Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

nekem is hasonlóan evett! végre egy földi cartárs :lol: milyen színű az autód?

Szintén Z14XE és szintén sedan, de sajna a fogyasztás továbbra is jóval 8 felett! Asszem tényleg váltanom kell kocsit. Vmi dieselt kéne mert ezek mellet az üzemanyagárak mellet meg fizuk mellet ezt nem tudom fizetni!

Link to comment
Megosztás:

Szintén Z14XE és szintén sedan, de sajna a fogyasztás továbbra is jóval 8 felett! Asszem tényleg váltanom kell kocsit. Vmi dieselt kéne mert ezek mellet az üzemanyagárak mellet meg fizuk mellet ezt nem tudom fizetni!

Kicsit magam ellen beszélek, mert dízelem van és szeretem stb..., de ugye a dízelnél meg a vételárnál csengetsz ki jóval többet. + alapból pl egy olajcserére is mindenki többet számol, csak azért mert dízel... De tény, hogy kb 950 km-t elmegyek egy tankkal 290 Ft/literrel. Na jó, most már több, de azóta nem tankoltam :lol: Én nem megyek sokat, csak olcsón jutottam hozzá, másfél-2 hónapig elég egy tank gázolaj :) Amúgy Pesten csak bringa, télen nyáron, én csak akkor vezetek, ha 2-en vagy 4-en ülünk benne...

Link to comment
Megosztás:

Kicsit magam ellen beszélek, mert dízelem van és szeretem stb..., de ugye a dízelnél meg a vételárnál csengetsz ki jóval többet. + alapból pl egy olajcserére is mindenki többet számol, csak azért mert dízel... De tény, hogy kb 950 km-t elmegyek egy tankkal 290 Ft/literrel. Na jó, most már több, de azóta nem tankoltam :) Én nem megyek sokat, csak olcsón jutottam hozzá, másfél-2 hónapig elég egy tank gázolaj ;) Amúgy Pesten csak bringa, télen nyáron, én csak akkor vezetek, ha 2-en vagy 4-en ülünk benne...

Na , ez a szerelem! :lol:

Persze könnyű szerelembe esni akkor, amikor a gázolaj 296-297 Ft/l, a V-Power meg 360 Ft/l (by Freeze).

Link to comment
Megosztás:

Na , ez a szerelem! :lol:

Persze könnyű szerelembe esni akkor, amikor a gázolaj 296-297 Ft/l, a V-Power meg 360 Ft/l (by Freeze).

az-az, csak nehogy később megbánjam... Eddig pozitív minden, a fogyi is, meg a szervizek is - mindegyik szervizem motorfüggetlen volt eddig.

Link to comment
Megosztás:

az-az, csak nehogy később megbánjam... Eddig pozitív minden, a fogyi is, meg a szervizek is - mindegyik szervizem motorfüggetlen volt eddig.

A legjobban bosszantó az az hogy a "szar francia" agyonszidott DCI clio beéri 4,5 literrel hosszúba városba MAAAAX 6 L ráadásul olcsóbb is mint az astra jó 300 ezerrel. Igaz hogy nekem eddig opelom volt csak és nagyon szeretem. Nem is szeretnék válatni de ez a rohadt sok fogyasztás váltásra fog kényszeríteni (de ha váltok is inkább CDTI corsa). De lehet hogy nekem is meg kéne lépnem egy lambda cserét mert haver G caravanja átlag 1 lityivel fogyaszt kevesebbet mióta kicseréltette. Most már neki is max a 8 lityi amit bekajál városba. Ezen még gondolkodom mert igen drága csak úgy poénból kicserélgetni. Meg ha megy rendesen akkor talán lehet nem is érnék el vele semmit.

Link to comment
Megosztás:

A legjobban bosszantó az az hogy a "szar francia" agyonszidott DCI clio beéri 4,5 literrel hosszúba városba MAAAAX 6 L ráadásul olcsóbb is mint az astra jó 300 ezerrel. Igaz hogy nekem eddig opelom volt csak és nagyon szeretem. Nem is szeretnék válatni de ez a rohadt sok fogyasztás váltásra fog kényszeríteni (de ha váltok is inkább CDTI corsa). De lehet hogy nekem is meg kéne lépnem egy lambda cserét mert haver G caravanja átlag 1 lityivel fogyaszt kevesebbet mióta kicseréltette. Most már neki is max a 8 lityi amit bekajál városba. Ezen még gondolkodom mert igen drága csak úgy poénból kicserélgetni. Meg ha megy rendesen akkor talán lehet nem is érnék el vele semmit.

