Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

http://www.autoplusz.hu/09/teszt/teszt00063.html

http://www.schilleropel.hu/index.php?car=a...muszaki〈=hu

Ezeket nézd meg, de szerintem Te is rátudsz keresni ha akarsz :wink:

Kösz a címeket Qpack! Igazad van, én is kerestem és találtam is gyári adatokat, de ettől függetlenül kiváncsi vagyok, hogy egy tényleges felhasználó hogyan vélekedik, azaz egy átlagembernél mindennapi használat mellett milyenek a fogyasztás értékek! Úgyhogy ha valaki iylen autóval rendelkezik, köszönettel venném az infot! Kösz a linkeket mégegyszer. (remélem ez még nem számít piramisnak...)

Link to comment
Megosztás:

Geri:

Ezen a hetem voltam egy hosszabb utazason (1200km), es az atlagfogyasztas board computer szerint 5.7. Nos ebben benne van 75% orszagut 15%autopalya 10% varos (Bukarest!). autopalya: tartos 130-140, orszagut 0-140 ig, nehol kodfoltok, ott csak araszolas egy-egy kamion utan.... Mindezt egy kisse lazabb tempoval 4.7-el is meg lehet uszni, dehat most elegge siettem. Ja az atlagsebesseg 65 km/h.

Varosban egy kicsit mas a helyzet, nagyon sokat kel ahoz menni hogy a vizhomerseklet elerje az optimalis 80-85 fokot, es mivel en inkabb rovideket megyek, nekem 8.5 a varos, ahol az atlagsebesseg 22 km/h (tehat sokszor dugo, meg araszolas 1-es 2-essel)

Mindezt figyelembe veve nekem G asztrabol nekem nem kene benzines, hiszen ahogy en halottam nagyobb a fogyasztasa, es az olajat is szereti... raadasul nem sokkal olcsobb a dizelnel (marmint itt romaniaban). Az 1.7 dizel az viszont kevesebbet fogyaszt lenyegesen, viszont azzal nem mernek elozni mondjuk egy 400 lovas Scaniat potkocsi nelkul :)

Udv

Kobak

Link to comment
Megosztás:

Geri:

Ezen a hetem voltam egy hosszabb utazason (1200km), es az atlagfogyasztas board computer szerint 5.7. Nos ebben benne van 75% orszagut 15%autopalya 10% varos (Bukarest!). autopalya: tartos 130-140, orszagut 0-140 ig, nehol kodfoltok, ott csak araszolas egy-egy kamion utan.... Mindezt egy kisse lazabb tempoval 4.7-el is meg lehet uszni, dehat most elegge siettem. Ja az atlagsebesseg 65 km/h.

Varosban egy kicsit mas a helyzet, nagyon sokat kel ahoz menni hogy a vizhomerseklet elerje az optimalis 80-85 fokot, es mivel en inkabb rovideket megyek, nekem 8.5 a varos, ahol az atlagsebesseg 22 km/h (tehat sokszor dugo, meg araszolas 1-es 2-essel)

Mindezt figyelembe veve nekem G asztrabol nekem nem kene benzines, hiszen ahogy en halottam nagyobb a fogyasztasa, es az olajat is szereti... raadasul nem sokkal olcsobb a dizelnel (marmint itt romaniaban). Az 1.7 dizel az viszont kevesebbet fogyaszt lenyegesen, viszont azzal nem mernek elozni mondjuk egy 400 lovas Scaniat potkocsi nelkul :)

Udv

Kobak

Kösz Kobak az infot, nagyon sokat segítettél vele... Pár hónap, és meglesz a pénz a kocsira, akkor majd remélem én is tapasztalom ugyanezeket! Kösz mégegyszer

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Na csáó!

Most F astrám van, de most keresek 1.4-es G-t.

Tudnátok abban segyteni, hogy milyen a fogyasztás?

Ha csak 1.2-t találok jó áron , annak milyen a fogyasztása?

Annak sem a fogyijával van tudtommal gond, hanem ha még klímásat akarsz venni, az sajnos csak kínlódik vele...nem igazán biztonságos a kigyorsítás olyankor már... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Annak sem a fogyijával van tudtommal gond, hanem ha még klímásat akarsz venni, az sajnos csak kínlódik vele...nem igazán biztonságos a kigyorsítás olyankor már... :wink:

Amúgy klíma nélkül sem túl biztonságos a kigyorsítás... :wink:. Na de viccen kívül, klímával tényleg nehezebb az elindulás, de ha már kb elérted a 3000-es fordulatot, onnantól már sztem nem annyira érezni. Autópályán pl nekem fel sem tűnik a klíma, országúti előzéseknél sem tapasztaltam eget verő különbséget (mivel azért a 3000-es fordulat megvan előzés kezdetekor). De persze ez csak a személyes tapasztalat, lehet, hogy másvki sokkal jobban észrevenné a különbséget...

