganak a kompessort

majusra ossze akarja hozni

Lexmaul komp. 4999eu kicsit borsos az ára de ha nem lexmaul akkor

olyan 4000 ezer körül már meg lehet venni

mondhatjatok hogy drága

de nem kell motorcsere .. vagy átépiteni az egészet

megmarad a mot szam és mégis lessz 190le

Link to comment
Megosztás:

A haverom nagybátyja turbokkal foglalkozik, neve Gyula "Gyula Turbo".

Van egy olyan diesel kocka Passatja, ami a sima padlógázra is elforgatja a 17-es kereket 3dikban. Multkor találtam róla egy videot a neten, lehet megkeresem. Ha érdekel valakit elkérem a hivatalos számát, ő mindenre tud turbot tenni, bár főleg diesel és rally ami csinál. Nagyon nagy szaki, mert honapokra be van táblázva általában. Egy kis referencia, talán a Coshworthtól kezdve csinálja nekik ő:

http://www.autocenter.hu/main.phtml?cikk=6...9f7f54d9d26be21

A haverom 626-ján beszart a komprex, 130-ért vállalta az átépítés turbora cakli-pakli. Azért nem félmilliók, olyan 300eFtra tippelem egy GSi átépítését, de az olyan is lesz. 50éves elmúlt a Gyula, de ne is álmodj, hogy 200ló alatt visszakapod a verdád tőle :)

Link to comment
Megosztás:

A haverom nagybátyja turbokkal foglalkozik, neve Gyula "Gyula Turbo"..........

Hi Opelosok!

Megint írok egy kicsit a nagy csend után (Azért olcasva követem a fórumot). Én voltam a fent említett ezermesternél és kerek perec kijelentette hogy FELEJTSEM EL a c20xe turbósítását utólag, mert ugyan ő mindent meg tudna csinálni, de annyi átalakítás kellene hogy anyagilag 2x annyiba kerülne, mint ha átépítenék egy komplett c20let mocit a gsi-be.

Beszéltem már Kurgyis G. úrral is (Az e havi autó cím boldog tulaja), ő is csinál turbósítást c20xe-re és ő sem kisebb ezermester szerintem (láttam miket "művelt" eddig, és milyen tervei vannak), szóval a lényeg hogy egy kb. 250 Le-re való átalakítást gondoltam ( ha lúd legyen kövér ) , és erre ő kb 5000Ft/Le árat modott, ami ebben az esetben 500ezer Ft.

3. kísérlet a turbósítás rögös útján: Gyorsulásin néha szokott lenni egy fekete kadett gsi, a tulajjal beszéltem és ő beszámította volna a c20xe mocimat a c20let-be és kompletten az átalakításhoz szükséges dolgokat (intercooler, kábelköteg stb....) felszámolta volna nekem 200ezer Ft-ért.

A lényeg pénz,pénz,pénz!!!!!!Mindenki gyűjtsön!!!!!!!!!

Ha valaki tud olcsóbbat, szóljon!!!!!!

És ekkor dukálna már egy f28-as váltó, ami 120ezer-150ezer Ft-ig lelhető fel , már ha van egyáltalán.

Na nem vagyok én telhetetlen ,de az Isten pénze nem elég, ebből is látszik ;-)

És már kezdtem megnyugodni, hogy nem is kell nekem az a turbó, de Visor kolléga irománya ( 200-nál elkezdett tolni egy kadett......), na ez teljesen felcsigázott, szinte beleéltem magam, és felszínre törtek az elhomályosult vágyak!Tehát ha csődbe jutok , akkor Visor lesz a felelős :-)

Mindenkinek jó turbósítást!!!!!!!!Lóerőből és nyomatékból soha nem elég!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.