Azért ne feledd, DCI dízelről beszélsz, a tied meg nyilván benzines... A jó fogyasztás alatt én is ilyen értékek értek, ráadásul az enyém "hosszúba" 4,3, városban 5,5. Sztem dízel-benzines fogyit nem érdemes összevetni, legfeljebb ár-érték arányban, dehát abból parázs viták szoktak keletkezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legjobban bosszantó az az hogy a "szar francia" agyonszidott DCI clio beéri 4,5 literrel hosszúba városba MAAAAX 6 L ráadásul olcsóbb is mint az astra jó 300 ezerrel. Igaz hogy nekem eddig opelom volt csak és nagyon szeretem. Nem is szeretnék válatni de ez a rohadt sok fogyasztás váltásra fog kényszeríteni (de ha váltok is inkább CDTI corsa). De lehet hogy nekem is meg kéne lépnem egy lambda cserét mert haver G caravanja átlag 1 lityivel fogyaszt kevesebbet mióta kicseréltette. Most már neki is max a 8 lityi amit bekajál városba. Ezen még gondolkodom mert igen drága csak úgy poénból kicserélgetni. Meg ha megy rendesen akkor talán lehet nem is érnék el vele semmit.

Ja, de azért az a kis szappantartót ne hasonlítsuk az ASTRA-hoz. Nem egy kategória a két autó.

Se súlyban se kényelemben, se méretben! Szerintem még kevés is 300.000 különbség. Az ár érték aránya jobb az ASTRA-nak.

Link to comment
Megosztás:

Ja, de azért az a kis szappantartót ne hasonlítsuk az ASTRA-hoz. Nem egy kategória a két autó.

Se súlyban se kényelemben, se méretben! Szerintem még kevés is 300.000 különbség. Az ár érték aránya jobb az ASTRA-nak.

Hát igen nagyon nem egy kategória! Egyik barátomnak az van és hát meg kell mondanom, hogy senkinek nem ajánlom a hátsó ülést! Konkrétan az 1,70 el alig fértem el egy 1,65 ember mögött! roppant kényelmetlen!

A vezetési élményéről ne is beszéljük!

Link to comment
Megosztás:

Na igen, a Clio kategóriatársa az Opelnél a Corsa, nem az Astra...

A méretekről: elvileg nem egy kategória, de az Astra Coupém belső szélessége (az első üléseknél, vállmagasságban mérve) kisebb mint apám C Corsájáé. Háromszor is meg kellett mérnem mert nem hittem el, de így van. Az Astra kisautó. :lol: Legalábbis a Coupé mindenképpen.

Link to comment
Megosztás:

Na igen, a Clio kategóriatársa az Opelnél a Corsa, nem az Astra...

A méretekről: elvileg nem egy kategória, de az Astra Coupém belső szélessége (az első üléseknél, vállmagasságban mérve) kisebb mint apám C Corsájáé. Háromszor is meg kellett mérnem mert nem hittem el, de így van. Az Astra kisautó. :) Legalábbis a Coupé mindenképpen.

Hát szélességet még nem mértem, de az biztos, hogy egyszer menni kellett egy hoszabb útra a gyerekekkel (thalia-val, az e tekintetben u.a.), és mögöttem volt a fiam gyerekülésben. Gyakorlatilag szét vertem a térdem a műszerfalban, hogy a fiam hátul szorosan elférjen.

Pedig csak 177 magas vagyok. Ez egy 1.4 -es benzines volt, gyakorlatilag semmivel sem evett kevesebbet, mint a mostani Z16XEP.

..Ha már a fogyasztás topicban vagyunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na igen, a Clio kategóriatársa az Opelnél a Corsa, nem az Astra...

A méretekről: elvileg nem egy kategória, de az Astra Coupém belső szélessége (az első üléseknél, vállmagasságban mérve) kisebb mint apám C Corsájáé. Háromszor is meg kellett mérnem mert nem hittem el, de így van. Az Astra kisautó. :lol: Legalábbis a Coupé mindenképpen.

