Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

  • 2 months later...
Sziasztok!

1,4 központi injektoros astrám van és kicsit sokallom a fogyasztását.6,5-7 litert eszik országúton!Kérdésem felétek:ha rárakoma hengerenkénti injektort azzal kb mennyit változhat a fogyasztásom?

1,4 országúton 6-7 l???? akkor én az 1,8-al országúton 7 liter folyamatos 180-190 tempónál az nem is olyan vészes....lemértem 100 km után csurig tank ja és állt egy fél órát minimum hogy igazságos legyen az eredmény...http://www.opelforum.hu/style_images/arobase-en/folder_post_icons/icon8.gif

Link to comment
Megosztás:

Sztem a sebességen volt meglepődve ;)

Szerintem egy picivel nagyobb sebességet is kilehetne csikarni belőle egy kis motor tuningal mer azért egy 1,8 motor az csak 1,8. Régi vasak csodákra képesek, én még mindig ezt mondom....

És igaz saját vélemény de én jobban szeretem a 8 szelepeseket...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hali mindenkinek!

Megpróbáltam ledesíteni a műszerfalat mert a gyáribol is csak két ízzó világított.Szétszedtem beraktam a ledeket és láss csodát még az a kettő se megy tök sötét minden.Fűtés szabályozó világítás sincs kicseréltem a rizsszem ízzót és ott se semmi.Az óra kilyelző meg fainul világít.Lilát raktam bele és gyönyörű mélykék lett az eredménye.Mit ronthattam el?Jah mióta szétszedtem a középkonzolt nincs meleglevegő.A venti fordulat szabályozója csak 4-en produkál.

96. c14nz.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Megpróbáltam ledesíteni a műszerfalat mert a gyáribol is csak két ízzó világított.Szétszedtem beraktam a ledeket és láss csodát még az a kettő se megy tök sötét minden.Fűtés szabályozó világítás sincs kicseréltem a rizsszem ízzót és ott se semmi.Az óra kilyelző meg fainul világít.Lilát raktam bele és gyönyörű mélykék lett az eredménye.Mit ronthattam el?Jah mióta szétszedtem a középkonzolt nincs meleglevegő.A venti fordulat szabályozója csak 4-en produkál.

96. c14nz.

Hát...a jelen állás szerint jobb lett volna, ha inkább kicseréled azt a két izzót ami nem világított! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Kötött már be valaki olajhőmérséklet mérőt?

Van egy ilyen műszerem, viszont nem tudom hogy hova kellene raknom a hőgombáját. Létezik valami furat a blokkon, esetleg olajleeresztő csavar helyett, vagy hova kellene rakni?

Előre is köszi.

Itt a leeresztő csavar helyére van becsavarva.

0dba6be9.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kötött már be valaki olajhőmérséklet mérőt?

Van egy ilyen műszerem, viszont nem tudom hogy hova kellene raknom a hőgombáját. Létezik valami furat a blokkon, esetleg olajleeresztő csavar helyett, vagy hova kellene rakni?

Előre is köszi.

Lehet kapni olyan olajgombát, ami egyszere switch és nyomásmérő is, két kivezetése van.

Link to comment
Megosztás:

Igen, viszont az XE-é vízszintes, az enyémnek meg egy kicsit döntött, szóval a gomba vége az aszfalt felé állna, ami nem jó. Más hely gyárilag nincs? Ledugózott olaj furat vagy egyéb? :goofy:

@Dzsoni: Nekem nem olajnyomás kell, hanem hőmérséklet. De linkelj egy olyat pls, hátha félreértettem amit írtál. ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, viszont az XE-é vízszintes, az enyémnek meg egy kicsit döntött, szóval a gomba vége az aszfalt felé állna, ami nem jó. Más hely gyárilag nincs? Ledugózott olaj furat vagy egyéb? :goofy:

@Dzsoni: Nekem nem olajnyomás kell, hanem hőmérséklet. De linkelj egy olyat pls, hátha félreértettem amit írtál. ;)

Itt vannak ilyen kartercsavar adapterek...bmw-be tettünk ilyet, működik.

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=306040&page=20

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.