Fogyasztás nálam (bár régen mértem):

- város (dugókkal, klímával): 8.5-9

- országút (100-110): 6-6.5

- autópálya (140-160) 8-8.5

Asszem mind az 1.2-es, mind az 1.6-os kevesebbet fogyaszt.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki lenézi az 1.2-est, de szerintem nem túl sokan probálták ki. Én tudom, hogy nem egy Ferrari, de tökéletessen lehet vele autózni. Én három éve használom, úgy a városban, mint az autó pályán. Nagyon meg vagyok elégedve, vele. Biztos jobb lenne a 75LE. helyett 150LE, de én dolgozom az autóval, ezért mások az elvárásaim.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki lenézi az 1.2-est, de szerintem nem túl sokan probálták ki. Én tudom, hogy nem egy Ferrari, de tökéletessen lehet vele autózni. Én három éve használom, úgy a városban, mint az autó pályán. Nagyon meg vagyok elégedve, vele. Biztos jobb lenne a 75LE. helyett 150LE, de én dolgozom az autóval, ezért mások az elvárásaim.

Én nem nézem le egyáltalán. Kevesebbet fogyaszt mint az 1.4 vagy 1.6 és sztem nem megy rosszul ahhoz képest: nem sokkal megy jobban az 1.4 sztem. Egyedül a másik topicban már említett lánchangja zavar egy picit, de ez másnak akár fel sem tűnik...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is nagyon jó az az 1.2-es motor, én négy évig hajtottamegy ilyen G Astrát, teljesen megvoltam vele elégedve. Rendkívül jó volt a fogyasztása, városban is jól lehetett vele menni, de az autópályán és az előzéseknél sem hagyta cserben az embert. Vegyes használat mellett 700 km-ekt tettem bele egy tank benzinnel, úgy hogy egy pár liter mindig maradt benne. De városban sem evett sokat. Mondjuk ilyenkor nem is vagánykodtam vele. Tehát szerintem jó kis motor az az 1.2.

Link to comment
Megosztás:

Most voltam hosszabb távon az autóval, és tudok mondani egy vegyes használatú fogyasztási adatot:

BP-től Siófokig M7 végig 150-170, egyszer-kétszer 180; 65-ös illetve 61-es utakon Komlóig 110-130, Komló-Pécs között oda-vissza a Mecsekben 5 személlyel pörgetve, ami a csövön kifér; Pécsen hajnalban 10 perc sorbanállás McDrive-ban járó motorral; valamint Komlón belüli nagyon rövid utak reggeli -15 fokokkal, nem eléggé bemelegedő motorral:

8.2 L / 100km

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hali!

7.1, 7.2, 7.5, 7.5, 8.2, 8.1

ebben a sorrendben. kb 10% varos 90% orszagut/autopalya. azert indult latvanyos novekedesnek a fogyasztas, mert 2500 km utan elkezdtem probalgatni, hogy mit tud :)

de most ideje lesz visszavenni egy kicsit... fogy a zseton :x

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nekem megvan a napi 2x Budaörs-Ferihegy és eközben szanaszét Budapesten a szélrózsa minden irányában, illetve rövid távok itt Budaörsön. Időpont reggel 6 és este 11 között bármikor. Havi 2500 és 3000 között.

Nyáron még bejáratósabb időszakában klímával 7,2-7,4 között. Most télen 7,3-7,8 között, mindig lámpával télen-nyáron.

Link to comment
Megosztás:

LacBp írta:

Astra 1.7 TD 7 lötty... városi használat...

lehetne kicsit kevesebb...

s még nem is nyomom neki..

Most nem értem mi a problemo??? Jj..hogy van 1 -2 típus ami 1 -2 decivel kevesebbet eszik ilyen körülmények között?

...hát igen...viszont Te elmondhatod, hogy OPEL -od van!! :))

1ébként az enyim se eszik a városban 7 alatt, inkább fölötte valamivel, viszont gyakorlatilag totális hidegüzemben tudja ezt!! 40 fokos motorral a benzines nem áll meg 9,5 - 10 liter alatt! Az én 1.4 eco astrám legalábbis nem álltmeg!!

Így viszonyits!! Ugye azért így már nem olyan rossz! ..és koppogó hidegben kopogó hideg mocival a Pögo, vagy Fószvájgen se eszik kevesebbet! (ha valaki ilyet mond neked csak mosolyogj, és mondd neki egészségedre!)

Link to comment
Megosztás:

Nekem, mint feljebb írtam, mostanában 7,5-7,8 között eszik egy már elég dzsuvás légszűrővel. Szerintem elég megbízható érték, mert mindig 48-50 litert nyomok bele és mindig ugyanolyan módszerrel.

Volt már rekordom 51,3l. Elég necces volt a kútig. Igaz egyszer M7-n a börsi kút előtt olyan 800 m-el kifogyott. Majdnem sikerült elérni az Agip kutat, csak kb. 150 m-t toltam 1edül. Aznap este már nem kellett semmi sem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.