Mondjuk ha coupe-m lenne nem nagyon érdekelne a hátsó hely :) a minap láttam egyet csurgott a nyálam rendesen ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ha coupe-m lenne nem nagyon érdekelne a hátsó hely :lol: a minap láttam egyet csurgott a nyálam rendesen :)

Az tuti hogy corsa némileg fapadosabb meg jóval kisebb. De talán kárpótolna az 1,3as CDTI corsa 4,5-5 literes fogyasztása. Sajnos hiába van kényelmes és nagy autóm ha nem bírom tankolni. Márpedig ezzel járok melóba és nagyon nem mind1 hogy mennyi megy el az amúgy is ló###### fizuból csupán arra hogy dolgozhassak. Szerintem a kelleténél szarabb is a fogyasztása de már nem nyomozom miért! Csere lesz de még nem tom mire, egy tuti hogy opelre szeretném és az is tuti hogy mindenképp DIESEL!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Az tuti hogy corsa némileg fapadosabb meg jóval kisebb. De talán kárpótolna az 1,3as CDTI corsa 4,5-5 literes fogyasztása. Sajnos hiába van kényelmes és nagy autóm ha nem bírom tankolni. Márpedig ezzel járok melóba és nagyon nem mind1 hogy mennyi megy el az amúgy is ló###### fizuból csupán arra hogy dolgozhassak. Szerintem a kelleténél szarabb is a fogyasztása de már nem nyomozom miért! Csere lesz de még nem tom mire, egy tuti hogy opelre szeretném és az is tuti hogy mindenképp DIESEL!!!!!!!!

Én ezt néztem de nem volt ennyi lém.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa..._digitk-3621373

Link to comment
Megosztás:

Az a legkisebb peugeot, talán 107(nem biztos) van a haveromnak. 3.5 literrel jár

:lol:

Az tuti hogy corsa némileg fapadosabb meg jóval kisebb. De talán kárpótolna az 1,3as CDTI corsa 4,5-5 literes fogyasztása. Sajnos hiába van kényelmes és nagy autóm ha nem bírom tankolni. Márpedig ezzel járok melóba és nagyon nem mind1 hogy mennyi megy el az amúgy is ló###### fizuból csupán arra hogy dolgozhassak. Szerintem a kelleténél szarabb is a fogyasztása de már nem nyomozom miért! Csere lesz de még nem tom mire, egy tuti hogy opelre szeretném és az is tuti hogy mindenképp DIESEL!!!!!!!!
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, tudom hogy már sokszor volt feltéve illetve megtárgyalva a kérdés, de sajnos szimpla kereséssel nem találtam meg a kérdésemre a választ, ami pedig: 99-es 1.4es G astrám van (X14XE), a kérdés pedig hogy ugye E85 olcsóbb, tudom erről bővebben a tuning fórumon lehet olvasni, de én arra lennék kíváncsi hogy átalakító nélkül mennyit bír el a motor? fele benzin, fele etanol hogy hat? miben különbözik a kettőnek az égése, illetve a fogyasztás? olvasgatva a várható 350es benzinárakat, komolyan gondolkodóra fogott hogy mit lehet okoskodni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, tudom hogy már sokszor volt feltéve illetve megtárgyalva a kérdés, de sajnos szimpla kereséssel nem találtam meg a kérdésemre a választ, ami pedig: 99-es 1.4es G astrám van (X14XE), a kérdés pedig hogy ugye E85 olcsóbb, tudom erről bővebben a tuning fórumon lehet olvasni, de én arra lennék kíváncsi hogy átalakító nélkül mennyit bír el a motor? fele benzin, fele etanol hogy hat? miben különbözik a kettőnek az égése, illetve a fogyasztás? olvasgatva a várható 350es benzinárakat, komolyan gondolkodóra fogott hogy mit lehet okoskodni...

szia,

nekem 1.4 twinport van, és én is ilyen megfontolásból döntöttem, hogy megnézem. Igaz, én 1/3 aránynál feljebb nem mentem, de akkor minden ok volt és indult is -15 fokban pöccre. A fogyasztás talán picit feljebb ment, de az autópályán egy nagyobb gázadásra jobban reagál.. többi részletekért olvasd vissza a hozzászólásaimat...

próba szerencse, nekem bejött, most elgondolkodtam az átalakító beszereltetésén is.

Üdv. J.

Link to comment
Megosztás:

szia,

nekem 1.4 twinport van, és én is ilyen megfontolásból döntöttem, hogy megnézem. Igaz, én 1/3 aránynál feljebb nem mentem, de akkor minden ok volt és indult is -15 fokban pöccre. A fogyasztás talán picit feljebb ment, de az autópályán egy nagyobb gázadásra jobban reagál.. többi részletekért olvasd vissza a hozzászólásaimat...

próba szerencse, nekem bejött, most elgondolkodtam az átalakító beszereltetésén is.

Üdv. J.

Tehát a Twinport az gond nélkül elbírja... próbálta valaki x14xe-vel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.