Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Reakcióidő, levegőhőmérséklet... :roll:

A jobb gyorsulás bizony írható a hidegebb levegő számlájára.

A súlykérdés, meg lehet, hogy egyszerűbb mint gondolnánk. Az első adat az nagyon úgy néz ki, hogy gyári adat a másodiknál meg lehet, hogy a tényleges súlya hunlimo kocsijának.

Link to comment
Megosztás:

A FEKETE GSI KADETT alatt véletlen nem vectra hátsó hid volt? 5 csavarral...

Hát igen... általában a Kadettek, meg pár esetben az Astrák tuningolása is itt kezdődik :)

Tárcsafékek, stabilizátorok, némi plusz szélesség... aki nem próbálta, el sem tudja képzelni, mennyit tud jelenteni :twisted:

Link to comment
Megosztás:

GSi16vPizoman!

A FEKETE GSI KADETT alatt véletlen nem vectra hátsó hid volt? 5 csavarral...

A kis képről nem látszik, jól de nem a tiéd az a brutál gyöngyház GSi, amit néha itt látok Kispesten?

szerintem a fekete kadett gsi egy Turbo kadett lenne

és a M. Csabié ö szokik ilyen épitgetéseket csinalgatni

régen 5 csavaros volt most nem tom vissza épitette e 5 csavarosra

ö lehetett az

csak mar nem ez a lökös van ez elején és a felni is mas :)

vagyis nem s bitzos hogy felismered

02120057.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy az enyémet láttad volna, Dunaújvárosban lakom, bár szoktam járni Bp-en :wink: !

"szerintem a fekete kadett gsi egy Turbo kadett lenne

és a M. Csabié ö szokik ilyen épitgetéseket csinalgatni ..."

Na, ő lesz az, tavaly szeptemberben beszéltem vele a Hringen, 270Le taksálta akkor a gépet ,de volt már 300Le :twisted: körüli is azt mondta.Nem hogy nem ez a lökös lett volna rajta, hanem nem volt rajta, mert akkora bazi intercooler volt rajta, hogy eltakarta az autó elejét, na az állat látvány volt :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.